Forum

Komentarze użytkownika "gdk"

Komentarze użytkownika: gdk

Re: Koniec samozatrudnienia?

gdk / 2006-04-22 18:54 / portfel
Z każdej strony starają się zwiększać przychody... a może by tak dla odmiany po prostu ograniczyć wydatki? Nieee... bo przecież trzeba finansować nowe stołki, beciki i Bóg wie jakie urojone pomysły rządzącej elyty.
Niech nam poftel lekkim będzie.
gdk / 2006-04-22 18:42 / portfel
Tylko, żeby niejako "przy okazji" nie pozmieniali czegoś jeszcze...

Re: Szef PiS: Konieczne nowe przyspieszenie

gdk / 2006-06-03 09:43 / portfel
Byłbym za gdyby PiS reprezentował sobą nową jakość, a nowe kadry wysoki poziom kompetencji. Tymczasem jak na dłoni widać, że stanowiska obsadza się byle kim, byle swoimi. A tam gdzie brakuje ludzi, kuchennymi drzwiami ładuje się Samoobrona, która przy poparciu 10% uzurpuje sobie prawo do reprezentowania blisko 40 milionowego narodu.
Czy to ten proces ma zostać przyśpieszony? A może by tak przyśpieszyć reformy gospodarcze. "Ja nigdy nie ukrywałem, że radykalne zmiany wymagają determinacji i odwagi. Czasami mam wrażenie, że niektórym z nas trochę tego brakuje." Panie Jarosławie... wszystkie proponowane przez PiS zmiany to przesunięcia kadrowe. Tymczasem jak pokazało ostatnie pół roku, to właśnie PiSowi "brakuje odwagi" do zajęcia się na
gdk / 2006-06-03 09:44 / portfel
...prawdę istotnymi reformami.

Re: Giertych blokuje internet

gdk / 2006-07-01 13:17 / portfel
Ot, idiotyczna próba zawracania kijem Wisły.
Ja tu widzę dwa zasadnicze absurdy u podstaw całego pomysłu.
- dzieci korzystają z internetu nie tylko w szkołach - jak tam się nie da to pójdą gdzie indziej.
- przeciętne dziecko wie więcej o komputerach od niejednego nauczyciela i raz dwa obejdzie wszystkie prymitywne zabezpiecznia, ot choćby ściągając z sieci exploity umożliwiające dostęp do konta administratora... itd.

Pomijam już fakt, że Benjamin jest totalnie skopany. Wyszukiwanie po tak ogólnych słowach kluczowych jest równie skuteczne jak operacja na sercu nożem kuchennym. Wycina się w pień tysiące wartościowych rzeczy...

Plonk.

Najnowsze wpisy