Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-11-24 17:33 / Tysiącznik na forum
Mistrzu jesteśmy z ciebie dumni !!!

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-11-25 12:07 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry. Byłem w posiadaniu akcji tej spółki kilka razy. Mam tą spółkę prześwietloną pod każdym względem. Co prawda historia mocnego akcjonariatu i reputacja była lekko naruszona i nie zachęcała do tego aby obiektywny akcjonariat łatwo przekonał się do zakupu akcji.
Jednak na dzień dzisiejszy można stwierdzić że spółka jest w bardzo dobrej kondycji finansowej
ma utalentowany i ambitny zarząd co przekłada się na spektakularnie trafne inwestycje.
Mi osobiście bardzo podoba się temat którym spółka się zajmuje:
Firma inwestuje w projekty o ponadprzeciętnej stopie zwrotu. Zajmuje się analizą sektorową spółek, ich restrukturyzacją i ewentualnie dokapitalizowaniem, upublicznieniem lub sprzedażą. Aktualnie w portfelu posiada firmy z branży informatycznej, spożywczej i energetyczno - paliwowej. Posiada także atrakcyjne grunty. Współpracuje z zagranicznym funduszem inwestycyjnym Yorkville Advisors działającym na globalnym rynku private equity.
Dlatego czekam z niecierpliwością na zejście z ceną do poziomu 32groszy aby znowu dobrze zarobić.
pozdrawiam aktualny,były oraz przyszły akcjonariat.

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-11-25 13:35 / Tysiącznik na forum
Być może się mylę,być może jest to bardziej życzenie niż obliczenie :-) Nie mniej jednak uważam że spółka ta ma mocno rozwodnione akcje i jeszcze spory free float. Bardzo łatwo nagina się pod szerokim rynkiem po przez co szybko łamie wszelkie linie trendu.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2011-11-25 14:56 / Tysiącznik na forum
Tak to fakt Patrowicz to wielki inwestor. Szanuje go i podziwiam,często obserwuje jego poczynania inwestycyjne na spółkach.
Facet potrafi się w odpowiednim momencie znaleźć i w odpowiednim momencie sprzedać.Ma niesamowitą intuicję. Wie jak robić szum na spółkach i jak zarobić.
Jest to także mój idol dlatego jak pojawia się na jakiejś spółce to szybko się z niej zawijam a jak wiem że jak w jakiejś spółce macza swoje łapki to omijam ją szerokim łukiem gdyż bardziej cenie sobie swoje pieniądze:-)
To tak jak z Kliczko. Bardzo lubię oglądać jego walki i podziwiać co wyprawia z przeciwnikami ale nigdy nie stanął bym z nim w ringu bo jedyne co bym z tego wyniósł to w najlepszej opcji wstrząs mózgu.:-)

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-11-27 21:37 / Tysiącznik na forum
Tak sobie patrzę na skup swoich akcji przez spółkę CALATRAVA.Proponuję skorzystanie z biura maklerskiego bo widzę tam bardzo poważną nieudolność ze strony zarządu :-)

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-11-28 15:18 / Tysiącznik na forum
Sytuacja na szerokim rynku jest idealna do tego aby zarząd wrzucił długo oczekiwaną pozytywną informację.

Re: Perełki na New Connect

GDA66TY / 2011-11-29 09:59 / Tysiącznik na forum
A może MENNICA WROCŁASKA ???

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-11-29 10:59 / Tysiącznik na forum
Miło popatrzeć jak kapitał w kieszeni się powiększa.:-)))
To chyba nie dzieje się tak bez przyczyny.

Re: KOV

GDA66TY / 2011-11-29 14:29 / Tysiącznik na forum
Potrzebna nam jest cierpliwość.
Cierpliwi będą nagrodzeni bo przyszłość jest
świetlana :-)

Re: POLCOLOR

GDA66TY / 2011-12-01 13:08 / Tysiącznik na forum
Spokojnie czekaj. Nadejdzie pora i na POLCOLORIT. :-)
Jest jeszcze szczelina na zejście o 2 gr. ale nie sądzę aby sie wypełniła.
Tu będzie szybki zwrot wydarzeń i dzida.

Re: KOV

GDA66TY / 2011-12-01 13:15 / Tysiącznik na forum
Wolał bym jednak info o wejściu na AIM.
Wówczas wyjaśni się że po rozwodnieniu akcji cena nadal rośnie i wtedy będzie dzida bo niezdecydowani będą sobie wyrywać akcje z rąk.

Re: HAWE

GDA66TY / 2011-12-02 09:29 / Tysiącznik na forum
http://www.parkiet.com/artykul/7,1121180-Marek-Falenta-zamieni-akcje-DM-IDMSA-na-Hawe.html
Falenta zwieksza w spółce swoje zaangażowanie.
Bardzo często poruszany jest ten temat w TVN CNBC BIZNES.

Re: KOV

GDA66TY / 2011-12-02 12:01 / Tysiącznik na forum
http://www.parkiet.com/artykul/9,1125069-Konsorcjum-z-udzialem-KOV-i-KI-kupilo-w-Nigerii-zloza-ropy.html

Re: KOV

GDA66TY / 2011-12-02 15:06 / Tysiącznik na forum
Drobna korekta. Mowa jest o wydobyciu 15000 baryłek dziennie. To jest 2 385 000 litrów.
Baryłka jest przelicznikiem międzynarodowym.
W Polsce mierzymy to w tonach a więc będzie to
2 385 ton. Spółka KOV na teraz ma ok. 10% udział
z tym że w najblizszym czasie ma się to zmienić
na 20% a prognoza wydobycia ma wzrosnąć do
150 000 bopd.

Re: KOV

GDA66TY / 2011-12-02 15:08 / Tysiącznik na forum
Tak jak pisałem poniżej.
Wzrost nastąpi po debiucie spółki na AIM.

Najnowsze wpisy