Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-21 11:45 / Tysiącznik na forum
ale ekusia pie...dolnęli

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-21 23:36 / Tysiącznik na forum
tak, mi wpadło 500 szt po 5,94

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-22 08:08 / Tysiącznik na forum
intra było chyba nawet 5,73?

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-23 13:12 / Tysiącznik na forum
jak tak czytam jednym okiem Twoje posty, to myślę sobie, że niezależnie od ich treści karawana pojedzie dalej

pozdrawiam Kącikowiczów

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-25 09:07 / Tysiącznik na forum
przy takiej płynności granie przez większych graczy po 2-3% też może robić różnicę

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-26 21:42 / Tysiącznik na forum
ciepło za oknem, trzeba korzystać - właśnie z siatkówki plażowej wróciłem :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-26 21:57 / Tysiącznik na forum
kurczę, jakoś oglądanie polskiej ligi i reprezentacji nawet mi nie leży.. czekam aż ruszy premiership i liga hiszpańska - będzie można na klepanki barcy popatrzeć :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-07-27 19:13 / Tysiącznik na forum
cześć, chyba trzeba się powoli crm przyglądać - wyczytaliście może coś z kresek?

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-27 19:47 / Tysiącznik na forum
Ty to spekulant jesteś najgorszej maści :)

tak się zastanawiałem, a propos miedziaka u Ciebie, że jeśli czujesz go nieźle nie lepiej byłoby operować kontraktem z jakimś lewarem - jeśli się nie mylę, tam jest x10?

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-27 19:58 / Tysiącznik na forum
ja też nie tykam - nawet konto w xtb kiedyś założyłem, ale nie umiem go obsługiwać. na szczęście :)
bo czasem wyczucie miewam - bardziej do pko bp, pomijając teraz że stoi w miejscu albo kręci się w kółko z powodu wrześniowej emisji- ale zakładam, że kontrakty bez twardej wiedzy, to one way ticket. może raz lub kilka się uda, ale wtopa nieunikniona

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-29 09:27 / Tysiącznik na forum
czołem,

moim zdaniem chłopaki wymyślą coś po swojemu - już mieliśmy selektywne bankructwo w europie, więc tam może być inna cholera. kręcą rynkiem po swojemu, pomimo dobrych wyników kwartalnych spółek w usa.

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-29 09:56 / Tysiącznik na forum
też się ku temu skłaniam, ale nie będzie jasnego komunikatu - "dogadaliśmy się" albo "bankructwo". mogą wydłużyć termin, dogadać się częściowo, wczoraj Białek w tvncnbc mówił o poprawce do konstytucji, która umożliwia prezydentowi jednoosobowe podniesienie limitu długo powołując się na cośtam ustanowione po wojnie secesyjnej :)

nie ma klarownej sytuacji na rynku i odnoszę wrażenie, że orkiestra ma drugi albo i trzeci zestaw nut, z którego gra.

chyba się bardzo spiskowy zrobiłem po obejrzeniu inside job :)

inna sprawa, że w USA się tak naprawdę wiele nie dzieje - od marca mają rozpiętość 100 pkt na S&P (1250-1360), a to Wig20 lata - 2675 do 2932. dokładając do tego osłabiającą się złotówkę, to z perspektywy usajów u nas już ładnie poleciało.

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-29 18:19 / Tysiącznik na forum
jak poskracam kiedyś pozycje też się tak pobawię, bo póki co pod korek zatankowane :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-07-29 19:28 / Tysiącznik na forum
na CRM dodruk robili - poszła przyspieszona księga popytu 27 lipca i po 14,5 jeśli dobrze pamiętam znaleźli chętnych

o, tu jest linka:
http://pandl.pl/aktualnosc/items/cormay-313.html

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-08-01 09:03 / Tysiącznik na forum
ładna zieleń od rana, kgh poszedł, więc Kam na trunek uzbiera :)

dzień dobry wszystkim!

Najnowsze wpisy