Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: POLNORD

GDA66TY / 2013-08-08 21:56 / Tysiącznik na forum
Po twoim wpisie akcje skoczyły 10% w górę.
Znakiem tego trochę przyburaczyłeś.
Teraz nie wiem czy to jakaś obsesja czy znajomość tematu.
Oj niedobry Krauze.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-08-12 17:12 / Tysiącznik na forum
Sporą masz wiedzę i tego się trzymaj. Powodzenia.

Re: MIDAS

GDA66TY / 2013-08-13 13:50 / Tysiącznik na forum
Do stary szczupak-Kto był gł. udziałowcem midasa zanim pojawił się solorz ???
To już historia ale być może złudzenia okażą się faktem. Nie irytuj się po prostu poszperaj a może są jakieś przecieki.
Osobiście nie wchodzę tam gdzie jest Solorz,Krauze i Patrowicz.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-08-13 17:44 / Tysiącznik na forum
No to od jutra zaczynamy jazdę na 50...100

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-08-14 17:11 / Tysiącznik na forum
Widać wyraźny wzrost zainteresowania.
Zaczyna się coś dziać. Jutro warto kupić takie jest moje zdanie.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2013-08-15 09:16 / Tysiącznik na forum
Patrowicz na tej spółce to już historia.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-08-22 09:27 / Tysiącznik na forum
Osobiście to wolę czytać wklejone ciekawe artykuły które mogłem jakimś cudem przeoczyć niż ciągłe na okrętkę biadolenie o niedobrym Kulczyku.
OPTIMUS też przez długi czas dołował mimo osiąganych sukcesów. W końcu jednak czekanie opłaciło bo nie ma takiej możliwości aby spółka idąca sukcesywnie do przodu była źle oceniana przez inwestorów.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-08-23 18:24 / Tysiącznik na forum
Piszesz o mnie jak o starym wiarusie,jak byś znał każdy mój krok.:-) A tak na poważnie to chyba nie jesteś jakimś kmiotkiem więc nie wychylaj się z taki głupimi wstawkami. Ja na forach nie wymieniam twojej osoby. Ty robisz to nader często.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-08-25 13:25 / Tysiącznik na forum
Wypowiadam się pod twoimi wpisami.
Nie robię jednak tak dziecinnych wpisów typu:
jestem ciekawy jak zachowa się siła spokoju gdy przedłużą koncesję. Na pewno będzie dalej klepał jaki ten Kulczyk niedobry.
Nie widzisz dziecinady ???

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-08-25 21:01 / Tysiącznik na forum
Masz rację Odwierty w Brunei nie rokują dobrze do tego są bardzo kosztowne. Pracownicy też tam się mozolą jak muchy w smole. Przy takim klimacie też już dawno na miejscu Kulczyka bym to pieprznął. Należy jednak pamietać że jak wchodzili na GPW to mieli tylko i wyłącznie koncesje w Brunei. Całe szczęście że KOV nie skupił się tylko na Brunei a konsekwentnie poszerzał swoją działalność na świecie w przeciwieństwie do PETROLA który wierci i wierci w tym Kazachstanie i końca nie widać. Widać tylko kończące się finanse.
Ta właśnie dywersyfikacja świadczy o dobrym zarządzaniu firmą.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-08-27 14:42 / Tysiącznik na forum
Jeden problem z głowy.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-08-27 16:58 / Tysiącznik na forum
Gdzie mieszkasz adam i ile masz lat ???

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-08-27 17:07 / Tysiącznik na forum
http://pl.wikipedia.org/wiki/Erupcja_ropy_w_Karlinie
Weź sobie to chłopie przeczytaj.
Daj sobie spokój z wielką ropą i czasem nie wymyślaj że wiesz coś wiecej bo często tamtędy przejeżdżam.

Re: SERINUS

GDA66TY / 2013-08-28 10:19 / Tysiącznik na forum
Wkrótce poznamy możliwości naszych kolejnych celów poszukiwawczych w odwiercie Lukut-1. Zgodnie z oczekiwaniami pierwszy z nich, do którego już dotarliśmy, wskazuje na duże prawdopodobieństwo występowania ropy, ale nie spodziewaliśmy się tak wysokiego ciśnienia w odwiercie. To dopiero początek i czekamy z niecierpliwością na dalsze efekty prac. Chcielibyśmy, by Brunei mogło okazać się, podobnie jak Ukraina, sukcesem. – powiedział Jakub Korczak, Wiceprezes ds. Relacji Inwestorskich Serinus Energy.

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2013-08-28 11:00 / Tysiącznik na forum
Przejdę się do biura maklerskiego po zakup 10 akcji za 2,50 na ładnym wydruku,na pamiątkę.:-)
Powieszę sobie w ramce na ścianie a co.

Najnowsze wpisy