Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-24 16:12 / Tysiącznik na forum
zachęcony obejrzałem cały klip - w końcu nie rozebrała się.. wtf?

:D

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-09-23 09:46 / Tysiącznik na forum
"Obecnie jest możliwość adoptowania Greka za jedyne 500 Euro .

Grek będzie robić za Ciebie wszystko na co nie masz czasu.

Spać za Ciebie do jedenastej.

Chodzić za Ciebie na kawę oraz na papierosa.

Odbywać poobiednię sjestę, a wieczorem siedzieć za Ciebie w knajpce lub przed telewizorem. Za dodatkową opłatą 50 Euro może też p*********** się za Ciebie na Facebooku :)

Ja już adoptowałem i mam luz - mogę pracować od rana do wieczora!



P.S. Wpłaty należy przekazywać za pośrednictwem Komisji Europejskiej"

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-23 09:44 / Tysiącznik na forum
jak tam patrzę, to póki co trzeba by kupowac po 130, a sprzedawac po 133. juz 2x by się udało :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-09-23 09:17 / Tysiącznik na forum
jadą z miedziakiem

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-22 17:27 / Tysiącznik na forum
wiesz, z drugiej strony kupować to tylko na takich minusach - choćby minimalne odreagowanie coś może dać

na spokojnej wodzie wiele się nie będzie działo

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-22 17:24 / Tysiącznik na forum
ja chyba też.. kurtka.
bo chciałem tak za większy kapitał wejść, szkoda kasy

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-22 17:21 / Tysiącznik na forum
zastanawiam się, czy nie wziąć jest ok -15%

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-09-22 14:49 / Tysiącznik na forum
miedziakos -10%

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-21 11:49 / Tysiącznik na forum
w 100% zgadzam się z tym, co napisałeś - to podejście kompleksowe, fundamentalne można by rzec :) i tak się to powinno zadziać.

jak patrzę na poczynania pzpn, czy choćby naszych polityków - per analogia w ich działaniach, to przełomu bym się w polsce nie spodziewał. chyba nie będziemy w stanie rozpędzić towarzystwa związkowców od piłki i zrestrukturyzować systemu.

prędzej raczej zdarzy się to, że jakiś klub (może ale niekoniecznie - szkółka Barcelony), ułoży taki system kształcenia młodzieży i trenerów, o jakim piszesz i czerpiąc z tego profity dla siebie, przy okazji wyprodukuje kilku reprezentantów Polski. co zdarzy się pewnie za 5-10 lat, tak na oko.

problem jest też w mentalności naszych sportowców - w większości starają się do pierwszego kontraktu, większej - niewspółmiernie jak na nasze warunki - kasy i tego jak ją przehulać. są nieliczne wyjątki, gdzie umiejętności idą w parze z rozsądkiem ale nie od dziś wiadomo, że Polska bramkarzami stoi.

na dziś biorę to co jest - tzn. jeśli na różne sposoby poskładamy jakąś reprezentację, którą da się oglądać, to wrócę do kibicowania drużynie narodowej.
ostatni mecz na jakim byłem to polska-niemcy 0:1, a emocje pamiętam przy okazji srebrnego medalu na olimpiadzie w 92r.
w tej chwili reprezentacji nie oglądam - w porównaniu z premiership, którą widzę w tv regularnie, po prostu nie da się tej degrengoladzie kibicować.

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-21 11:17 / Tysiącznik na forum
Dodge, ale to chyba rutyna już powoli jest? mam na myśli wielonarodowe reprezentacje. świata nie zmienimy.

polska nie jest może "tyglem narodów" ale jak oglądałem jednym okiem np. ostatnie mecze siatkówki, to w reprezentacji włoch wiele było obco brzmiących nazwisk.

komentarz o Oświęcimiu jest dla mnie głęboko poniżej poziomu podłogi, więc w polemikę nie wchodzę.

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-21 10:59 / Tysiącznik na forum
i... ?

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-20 10:10 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem dzień po bankructwie grecji będzie dobry moment :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-09-20 08:32 / Tysiącznik na forum
cześć,

wrzutka dla obserwujących miedziaka:

Szczególnie na rynku miedzi sytuacja byków robi się coraz mniej ciekawa. Cena znalazła się poniżej lokalnych dołków w okolicy 8500 tys. USD (z maja i sierpnia) i zbliża się do kluczo wych wsparć na poziomach 7980 i 8155 USD. Jeśli zostaną one pokonane rynek da sygnał do znacznie głębszej przeceny.

Przemysław Kwiecień, xtb

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-17 10:09 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu,

udanego weekendu dla Ciebie i bywalców!

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-15 10:30 / Tysiącznik na forum
mi stragan skorekcił kilka par takich laczków, nie powiem :)

Najnowsze wpisy