Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

GDA66TY / 2011-01-26 15:52 / Tysiącznik na forum
Oj dawno. Ok. maja 2009r. Nie pamietam dokładnie wtedy kursu ale był spadek z ok. 1,20zł. na 90gr. a potem dzida do 3 zł.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-01-26 15:02 / Tysiącznik na forum
Do CIERPLIWY GRACZ. Miało być książkowo a wyszło jak zawsze hehe.
Sp. SKOTAN tak czasem ma. Problem w tym że wszyscy co sprzedają to nie zdają sobie sprawy z tego że akcje tu równie szybko a nawet 5X szybciej rosną jak spadają.
Przekonał się o tym nie jeden płaczek z tego nawet forum.
Ja w dniu dzisiejszym jestem na wyprzedaży sp. ASTARTA i całość przerzucam na sp. SKOTAN bo wiem że dzida nastąpi w najbardziej nieoczekiwanym momencie i będzie nie do kupienia.
Kiedyś miałem identyczny wpis przy cenie 80ciu groszy i też był identyczny spadek a potem nastąpił skok na 1,80zł.
Historia zatacza koło :-)
Pozdrawiam.
GDA66TY / 2011-01-25 22:56 / Tysiącznik na forum
Do tego abyś sobie uzmysłowił jaka jest różnica w cenie drożdży paszowych do tych z biedronki.
GDA66TY / 2011-01-25 22:09 / Tysiącznik na forum
Wypowiadam się tu ostatnio sporadycznie do osób które mnie czytają i chcą żebym czasem coś wrzucił.
Skoro uważasz się za znawcę tematu to napisz coś od siebie, chętnie poczytam. Krytyków mamy tu sporo. Zwłaszcza takich nie zalogowanych.
GDA66TY / 2011-01-25 21:36 / Tysiącznik na forum
Masz tu cennik drożdży paszowych.
http://sklep-galvet.pl/price_list.php?type=html
Co do reszty to nie będę się odnosił.
GDA66TY / 2011-01-25 21:27 / Tysiącznik na forum
Tak poszło o pokemonki. Ale okres karencji już minął.
GDA66TY / 2011-01-25 18:36 / Tysiącznik na forum
No w końcu to sprzedali !

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-01-24 17:36 / Tysiącznik na forum
Witam starych znajomych zwolenników sp. SKOTAN w Nowym Roku.
Kurcze chwilka nieobecności i taki bałagan :-)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Wyraźny wzrost na sp. ALCHEMIA szybko podciągnie kurs naszej sp. SKOTAN w górę.
Idziemy na 4 złote :-)
GDA66TY / 2011-01-24 15:34 / Tysiącznik na forum
wnp.pl (Marcin Szczepański) - 19-01-2011 12:02
Australijska spółka AED, która jest operatorem Bloku L w Brunei, gdzie mniejszościowym udziałowcem jest Kulczyk Oil Ventures, poinformowała o rozpoczęciu testowania odwiertu Lempuyang-1. Jego wiercenie zakończyło się pod koniec ubiegłego roku.
Spółka poinformowała, że cały potrzebny sprzęt, kontraktorzy oraz niezbędne pozwolenia zostały już zagwarantowane i będą stopniowo wprowadzane na miejsce odwiertu. Testowanie rozpoczęło się 18 stycznia.

W planach jest także przeprowadzenie testów drugiego odwiertu na Bloku L - Lukut-1. Prace rozpoczną się po zakończeniu testów pierwszego odwiertu.

Według szacunków australijskiej spółki pierwsze dane z testów mogą być znane jeszcze pod koniec stycznia.

Takie małe sprostowanie :-)
GDA66TY / 2011-01-24 15:20 / Tysiącznik na forum
Dwa tygodnie po rozpoczęciu testów także Lempuyang-1 powinien być już znany z małym poślizgiem w pierwszej połowie lutego.

Re: KOV

GDA66TY / 2011-01-24 14:24 / Tysiącznik na forum
Robi się coraz ciekawiej. Rośnie zainteresowanie spółką i coraz bardziej wzmaga się wykup akcji. Im bliżej opublikowania wyników testów z Lempuyang-1 i Lukut-1 tym bardziej nerwowo.
Podejrzewam że przed samą publikacje wyników inwestorzy będą sobie wyrywać akcje z rąk.
Oczywiście będą mieli racje bo po publikacji nie będzie już tanio. Najbardziej pozytywne w tym wszystkim jest to że my spijemy śmietankę :-)
GDA66TY / 2010-12-31 12:34 / Tysiącznik na forum
Wydaje mi się że zejdzie nawet na 3,50 zł.
Karkosików akcje to nie wszystko. Wiadomo przecież wszem i wobec że jak Karkosik opuszcza jakąś spółkę to idą za nim jego zwolennicy a to są tłumy. Ja tego nie kupię nawet jak bym miał tego żałować. Powodem jest Solorz. Podzielam opinię J.Owsiaka a jakie Owsiak ma w tym temacie podejście to sobie poszperajcie w necie.

Re: IGROUP

GDA66TY / 2010-12-30 16:23 / Tysiącznik na forum
Potwierdza się stara zasada o której już kiedyś pisałem.
Najlepiej zarabia się na spółkach w których sytuacja przekształca się
z beznadziejnej w bardzo złą.
Jak mawiała stara niania lepiej r.... bez miłości niż miłować bez j....a. :-)
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2010-12-30 11:21 / Tysiącznik na forum
SKOTANOWCY jutro Sylwester a potem Nowy Rok i zaś będziemy starsi.
Dla jednych to radość dla innych nostalgia ,dla jeszcze innych smutek.
Każdego roku wielu ludzi się rodzi jak i też umiera dlatego tak jak to mawiają Rosjanie żyjmy z każdym dniem tak jak by miał być ostatnim problem tylko jak to zrobić gdy kasy brak hehe.
Życzę w szczególności wam posiadaczom akcji sp. SKOTAN jak największego zysku na tej spółce. Żebyście idealnie trafiali z kupnem i sprzedażą akcji. Abyście mogli mieć za co przeżywać każdy dzień właśnie tak jak by był ostatnim.
S Z C Z Ę Ś L I W E G O N O W E G O R O K U ! ! !

Re: MIDAS

GDA66TY / 2010-12-30 11:08 / Tysiącznik na forum
Generalnie to widać trend boczny ale biorąc pod uwagę nastroje w USA to może nastąpić wzrost z drugiej zaś strony to osłabienie Polskiego długu może dać nam spadek.
Teraz to już wszystko jasne jak to wszystko pójdzie chociaż nie tak do końca.
Można powiedzieć że ja wiem jak to będzie ale nie na pewno.
Hura hura jestem najlepszy.
Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich bez względu na płeć ,wyznanie, zasobność
(tą wirtualna i rzeczywistą) portfela, wygląd i charakter. :-))) !!!

Najnowsze wpisy