Forum

Komentarze użytkownika "gelbo"

Komentarze użytkownika: gelbo

VAT a umowa o dzieło

gelbo / 2008-09-19 14:50
Czy jest jakiś roczny limit po którego przekroczeniu będę musiał płacić podatek VAT (umowa o dzieło, duża kwota) ?
gelbo / 2008-12-15 15:39
No jak chcesz zarabiac kase to raczej powinienes miec firme.

Poczytaj poradnik Money http://msp.money.pl/wiadomosci/zakladam_firme/

Re: Jakie biuro podróży wybrać?

gelbo / 2009-01-30 09:29
Osobiscie polecam Travelplanet.pl z racji tego ze sa multiagentem. Wiele biur w jednym miejscu. Bralem u nich kiedys Turcje 1tydzien z all inclusive. Cena byla identyczna jak w biurze podrozy, nie ma znacznia czy bierzesz u agenta czy w biurze bezposrednio.

Re: Maniek___Cuda na eurowybory

gelbo / 2009-05-26 13:12
Money.pl uruchomiło serwis eurowybory. Zapraszamy do zapoznania sie z charakterystyką poszczególnych parti.

Re: Które konto bankowe?

gelbo / 2009-08-17 15:19
Mam podobna dzalalnosc. Osobiscie od blisko roku korzystam z mBanku i jestem zadowolony. Jak nie potrzebujesz karty kredytowej, ani kredytow, robisz klika przelewow w miesiacu to mBank w zupelnosci wystarczy.

Re: PROMOCJA FIRMY

gelbo / 2009-08-17 15:20
Zdecydowanie Favore.pl w nowej dzialalnosci nie ma sensu pakowac kasy w agencje PR.

Re: Szybkafaktura.pl do KPiR - program z polecenia

gelbo / 2010-04-29 10:00
Miałem podobny problem. Na początku polecam biuro rachunkowe. Nie wiem jak dużo czasu masz i ile dokumentów w miesiącu przewidujesz, ale sam proces rozliczeń i wyliczeń, odpisów i deklaracji może być sporym wyzwaniem na początku działałności - łatwo coś przeoczyć. Osobiście mam biuro rachunkowe a dodatkowo korzystam z szybkafaktura.pl głównie do zarządzania fakturami.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zatrudnic biuro + zaobserwować procesy jake zachodzą, papierach. Pozniej, majac pewna wiedze w,arto zajac sie biurokracja osobiscie - tutaj istotna jest skala i ilosc dokumentow - czasami lepiej dac to komus a czas poswiecic na inne dzialania ;)

Najnowsze wpisy