Forum

Komentarze użytkownika "gemjak"

Komentarze użytkownika: gemjak

Dotacje dla nowej małej formy.

gemjak / 2012-01-13 09:56
Witam.
Mam takie oto pytanie.
Jak to jest z tymi dotacjami z PUP ?
Niby z działania PO KL – 6.2 "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia" można uzyskać 40 tys. zł, a w PUP dają 20 tys. zł.

Może ktoś rozjaśnić ten temat/problem.

Drugie pytanie czy możecie poradzić gdzie ubiegać się o jakieś inne formy wsparcia dla nowej 2-3 osobowej firmy ?
Znacie jakieś instytucje, które pomagają zorganizować dotacje itp. rzeczy ?
Chodzi mi o profil z branży montaż okien + sklep.
Byłbym wdzięczny za informacje.

Re: ile zarabia sie na pisaniu bloga?

gemjak / 2011-10-04 15:27
Wszystko zależy od unikatowej treści jaką autor będzie zamieszczał, bo liczą się teksty własnoręcznie pisane.
Więcej słów kluczowych to większy ruch na stronie, a większy ruch na stronie plus dzięki ciekawym tekstom to zysk z reklam.

Re: Takie mogą być skutki podwyższenia płacy minimalnej

gemjak / 2011-10-03 09:07
Skutki są proste do przewidzenia.
Można zapomnieć o umowach stałych o pracę.
Od 1 stycznia 2012r. zaczną królować wyłącznie umowy zlecenie i umowy o dzieło oraz inne śmieciowe formy zatrudnienia.
Etatów za płacę minimalną nie będzie to też koszt zatrudnienia pracownika przez pracodawcę spadnie do minimum np. chyba 20% podatku od umowy o dzieło. Umowa zlecenie też może wynieść min. 200zł brutto i nikt tego nie może podważyć, ponieważ wszystko zależy od tego jak takie umowy są spisane, czego mają dotyczyć.
Dobre hasło przedwyborcze ale rzeczywistość dla połowy osób pracujących lub wchodzących na rynek pracy jest okrutna.
Brak umowy stałej o pracę oznacza brak szans na kredyt itd.

Re: jak wypromować firmę?

gemjak / 2011-10-02 19:40
Wykonanie strony dla początkującego przedsiębiorcy jako ładnej wizytówki może nic nie kosztować poza poświęconym czasem i kilkoma złotymi na serwer.
Man na myśli darmową Joomlę. Wykonanie strony firmy, zarządzanie treścią, sklep www, itd. itp. jest darmowe. Istnieje mnóstwo szablonów stron, które wystarczy wgrać i przerobić do własnych potrzeb.
Pozycjonowanie to nic innego jak chyba słowa klucze w treści strony.
Myślę, że nad tym można się zastanowić, ponieważ coraz więcej jest stron w sieci budowanych na joomli i są one bardzo ładne, profesjonalnie wykonane.

Najnowsze wpisy