Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: PEPEES

GDA66TY / 2013-12-20 17:10 / Tysiącznik na forum
W poniedziałek liczę jeszcze że dobiorę.
Szczęście mnie nie opuszcza :-)
Mojemu szczęściu pomaga wiedza i staż.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-12-28 09:29 / Tysiącznik na forum
Nawiązując do odwiertów robionych w Brunei to dostawcą wiertni ETP-03 o mocy 2.000 koni mechanicznych jest indonezyjska spółka wiertnicza PT Energi.
Wiadomo odwiert jest nie trafny to po temacie całość kosztów ponosi SERINUS.
Teraz w przypadku gdy wiertnia uległa awarii to czy całość kosztów ponosi SERINUS czy przypadkiem nie należy się jakiś profit z niewywiązania się z umowy przez Indonezyjską spółkę PT Energi.???
Mogło by być też tak że jak robota nie wykonana to i nie jest zapłacona.
Czy wie ktoś jak to wygląda w umowie ?

Re: PEPEES

GDA66TY / 2013-12-30 10:17 / Tysiącznik na forum
Pięknie to wygląda. Zanosi się na wzrost powyżej 1zł.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2014-01-10 14:34 / Tysiącznik na forum
Widać wyraźnie i nie da się ukryć że SERINUS leci. Powód brak wiadomości ???
Wydaje mi się że na dzień dzisiejszy SERINUS nie ma nic do zaoferowania. Mnie osobiście to stać na to aby poczekać ale sporo osób się wysypie.

Re: JSW

GDA66TY / 2014-01-11 13:39 / Tysiącznik na forum
http://www.parkiet.com/artykul/7,1356432-Czy-kurs-JSW-wyczerpal-juz-potencjal-spadkowy-.html
Proponuję uważnie przeczytać.Nie zanosi się jak na razie na podwyżkę cen koksu jak i też na spadek złotówki. Brakuje tylko aby zapadła decyzja skarbu państwa na zejście z 54% do np.30% swoich udziałów i mamy tu 20 zł za akcję. Nie mniej jednak uważam że cena już jest atrakcyjna ale warto poczekać z ręką na enter oczywiście.

Re: Opłata audiowizuala będzie obowiązkowa i powszechna

GDA66TY / 2014-01-12 10:59 / Tysiącznik na forum

- Opłata audiowizualna nie będzie pobierana za odbiór programu telewizyjnego czy radiowego, ale za możliwość tego odbioru. Polskie państwo zagwarantuje każdemu obywatelowi określoną usługę, a to czy ktoś z tego skorzysta czy nie - zależy wyłącznie od niego.

Dostałem w spadku po rodzicach dom z trzema hektarami ogrodu. Od jutra umożliwię każdemu dostęp do tego ogrodu oczywiście za drobną opłatą którą będzie mi musiał zapłacić każdy obywatel naszego kraju bez względu czy chce chodzić po moim ogrodzie czy nie. Ja mu to po prostu umożliwiam.

Nadchodzi godzina prawdy dla spółki CHEMOS

GDA66TY / 2014-01-18 15:17 / Tysiącznik na forum
Już w tym kwartale nastąpi pierwsza weryfikacja spółek do listy alertów. Te, które tam trafią, zostaną przeniesione na podwójny fixing. W skrajnych przypadkach mogą zostać wycofane z giełdy. Uratuje je scalenie akcji?

Spółki zadają sobie pytanie, czy znajdą się na liście alertów, do której pierwsza kwalifikacja odbędzie się 27 marca. Decydujący będzie średni kurs z ostatnich trzech miesięcy. Progiem „groszowości" będzie 0,5 zł. Obecnie kursy 48 spółek są poniżej tego poziomu – wynika z naszej analizy. Z tego 39 firm notowanych jest w systemie ciągłym, a 9 w jednolitym. Można się zatem spodziewać, że grupa spółek, które trafią na listę alertów, wcale nie będzie mała. Co je czeka? Usunięcie z indeksów i przeniesienie do notowań jednolitych.
Czasu zostało bardzo mało.
Na co ten zarząd jeszcze czeka.???

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2014-01-18 15:18 / Tysiącznik na forum
Przy takim stanie rzeczy podejrzewam masową ewakuację!

Re: PEPEES

GDA66TY / 2014-01-20 10:57 / Tysiącznik na forum
Kurs jakby się zaklinował. Wyraźnie widać że ubiło się dno. Spółka ma ogromny potencjał wiec musi wystrzelić. To tylko kwestia czasu który nadchodzi.

Re: Protesty na Ukrainie. Strzały, porwania i ograniczanie praw

GDA66TY / 2014-01-22 19:02 / Tysiącznik na forum
No i zaczęło się. Podejrzewam że to będzie druga Rumunia a Janukowycz skończy tak jak Nicolae Ceaușescu. Ten Rumuński przywódca obstawiony był rodziną ale wojsko zaniechało bratobójczej walki.
Jeżeli ktoś w poniższych wpisach uważa że opozycja chce się dopchać do koryta i chapać grosz to wymienię jedno nazwisko Kliczko !!! Myślicie że mu kasy brakuje??? to jest prawdziwy patriota który stawia na szalę swoje dobre imię i swoje bogate życie. Zazdroszczę Ukrainie takiego człowieka bo nam takiego bardzo brakuje. Jeżeli ten człowiek wygra ten bój i dojdzie do władzy to Ukraina będzie światową potęgą.

Re: JSW

GDA66TY / 2014-01-24 17:28 / Tysiącznik na forum
Nie płaczcie to tylko pieniądze. Siedząc na JSW stracicie ale też sporo się nauczycie. Ja cały czas siedzę z ręka na enter i jestem pewny że powtórzy się tu sytuacja z 2008 roku jaka była na KGHM.Nie ubolewajcie i nie zadawajcie głupich pytań typu dlaczego. Nie ma takiej możliwości aby zarobił ktoś kto dopiero zaczął inwestować.

Re: JSW

GDA66TY / 2014-01-27 10:32 / Tysiącznik na forum
Pięknie to leci na pysk. Oby spadło jak najniżej.Już mocno skupiam się na JSW. Gromadzę kasę i liczę na 20 zł. hehe. Im niżej spadnie tym więcej kupię:-)Zanosi się na powtórkę z KGHM z 2008 roku.

Re: Igrzyska olimpijskie w Soczi najdroższe w historii. Czy "kaprys...

GDA66TY / 2014-02-07 13:37 / Tysiącznik na forum
Ciekawe czy się nad tym stadionem dach zamyka no i czy zarobią na koncercie Madonny :-)

Serinus chce w Tunezji podwoić wydobycie ropy

GDA66TY / 2014-02-13 08:30 / Tysiącznik na forum
W tym roku wydatki na pięć afrykańskich koncesji wyniosą około 45 mln USD. Dzięki realizowanym inwestycjom do końca 2015 roku produkcja ma wzrosnąć do 2,7 tys. baryłek dziennie.
http://www.parkiet.com/artykul/1361130-Serinus-Energy-chce-w-Tunezji-podwoic-wydobycie-ropy.html
207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217
na koniec starsze

Najnowsze wpisy