Forum

Komentarze użytkownika "gazka"

Komentarze użytkownika: gazka

Nadawcy publiczni nie powinni odsyłać odbiorców do facebooka

gazka / 2011-04-28 11:02
teraz już wszystkie firmy znajdziemy na facebooku, w końcu przebił on juz google, na każdej stronie internetowej znajdziemy "podziel się na facebooku" albo "lubię to", zdominował on cały rynek, trochę to przeraża więc cieszy mnie taka zmiana :)

emerytalny problem - podjęcie pracy

gazka / 2011-04-28 11:52
witam
zamierzam rozpocząć pracę u córki na pół etatu, nie wiem czy nie zostanie mi w takim wypadku odebrana emerytura, dlatego proszę powiedzcie mi czy mogę pracować jako emerytka?

dłużnik alimentacyjny

gazka / 2011-05-09 15:28
mój były mąż nie płaci alimentów! jak mam od niego wyegzekwować te pieniądze, które już dawno sąd ustalił?! nie płaci już 4 miesiące i nic sobie z tego nie robi!

jak zaplanować oszczędzanie

gazka / 2011-05-25 14:07
jak z głową można zaplanować oszczędzanie, jaką formę lokaty wybrać żeby na tym jak najwięcej zyskać? wszelkie opinie mile widziane

Kubica może nie wrócić na tor?

gazka / 2011-06-16 14:13
tego niestety się spodziewałam, w dodatku jego zastępca miał dobre wyniki...

ktorych bankow unikac?

gazka / 2011-06-20 13:19
nie rozumiem czemu pekao sa jest na tej liście, jestem stałą klientką od wielu lat i nie mogę złego słowa powiedzieć, mam u nich konto osobiste, karty kredytowe i kredyt na mieszkanie, wszystko bez żadnych trudności i bez żadnych kruczków w umowach

niższa rata kredytu

gazka / 2011-08-10 09:29
obecnie nie daję już rady z samodzielną spłatą mojego kredytu, muszę się wspomagać u bliskich, czy jest możliwość obniżenia raty kredytu? a jeśli tak to w jaki sposób?

Re: wolne na dziecko czy będzie więcej?

gazka / 2011-08-26 14:18
obecne zarobki w stosunku do kosztów utrzymania nie bardzo mogą pozwolić na utrzymanie wielodzietnej rodziny, tutaj dużo leży w gestii pracodawców jednak, ale to głównie rząd powinien zadbać o lepsze warunki swoich obywateli, teraz możemy posłuchać tego czczego gadania przedwyborczego, ale potem dostajemy obuchem w łeb i mamy wyprawki do szkoły za pół pensji i wyższe podatki!

jakie konto dla nastolatka

gazka / 2011-11-10 10:57
Chcę założyć konto mojej 16-letniej córce, jaki bank najlepiej wybrać w tym celu? Które mają najlepsze oferty dla nastolatków? zależy mi na tym by konto nie było zaopatrzone w debet i koszt jego prowadzenia był dość niski.

jak zadbać o emeryturę

gazka / 2011-12-13 11:55
lokaty długoterminowe to dobry sposób na oszczędzanie, ja mam taką założoną w banku Pekao SA. Oszczędności się gromadzą, przynajmniej tyle mogę sama dla siebie zrobić

jak udzielić pełnomocnictwa

gazka / 2011-12-16 10:32
wyjeżdżam za granicę, w mojej rodzinie obecnie zaczną się sprawy spadkowe, chodzi o ziemię, która jest rozdzielona między mnie i moje rodzeństwo, chcemy ją sprzedać, do tego celu potrzebne jest przeniesienie własności na jednego z nas, mnie nie będzie, nie będę mogła stawiać się w sądzie i w innych sprawach brać udziału, jak mogę udzielić pełnomocnictwo komuś z rodzeństwa, aby mógł mnie reprezentować?

tanie ferie za granicą

gazka / 2012-01-10 10:40
Czy można teraz znaleźć jakieś tanie oferty zagranicznych wycieczek? chętnie zabrałabym córkę na ferie w góry na przykład na Słowację, gdzie warunki podobno są dużo lepsze niż u nas, może orientujecie się czy są jakieś ciekawe oferty w przystępnych cenach?

ferie na nartach w Polsce

gazka / 2012-01-16 11:00
Moja córka zaczęła ferie, myślę by w ten weekend zabrać ją na narty, takie ferie spędzone na nartach to dobra rozrywka, ale gdzie najlepiej wybrać takie miejsce w Polsce? gdzie teraz warunki są najlepsze?

Najnowsze wpisy