Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

GDA66TY / 2010-07-10 00:54 / Tysiącznik na forum
To obicie to mi obiecujesz już od dawien dawna i nic, a ja tak czekam i czekam hehehe.
Wiesz co ty mi możesz??? ja wiem hahahaha a ty się domyśl.
Wiem że szkoda ci czasu na gadanie w necie bo ci spanie zajmą baranie popaprany.
GDA66TY / 2010-07-10 01:04 / Tysiącznik na forum
Gdzie ty się z tym chorym pyskiem do całowania pchasz padalcu hehehe. Do tego cały czas ci coś w kanale śmierdzi może otwórz jeszcze jeden właz. A co do majątków to czytaj książki i ucz się inwestowania palancie to może zarobisz na kanapkę i nie będziesz musiał wyżerać resztek w barze dworcowym.

Re: KOV

GDA66TY / 2010-07-10 01:20 / Tysiącznik na forum
http://www.parkiet.com/artykul/8,948113.html

Co wy na to ?????

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2010-07-10 10:26 / Tysiącznik na forum
SKOTAN SA transakcje na akcjach

09.07. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 16/2010

Zarząd "Skotan" S.A. ( Emitent ) informuje, że w dniu 9 lipca 2010 r. otrzymał od Członka Rady
Nadzorczej Skotan S.A. zawiadomienie przekazane Emitentowi na podstawie art. 160 ustawy z dnia
29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Zawiadamiający poinformował, że w dniu 1
lipca 2010 r. nabył w transakcji pakietowej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie 82
000 sztuk akcji Skotan S.A. po cenie 1,71 za akcję.
Osoba dokonująca zawiadomienia nie wyraziła zgody na przekazanie do publicznej wiadomości
danych określonych w ő 2 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 15 listopada 2005
r. w sprawie przekazywania i udostępniania informacji o niektórych transakcjach instrumentami
finansowymi oraz zasad sporządzania i prowadzenia listy osób posiadających dostęp do
określonych informacji poufnych.
Zaczynają się jakieś ruchy ze strony osób blisko powiązanych ze spółką.
Podejrzewam że to Jagodziński kupuje i to on wywinduje cenę.
GDA66TY / 2010-07-11 07:23 / Tysiącznik na forum
bin laden aż mi głupio. Na swoje usprawiedliwienie powiem ci tylko że ja tego palanta nie zaczepiałem to on się prosił o taki dialog. Jestem na ogół człowiekiem spokojnym i staram się być poprawny. Poczytaj sobie forum to i inne z wpisami tego nurka. Starałem się nie reagować na jego popaprane wpisy ale wszystko ma swoje granice.
GDA66TY / 2010-07-12 10:12 / Tysiącznik na forum
Hehe dureń podłapał temat. Co czubku rasizm w tobie się odezwał a tak murzynów kiedyś broniłeś. Nawet sobie jakiegoś czarnego lekarza zmyśliłeś z tech bredni co pamiętam. Maja ludzie fantazję na tych rurach ciepłowniczych hehe.
GDA66TY / 2010-07-12 10:51 / Tysiącznik na forum
Twoje nastawienie do kościoła to już nie mój problem.
GDA66TY / 2010-07-12 10:59 / Tysiącznik na forum
Popisz sobie debilku masz okazję się wykazać bo ja nie mam czasu dzisiaj na pisanie bzdetów z głupkiem.
Mam dzisiaj ciekawsze tematy na innym forum a tam tacy idioci jak ty nie mają wstępu.
Skomentuj to sobie w wiadomym stylu na pewno bardzo ciekawym hehe.

papa kanałowy palancie.
GDA66TY / 2010-07-13 10:07 / Tysiącznik na forum
No właśnie takie wpisy są dobre bo zazwyczaj są nie wypałami.
Teraz można wrzucić wpis że się kupiło po 0,62 zł. :-) za 2/3 sumy tylko to już po fakcie i wiadomo że to już wpis nie wiarygodny.
GDA66TY / 2010-07-13 10:24 / Tysiącznik na forum
djastra nie przejmuj się. Pomyśl o tych co wczoraj sprzedawali sp. CHEMOS 0,60 zł. i kupowali sp. KAREN po 2,10 zł.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2010-07-13 11:17 / Tysiącznik na forum
Spółka CHEMOSERVIS-DWORY S.A. wchodzi w segment utylizacji odpadów przy opracowywanym na terenie Polski projekcie „termicznej utylizacji odpadów nieprzydatnych jako surowiec wtórny

Oświęcim, 13 lipca 2010 – CHEMOSERVIS-DWORY S.A. – dostawca usług z zakresu utrzymania ruchu na instalacjach przemysłowych – w dniu 12 lipca 2010 roku podpisał porozumienie z niemiecką firmą Oschatz GmbH. Na jego mocy spółki rozpoczną współpracę przy opracowywanym na terenie Polski projekcie „termicznej utylizacji odpadów nieprzydatnych jako surowiec wtórny (spalarnie odpadów)”. Chemoservis-Dwory S.A. będzie liderem konsorcjum, które startować będzie w przetargach i realizować przedsięwzięcia z zakresu utylizacji odpadów.
GDA66TY / 2010-07-13 11:23 / Tysiącznik na forum
„Jednym z bazowych elementów strategii Chemoservis-Dwory jest dążenie do dywersyfikacji źródeł przychodów, co pozwolić na utrzymania ich wysokiego poziomu nawet w okresach gorszej koniunktury gospodarczej. W ramach tych działań podpisaliśmy właśnie porozumienie, które pozwoli rozpocząć nam świadczenie usług w segmencie utylizacji odpadów. To bardzo atrakcyjny segment obejmujący m.in. spalarnie odpadów komunalnych, które są potrzebne w wielu gminach na terenie całego kraju. Naszym partnerem jest niemiecka spółka Oschatz GmbH posiadająca kompleksową wiedzę oraz referencje zdobyte na bazie wieloletniego doświadczenia podczas realizacji licznych inwestycji w tym instalacji na paliwa zastępcze w Niemczech i Turcji. Spółka Oschatz GmbH na tym etapie będzie odpowiedzialna za dostarczenie technologii. W kolejnych etapach naszej współpracy rozważamy nasze zaangażowanie także w innych projektach w tym segmencie m.in. w budowę kotłowni na biomasę. W Polsce jest to ciągle bardzo chłonny rynek, a dyrektywy unijne w tym zakresie sprawiają, że zapotrzebowanie na tego typu usługi jest coraz większe.” - mówi Wojciech Mazur, Prezes Zarządu Chemoservis-Dwory S.A.

Chemoservis-Dwory S.A. rozwija również swoją działalność podstawową. Na początku miesiąca Rada Nadzorcza Chemoservis-Dwory S.A. wyraziła zgodę na rozpoczęcie przez Spółkę negocjacji w sprawie przejęcia zagranicznej spółki z tej samej branży. Sukces rozmów będzie oznaczać istotny wzrost grupy kapitałowej na poziomie przychodów i wyniku netto, a także wejście Chemoservis-Dwory S.A. na rynki zagraniczne

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2010-07-13 12:23 / Tysiącznik na forum
Zryw osłabł. Powinna nadejść druga fala.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2010-07-13 14:00 / Tysiącznik na forum
Nikt nie pisze o powodach wzrostu sp. CHEMOS.
Jak nie padnie żadna wzmianka na ten temat
to kończymy na 0,67zł. a jutro dalej na północ.
GDA66TY / 2010-07-13 14:21 / Tysiącznik na forum
http://chemoservis.pl/

Najnowsze wpisy