Forum

Komentarze użytkownika "gellwe"

Komentarze użytkownika: gellwe

Re: RUCH

gellwe / 2012-10-25 14:30
Villas

Re: RUCH

gellwe / 2012-07-10 13:06
czary mary jak zwykle nius z dupy! wszyscy dokładnie wiedzą że ruch umiera od dłuższego czasu i będzie umierał jeszcze długo! I nie będzie to ani miesiąc, ani dwa tylko jeszcze dłużej

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-02 15:48
W Wielkopolsce ostatnio był problem z tymi naklejkami eufa euro do faktu. najpierw były przez dwa dni. klienci zaczęli je zbierać a potem nie było więc ludzie mi w twarz rzucali tymi gazetami że ich oszukuję i sam zabieram te gazety. Na infolini nic nie wiedzieli , KS nic nie wiedział potem tylko suchy komunikat że naklejek nie było z winy drukarni. Paranoja

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-17 16:12
łał masz szczęście bo u mnie zmianiają jak im się podoba. Np kremy do golenia z 3,50 nagle zrobiło się 4,99

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-19 11:14
do mnie też dotarł taki sms i groźba że będzie to centralnie raportowane. A najpiękniejsze jest to że zegar na mojej kasie od samego początku spóźnia się 5 minut

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-21 16:12
Ja zamknąłem bo byłem padnięty ale KS mówił że można normalnie handlować. Nie mniej jednak musisz zrobić zwrot gazet więc codziennymi już nie pohandlujesz

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-22 13:34
To jest tylko twoja decyzja z tym kioskiem. Mnie KS zapewniał jak otwierałem kiosk że będą różne duperele: opłaty rachunków, doładowania, lodówka, i w ogóle same dobre rzeczy. Nie mniej jednak Ruch jak ZUS i na terminal z doładowaniami czekałem trzy miesiące. Lodówki i opłat rachunków nie ma do dziś nie wspominając już o paczce w ruchu! Papierosy i prasa to już inna bajka. Znaczy nie bajka tylko horror!

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-22 14:18
conajmniej 95% przez trzy miesiące co najmniej! Ja za to dostałem marne 183zł premii

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-25 13:56
Też dostaliście karton jakiś gównianych ciasteczek 1,49zł za 4 ciasteczka? Co ja mam z tym zrobić nikt mi tego nie kupi

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-02 15:19
Mój KS twierdzi że nic się nie dzieje i wszystko jest w najlepszym porządku. A jak mu się zapytałem o to że nie ma gazet to ryknął na mnie że tylko kolportaż wie o co chodzi a on nic nie wiem bo jemu nikt nic nie zgłaszał. panie w kolportażu jak zwykle nabrały wody w usta i stwierdziły e nic nie wiedzą

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-28 17:11
Co jest najlepsze że owszem można odebrać paczkę w moim kioski jeśli taka przyjdzie ale jeśli ktoś by chciał u mnie ją nadać to nic nie załatwi bo nie mam ani tych kopert ani żadnych papierów. Tak więc życzę powodzenia firmie ruch która już to reklamuje a nie jest gotowa na to!!

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-11 14:14
Masz chociaż baterie ja się od kilku tygodni nie mogę doprosić o baterie chociażby r 20 i r. 14 Fakt i wyborcza dotarły dziś do mnie o 10 więc od rana miałem kiosk cukierniczy

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-11 14:09
Ooo mam remanent w poniedziałek czyli rozumiem że mam się spodziewać rozliczenia w sierpniu albo jeszcze później?

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-04 13:09
Trzeba by było jakoś zmusić Ruch żeby na piśmie nam wystosowało listę gazet których nie będzie żeby wywiesić info dla klientów. a tak my będziemy świecić oczami. Już mam serdecznie dosyć komentarzy u Pana nic nie ma!

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-04 16:17
u mnie z inwenturą nie byli od października więc jestem ciekaw kiedy dotrą i czy w ogóle

Najnowsze wpisy