Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Ged / 2011-02-02 09:12 / Tysiącznik na forum
co to jest w ogóle za szmelc, ten dep? 0.66 można zakupić, czy to już się łasić, czy jeszcze nie?
Ged / 2011-02-02 09:07 / Tysiącznik na forum
hmm.. za dużo tam cukru, jak już to kiwi :)
Ged / 2011-02-02 08:20 / Tysiącznik na forum
taki wymiar grupy wsparcia mi się podoba :)

z chorowaniem trzeba uważać, jak tylko zaczyna mnie coś lekko łapać jem garściami wit C- póki co, odpukać, skutkuje..
Ged / 2011-02-02 08:00 / Tysiącznik na forum
cześć, dziś na brs może być ciekawie :)
Ged / 2011-02-02 00:51 / Tysiącznik na forum
nie ma co się złościć do poduchy, kolorowych :)

ps: a ja dziś brzucha nie dałem rady po pumpie, pierwsza wtopa :/
Ged / 2011-02-01 19:33 / Tysiącznik na forum
Kam jak masz luźną gotówkę, to luknij na pko bp.
za moment pewnie będą wyniki podawać (dziś millenium miał b. dobre) - to może na kilka % in plus rzutować. mają trochę zapasu od góry.

nie ulega wątpliwości jednak fakt, że miedziak lata bardziej :)

Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-02-01 14:36 / Tysiącznik na forum
przyglądałem się dependowi w okolicy 0,8 ale jak zobaczyłem zjazd do 0,72 to skutecznie ostudziło moje hazardowe zapędy..
Ged / 2011-02-01 12:47 / Tysiącznik na forum
poszedł jak kuna leśna :)

powitania dla wszystkich!
Ged / 2011-02-01 11:37 / Tysiącznik na forum
prawie rok temu, w marcu, też zrobili manewr z pompowaniem kursu, ładnie to na wykresie widać

Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-02-01 08:53 / Tysiącznik na forum
czołem!

na oilu dziś kolejny przekręt miesiąca, trzeba zapinać pasy i oglądać przedstawienie
http://www.pb.pl/rss/a/2011/02/01/Petrolinvest_czuje_rope
Ged / 2011-01-31 14:08 / Tysiącznik na forum
albo kolana do klatki przyciągnąć leżąc :)

dopiero wieczorem mnie to czeka :)
Ged / 2011-01-31 09:27 / Tysiącznik na forum
ciekawe ile ludzi ma stopa na 5pln na OILu..
Ged / 2011-01-31 09:04 / Tysiącznik na forum
to się nam, kurna, zemsta faraona zrobiła.. :/
Ged / 2011-01-29 23:20 / Tysiącznik na forum
właśnie doczytałem, że pomiędzy cyklami (kolejkami) w a6 nie powinno być przerw.. i co teraz? :)

ps: który dzień treningu dziś mamy? :))

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-01-28 16:28 / Tysiącznik na forum
EKO EXPORT SA korekta prognozy finansowej

28.01. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 2/2011

Zgodnie z ő 31 ust. 2, 3 i 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w
sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych
oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa
niebędącego państwem członkowskim Zarząd Eko Export S.A. informuje, że po zweryfikowaniu danych
finansowych za cztery kwartały dokonuje korekty prognozy na rok 2010, pozytywnie zaopiniowanej
przez biegłego rewidenta i przedstawionej w prospekcie emisyjnym.
Prognoza Spółki Eko Export S.A. na rok 2010 zakładała osiągnięcie:
- przychody ze sprzedaży w wysokości 15.300 tys. zł
Po korekcie Spółka prognozuje osiągnięcie:
- przychody netto w wysokości 13.584 tys. zł :
Czynnikiem, który wpłynął na obniżenie opublikowanej prognozy było ograniczenie produkcji w
listopadzie i grudniu 2010 roku ze względu przyspieszenie realizacji projektu modernizacyjnego
zakładu produkcyjnego, o którym to projekcie Spółka informowała w raporcie bieżącym nr
103/2010. Prowadzone prace modernizacyjne wiązały się z koniecznością czasowego wstrzymywania
produkcji, w związku z czym miało miejsce ograniczenie produkcji a sprzedaż dokonywana była z
produktu zgromadzonego na magazynie wyrobów gotowych.
Przyspieszenie modernizacji wiązało się też z tym, że opóźnienia związane z transportem
spowodowało, że mokra mikrosfera docierała od października zamarznięta w postaci bryły lodu i
brak ogrzewania magazynów uniemożliwiały praktycznie produkcję do czasu jej rozmrożenia, co bez
ogrzewania trwałoby bardzo długo.
Modernizacja zakładu wpłynie pozytywnie na wynik finansowy w 2011 roku, ze względu na
obniżenie kosztów produkcji poprzez ogrzewanie magazynu surowca i magazynu oleju, wybudowanie
komory do rozmrażania mikrosfery, ogrzewanie linii uszlachetniającej - wszystko to ciepłem do
tej pory niewykorzystanym powstającym w procesie suszenia mikrosfery.
Jednocześnie informujemy, że ostateczne wyniki Spółki za 2010 rok, zostaną w przedstawione w
raporcie rocznym. Zarząd informuje, iż ewentualne odchylenia +/- 10% od przedstawionych
prognoz, będą przekazywane do publicznej wiadomości w formie raportu bieżącego

Najnowsze wpisy