Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2010-12-30 11:21 / Tysiącznik na forum
SKOTANOWCY jutro Sylwester a potem Nowy Rok i zaś będziemy starsi.
Dla jednych to radość dla innych nostalgia ,dla jeszcze innych smutek.
Każdego roku wielu ludzi się rodzi jak i też umiera dlatego tak jak to mawiają Rosjanie żyjmy z każdym dniem tak jak by miał być ostatnim problem tylko jak to zrobić gdy kasy brak hehe.
Życzę w szczególności wam posiadaczom akcji sp. SKOTAN jak największego zysku na tej spółce. Żebyście idealnie trafiali z kupnem i sprzedażą akcji. Abyście mogli mieć za co przeżywać każdy dzień właśnie tak jak by był ostatnim.
S Z C Z Ę Ś L I W E G O N O W E G O R O K U ! ! !

Re: IGROUP

GDA66TY / 2010-12-30 16:23 / Tysiącznik na forum
Potwierdza się stara zasada o której już kiedyś pisałem.
Najlepiej zarabia się na spółkach w których sytuacja przekształca się
z beznadziejnej w bardzo złą.
Jak mawiała stara niania lepiej r.... bez miłości niż miłować bez j....a. :-)
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
GDA66TY / 2010-12-31 12:34 / Tysiącznik na forum
Wydaje mi się że zejdzie nawet na 3,50 zł.
Karkosików akcje to nie wszystko. Wiadomo przecież wszem i wobec że jak Karkosik opuszcza jakąś spółkę to idą za nim jego zwolennicy a to są tłumy. Ja tego nie kupię nawet jak bym miał tego żałować. Powodem jest Solorz. Podzielam opinię J.Owsiaka a jakie Owsiak ma w tym temacie podejście to sobie poszperajcie w necie.

Re: KOV

GDA66TY / 2011-01-24 14:24 / Tysiącznik na forum
Robi się coraz ciekawiej. Rośnie zainteresowanie spółką i coraz bardziej wzmaga się wykup akcji. Im bliżej opublikowania wyników testów z Lempuyang-1 i Lukut-1 tym bardziej nerwowo.
Podejrzewam że przed samą publikacje wyników inwestorzy będą sobie wyrywać akcje z rąk.
Oczywiście będą mieli racje bo po publikacji nie będzie już tanio. Najbardziej pozytywne w tym wszystkim jest to że my spijemy śmietankę :-)
GDA66TY / 2011-01-24 15:20 / Tysiącznik na forum
Dwa tygodnie po rozpoczęciu testów także Lempuyang-1 powinien być już znany z małym poślizgiem w pierwszej połowie lutego.
GDA66TY / 2011-01-24 15:34 / Tysiącznik na forum
wnp.pl (Marcin Szczepański) - 19-01-2011 12:02
Australijska spółka AED, która jest operatorem Bloku L w Brunei, gdzie mniejszościowym udziałowcem jest Kulczyk Oil Ventures, poinformowała o rozpoczęciu testowania odwiertu Lempuyang-1. Jego wiercenie zakończyło się pod koniec ubiegłego roku.
Spółka poinformowała, że cały potrzebny sprzęt, kontraktorzy oraz niezbędne pozwolenia zostały już zagwarantowane i będą stopniowo wprowadzane na miejsce odwiertu. Testowanie rozpoczęło się 18 stycznia.

W planach jest także przeprowadzenie testów drugiego odwiertu na Bloku L - Lukut-1. Prace rozpoczną się po zakończeniu testów pierwszego odwiertu.

Według szacunków australijskiej spółki pierwsze dane z testów mogą być znane jeszcze pod koniec stycznia.

Takie małe sprostowanie :-)

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-01-24 17:36 / Tysiącznik na forum
Witam starych znajomych zwolenników sp. SKOTAN w Nowym Roku.
Kurcze chwilka nieobecności i taki bałagan :-)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Wyraźny wzrost na sp. ALCHEMIA szybko podciągnie kurs naszej sp. SKOTAN w górę.
Idziemy na 4 złote :-)
GDA66TY / 2011-01-25 18:36 / Tysiącznik na forum
No w końcu to sprzedali !
GDA66TY / 2011-01-25 21:27 / Tysiącznik na forum
Tak poszło o pokemonki. Ale okres karencji już minął.
GDA66TY / 2011-01-25 21:36 / Tysiącznik na forum
Masz tu cennik drożdży paszowych.
http://sklep-galvet.pl/price_list.php?type=html
Co do reszty to nie będę się odnosił.
GDA66TY / 2011-01-25 22:09 / Tysiącznik na forum
Wypowiadam się tu ostatnio sporadycznie do osób które mnie czytają i chcą żebym czasem coś wrzucił.
Skoro uważasz się za znawcę tematu to napisz coś od siebie, chętnie poczytam. Krytyków mamy tu sporo. Zwłaszcza takich nie zalogowanych.
GDA66TY / 2011-01-25 22:56 / Tysiącznik na forum
Do tego abyś sobie uzmysłowił jaka jest różnica w cenie drożdży paszowych do tych z biedronki.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-01-26 15:02 / Tysiącznik na forum
Do CIERPLIWY GRACZ. Miało być książkowo a wyszło jak zawsze hehe.
Sp. SKOTAN tak czasem ma. Problem w tym że wszyscy co sprzedają to nie zdają sobie sprawy z tego że akcje tu równie szybko a nawet 5X szybciej rosną jak spadają.
Przekonał się o tym nie jeden płaczek z tego nawet forum.
Ja w dniu dzisiejszym jestem na wyprzedaży sp. ASTARTA i całość przerzucam na sp. SKOTAN bo wiem że dzida nastąpi w najbardziej nieoczekiwanym momencie i będzie nie do kupienia.
Kiedyś miałem identyczny wpis przy cenie 80ciu groszy i też był identyczny spadek a potem nastąpił skok na 1,80zł.
Historia zatacza koło :-)
Pozdrawiam.
GDA66TY / 2011-01-26 15:52 / Tysiącznik na forum
Oj dawno. Ok. maja 2009r. Nie pamietam dokładnie wtedy kursu ale był spadek z ok. 1,20zł. na 90gr. a potem dzida do 3 zł.
GDA66TY / 2011-01-26 16:00 / Tysiącznik na forum
No właśnie pamiętasz te czasy ;-)
Pamiętasz jak mi co niektórzy pociskali brak wiedzy.
Byłeś wtedy bin laden
Też zwątpiłeś i sprzedałeś po 1,20zł.
a potem dzida na 3 zł. i płacz.
A dzisiaj rozpisujesz się że
2011-01-25 10:43:31 | 62.148.81.* | cherub
I o to właśnie chodzi, żeby kupować po 1,13zł a nie po 3zł to chyba zrozumiałem
dla wszystkich :)

Pozdrawiam w końcu znamy się już tyle lat :-)

Najnowsze wpisy