Forum

Komentarze użytkownika "gellwe"

Komentarze użytkownika: gellwe

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-21 13:34
Ja przez większość miesięcy miałem 94,6% i nagle jednego miesiąca miałem 67% ponieważ według TK było wszystko brudne włącznie z roletami których nie widział bo były odsłonięte.

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-05 13:07
Chyba wydrukuję ten tekst Dużymi literami i obkleje nim kiosk bo tłumaczenie klientom nic nie daje bo oni uważają że to ja jestem nie gospodarny i nie zamawiam poczytnych tytułów. Aż się boję poniedziałku bo to będzie jakaś katastrofa.

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-07 13:53
Twój chociaż z tobą rozmawia bo mój KS udaje że nic się nie dzieje

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-28 13:53
Ktoś wie co to za magiczna aplikacja GLS na kasie? Czyżby jakiś kolejny szalony pomysł który nigdy nie zostanie załatwiony do końca jak paczka w ruchu.

Re: RUCH

gellwe / 2012-08-06 16:04
Zauważyliście że ostatnio przestał być klepany motyw że ruch już właśnie upada. Teraz w modzie jest temat o likwidacji CL. Ciekaw jestem co będzie następne?

Re: RUCH

gellwe / 2012-05-08 15:58
To prawda gazety Phoenix press mogli sobie podarować a przy okazji odgruzowali by mi trochę kiosk z tych bezsensownych tytułów

Re: RUCH

gellwe / 2012-10-10 16:25
Świetnie ceny można szpiegować ale nie z kartką w ręce. Dzięki temu że znam kierowniczkę polomarketu który mam nie daleko kiosku wiem że poprosili go żeby opuścił sklep. Bo on na legalu z karteczką po sklepie paradował i spisywał. Takie rzeczy robi się w ukryciu a nie na widoku

Re: RUCH

gellwe / 2012-08-24 14:01
No no doładowania na kasie POS będą dostępne w najbliższym czasie. Ja to od KS słyszałem już ponad 2 miesiące temu. A co najlepsze że terminal Paytel u mnie nie działa bo jest jakaś awaria i nie wiadomo kiedy zadziała.

Re: RUCH

gellwe / 2012-08-24 16:02
dzwoniłem do paytela i powiedzieli że jest jakaś awaria w plusie i przez to nie działąją cellboxy. Podobno już naprawiają

Re: RUCH

gellwe / 2012-08-24 16:25
U mnie terminal już działa

Re: RUCH

gellwe / 2012-08-27 14:12
Tego nikt w Warszawce nie wymyślił. To wymyślił ktoś komu nie chce się liczyć tych utargów. Jest zbyt leniwy i chce mieć wszystko ładnie podane na tacy. Z gazetami też tak było że chcieli mieć wszystkie tytułu związane osobno.

Re: RUCH

gellwe / 2012-08-27 14:16
Czy działają już u kogoś te doładowania na POS? U mnie nadal głucho ale chociaż terminal działa, z bólami ale działa. Na niektóre karty trzeba czekać po kilka minut aż się wydrukują.

Re: RUCH

gellwe / 2012-08-29 14:36
u mnie nadal nie działają

Re: RUCH

gellwe / 2012-08-29 17:33
Przypuszczam że u mnie uruchomią albo na początku miesiąca albo wcale :D

Re: RUCH

gellwe / 2012-08-22 13:36
Zdadzwonił do mnie KS i z pretensjami do mnie że zamówiłem 3 sztangi ld cienkich niebieskich a jemu system wyliczył że starczy mi to na kilka set dni bo średni sprzedaż z miesiąca lipca wynosi 0,057 procenta na dzień. Oczywiście KS ani system komputerowy nie wpadł na pomysł że przez cały lipiec nie było LD. a ja trzy sztangi sprzedaje w kilka dni.

Kolejna rzecz wpadł dziś do mnie przedstawiciel BAT. Popatrzył na planogram i mówi nie ma tego, niema tamtego dlaczego? Ja grzecznie odpowiadam że nie można zamówić bo niema tych fajek. Jak to nie ma? Powinny być, macie je w planogramie.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy