Forum

Komentarze użytkownika "gazdek"

Komentarze użytkownika: gazdek

3 anonimowych pracowników napromieniowani

gazdek / 2011-03-25 15:00
byle nie skończyli tak jak pracownicy z Czarnobyla

wyrobienie NIP

gazdek / 2011-03-28 09:44
jakie dokumenty muszę przedłożyć w urzędzie skarbowym w celu wyrobienia NIP-u, czy to prawda że niedługo nie będzie on potrzebny?

koszty uzsykania przychodu

gazdek / 2011-03-28 10:41
czy do kosztów uzyskania przychodu można zaliczyć podatek VAT z paragonu jeśli nie otrzymało się faktury?

praca w warunkach szkodliwych - ile wynosi dodatek?

gazdek / 2011-03-29 14:54
witajcie,
czy wiecie może ile teraz wynosi dodatek płacowy do pracy w warunkach szkodliwych? czy praca przy produkcji felg aluminiowych powinna być objęta takim dodatkiem?
dziękuje za wszelką pomoc :)

aneks kuchenny

gazdek / 2011-04-04 12:03
nie jest źle z takim połączeniem ze względu na zapachy, ale na pewno gorzej będzie mieszkać w pokoju przechodnim, nie ma momentu na samotny relaks w takim rozłożeniu mieszkania

Re: Dyscyplinarne zwolnienie z pracy a niewykorzystany urlop

gazdek / 2011-07-29 11:42
a co możemy zrobić gdy pracodawca jednak takiego ekwiwalentu nie wypłaca?

17 sierpnia staną pociagi

gazdek / 2011-08-05 11:38
nie wiem czy źle zarabiają, ale na pewno źle świadczą swoje usługi, kiedy sytuacja polskiego PKP się poprawi?

Re: Kiedy debaty?

gazdek / 2011-09-01 11:04
chyba tylko po to żeby sobie nerwy poszargać, że tacy ludzie nami rządzą, wolę na to nie patrzeć, teraz dużo mówi się o małym zainteresowaniu społeczeństwa wyborami, jest obawa że frekwencja będzie bardzo niska, bo ludzie wszystkimi partiami są rozczarowani i zmęczeni, a alternatyw nie ma żadnych,

reformy rządu

gazdek / 2011-11-22 14:25
od tych ratingów zależy czy z Twojej kieszeni nie będzie ubywać jeszcze więcej...

nieopłacony mandat a KRD

gazdek / 2011-12-16 11:37
po jakim czasie nieopłacony mandat spowoduje wpisanie nas do KRD? Zostałem złapany przez kanarów, wypisali mi świstek, ale nie zamierzam go płacić, bo był niesłuszny, w autobusie był zepsuty kasownik, a ja nie mogłem się przecisnąć przez tłum do kolejnego, mimo interwencji świadków oni i tak mi ten mandat wlepili! może jakoś da się od tego odwołać?

Najnowsze wpisy