Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

GDA66TY / 2009-12-01 15:55 / Tysiącznik na forum
Wynik optymalny przy jakich pieniądzach???
GDA66TY / 2009-12-01 18:04 / Tysiącznik na forum
Mówisz o UNIBAX ? Oni i tak mało tej spółki posiadają. Ale wchodzą nowi.
GDA66TY / 2009-12-02 11:38 / Tysiącznik na forum
Tak? A to bardzo ciekawe bo nie przypominam sobie żebym z tobą rozmawiał na temat sp.SKOTAN a tym bardziej ci doradzał. Miałem i mam cię za osobę nie wartą rozmowy i ty bardzo dobrze o tym wiesz. Generalnie to nawet cię nie czytam o czym też kiedyś cię informowałem. Nie zwalaj swoich niepowodzeń na innych.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-12-02 11:44 / Tysiącznik na forum
Widzę że piszecie tu na mój temat. Ja i tak trzymam się tego że będzie gwałtowny wzrost.
GDA66TY / 2009-12-02 12:00 / Tysiącznik na forum
Człowieku odwal się ode mnie !!!

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-12-02 17:05 / Tysiącznik na forum
Czym zajmuje się inwestor giełdowy, czy szerzej – każdy inwestor? Oczywiście, pomnażaniem pieniędzy, czyli własnego lub powierzonego mu bogactwa. Ostatecznie do tego wszystko się przecież sprowadza.

Praca inwestora przypomina więc poszukiwania kamienia filozoficznego, który byłby w stanie przemieniać dowolną materię w złoto. Jeśli chodzi o lapis philosophorum, dotychczas były to starania daremne, wyjąwszy legendę o osiągnięciach Nicolasa Flamela. Podobno jednak swoje sukcesy, przypieczętowane zgromadzeniem pokaźnej fortuny, zawdzięczał on nie udanej transmutacji metali w cenny, żółty kruszec, lecz udziałowi w przedsięwzięciach finansowych i spekulacjom na rynku mieszkaniowym w średniowiecznym Paryżu... To chyba więc najlepszy dowód, że działalność inwestycyjna jest lepszym niż alchemia sposobem na powiększenie majątku. Jak uczy historia, daje bez porównania większe gwarancje sukcesu. Niemniej jednak wciąż jedno wiąże ją z dążeniami starożytnych i średniowiecznych mędrców oraz szarlatanów: niekończące się poszukiwanie wyjątkowej receptury, zawsze przynoszącej oczekiwane efekty.

Inwestor musi za każdym razem, kiedy lokuje pieniądze, odpowiedzieć sobie na pytanie, w jaki sposób chce je pomnożyć: kiedy, gdzie i ile wydać, co kupić, kiedy i jak sprzedać. Co zrobić, aby osiągnąć cel.Wiemy wszyscy, że jedni stawiają na analizę techniczną i zgłębiają jej tajniki. Inni uważają zaś, że bez choćby podstawowej znajomości matematyki finansowej, statystyki, rachunkowości czy analizy fundamentalnej nie warto zabierać się do dzieła. Inni doceniają znaczenie psychologii, a jeszcze inni – modnej ostatnio astrologii (co oznacza może wprost powrót do alchemicznych źródeł).

Znajomość tych wszystkich dziedzin i wielu, wielu innych musiałaby cechować inwestora doskonałego. Na szczęście inwestorów doskonałych nie ma, a rynek – kwintesencja ludzkich żywiołów – stale z jednakową mocą przyciąga wizją nieograniczonych możliwości. Każdy inwestor wybiera więc takie narzędzia do pracy, jakie uważa za najbardziej poręczne i skuteczne. Wybór jest przeogromny, niczym w przepastnym laboratorium średniowiecznego alchemika. Reszta jest, rzecz jasna, w rękach inwestorów.

Ostatnim czasem mocno interesuje się astrologią. Jak coś macie na ten temat to chętnie poczytam.
GDA66TY / 2009-12-02 19:12 / Tysiącznik na forum
No nie. Bin Laden byłem pewien że bardziej w takie klimaty idziesz :-)
http://www.youtube.com/watch?v=0929J-wYv44&feature=related
Jak to mówią. Chcesz pokonać wroga to poznaj jego język i wiarę.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-12-03 14:33 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry. Dobrze że nie byłem do tej pory dzisiaj na necie bo obroty na sp. SKOTAN spore a i wahania dość duże. Pełna dezorientacja. Prawie panika hehe. Będzie dobrze idziemy na 4 złote:-)
GDA66TY / 2009-12-03 14:53 / Tysiącznik na forum
Nadejdzie ten dzień. Grunt to spokój.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-12-04 22:04 / Tysiącznik na forum
Na poniedziałek szykuje się strzała a do końca przyszłego tygodnia wyraźnie rysuje się dzida i to mocna. Swoją drogą to myślałem że jeszcze się trochę pobuja w tym maraźmie.

Re: ALCHEMIA

GDA66TY / 2009-12-04 22:10 / Tysiącznik na forum
Jestem zawiedziony i to bardzo ale jeszcze poczekam. Dałem sobie termin jak nie wzrośnie to wypadam z tej spółki.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-12-05 20:11 / Tysiącznik na forum
Karkosik coś kombinuje. Od pewnego czasu z każdej spółki sprzedaje po jakimś drobnym pakiecie akcji. Jak nie bezpośrednio to po przez podmiot powiązany. O co tu chodzi ???
GDA66TY / 2009-12-05 20:12 / Tysiącznik na forum
Jedno jest pewne. Gromadzi kasę ale na co ???
GDA66TY / 2009-12-09 10:58 / Tysiącznik na forum
hehe ty durniu !!!
GDA66TY / 2009-12-09 11:13 / Tysiącznik na forum
hehe ty durniu!!!

Najnowsze wpisy