Forum

Komentarze użytkownika "gedeon77"

Komentarze użytkownika: gedeon77

Kredyt prawie bez zabezpieczeń.

gedeon77 / 2006-10-24 20:41
Witam!Zastanawiam się czy jest możliwe uzyskanie kredytu.Chodzi mi o kredyt na uruchomienie agroturystyki,z doświadczenia wiem że jest to bardzo dochodowy interes.Kredyt przeznaczyłbym na zakup ziemii i na budowę obiektów.Potrzebowałbym jakieś 300-400tys.Posiadam niewielka ilosc gotowki,kolo 20.000 i mieszkanie wartosci 100.000.Jak myślicie czy dostane kredyt jesli tak to o jaki sie starac?Na uruchomienie biznesu czy inny?

Open finance-kredyt na mieszkanie pod wynajem...

gedeon77 / 2006-10-26 16:48
Witam!Widziałem ostatnio reklamę openfinance w której oferują pomoc w załatwieniu kredytu na mieszkanie które następnie będzie wynajmowane...Co o tym myślicie?Czy to tylko kolejny chwyt a tak naprawdę chodzi o zgarnięcie kasy za pomoc w załatwieniu zwykłego kredytu...Szczerze mówiąc zastanawia mnie taka opcja,ale żeby z niej skorzystać mogę zaciągnąć zwykły kredyt.Jednak zastanawiające jest to w OF że piszą iż przewidywany zysk z wynajmu będzie brany pod uwagę...

Rozliczenie PIT a nieodebrana wypłata

gedeon77 / 2008-01-28 13:24
Pracowałem w 2007 roku na umowie zleceniu(student), nie odebrałem jednej wypłaty czy mogę podatek rozliczać nie uwzględniając jej tak jakby jej nie było?
A co jeśli jej nie rozliczę,a pracodawca się rozliczył z tej wypłaty rozliczył się z US?Mam powody podejrzewać,że wziął ją dla siebie poprosotu...

Rozliczenie w PIT nie odebranej wypłaty

gedeon77 / 2008-02-29 22:08
Witam.Pracowałem na umowę zlecenie w jednej firmie.Miałem 2 wypłaty.Jedną odebrałem,drugiej już nie (chodziło o 4 dni pracy).Później pracowałem w innej firmie też na umowę zlecenie.Teraz chciałbym się rozliczyć z US ale niestety nie wiem jak potraktować tę nieodebraną wypłatę.Czy ona się liczy czy nie? Kontaktowałem się z poprzednim pracodawcą w sprawie uregulowania tego,ale zero odezwu, podobnie kiedy go prosiłem o rozliczenie do PITu.Przypuszczam nawet,że moja wypłata jest zaksięgowana jako odebrana.Co w takiej sytuacji jeśli bym nie rozliczył się z niej z US a oni tak?

Najnowsze wpisy