Forum

Komentarze użytkownika "genialnyleszcz"

genialnyleszcz / 2011-02-04 12:12
No, jak miło , jednak potwierdzacie wysoki poziom;) Dzięki Thai i adamoj za wsparcie słowem - jakoś będzie, bo być musi. Wierzę że się odbiję, ale od dziś baczniej będę patrzeć na fundamenty spółek. Jednak fajnie było się tu odezwać, nic to nie kosztuj , a raźniej jakoś. Pozdro dla wszystkich:)
genialnyleszcz / 2011-02-04 10:19
Dzięki za dobre słowo Dodge. Próbowałem kiedyś sił na BIO i nawet nie było źle, no ale po tej nauczce, zrobiony ja dzieciak chyba szerokim łukiem będę omijał spółki pana K. Koniec wielkich słomianych inwestycji:)

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

genialnyleszcz / 2011-02-04 10:06
Dzień dobry wszystkim!!!
Śledzę wasze forum od około trzech lat, od kiedy zacząłem patrzeć na giełdę jako możliwość uzyskania dodatkowych profitów i pomnożenia oszczędności. Robię to z różnym skutkiem, ostatnio dałem się nieźle powieźć panu K. , naprawdę zrobił "mistrzowski" numer i to właśnie skłoniło mnie do tego aby się przedstawić. Właśnie ta przygoda z OIL'em trochę mnie zniesmaczyła do giełdy, ale chyba jednak bardziej do siebie, swoich niskich pobudek w tym własnej pazerności, teraz sam się z siebie śmieję. Tym bardziej że Mr. Lebowski nieraz wypowiadał się na temat wątpliwej kondycji tej spółki. Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem tutaj swoją obecnością, szanuję tutejszych forumowiczów w tym Mr. Big Lebowskiego, Panią Thai i innych. Uwierzcie, śledząc różne portale trzeba stwierdzić, że często są tu bardzo rzeczowe dyskusje bez chamstwa czy prostackiej złośliwości . Obecnie sam szukam jakiejś spokojnej przystani w postaci dużych, pewniejszych spółek, może dostanę jakieś typy na co warto zwrócić uwagę? A tak ogólnie to dzięki że jesteście. Pozdrawiam serdecznie z Kujaw.

Najnowsze wpisy