Forum

Komentarze użytkownika "gensek"

Komentarze użytkownika: gensek

gensek / 2008-01-09 16:21
widocznie twój teść ma rentę,emeryci nie płacą składek Zusowskich dalej
gensek / 2007-08-27 20:25
Człowieku z tą wydajnością to nie przesadzaj,że niby w Polsce jest taka mała.Przede wszystkim należy zadać pytanie o metodologie liczenia tej wydajności.Jak się wrzuci sferę budżetową do ogółu to musi wyjść niska.Jakbyś policzył tylko firmy i spółki to wcale nie jest źle.Jestem zwolennikiem jak najwyższej płacy minimalnej bo życie mnie nauczyło,że polak to wyzyskiwacz i choćby nie wiadomo jak dobrze firma prosperowała to będzie płacił jak najmniej.Znam wiele firm gdzie człowiek się nie liczył,łamie się prawo pracy i przepisy bhp i marnie płacono.Pisze płacono bo na własnym przykładzie wiem że gadanie o "10 kandydatach na twoje miejsce"przez szefa w trakcie ponawianych dyskusji o podwyżce straciło na aktualności po otwarciu rynku pracy UE i drenażu ludzi mających fach w ręku.Te firmy właśnie nagle się zorientowały że zostają bez ludzi i jednak nagle pieniądze się znalazły na podwyżki i wcale im to nie zaszkodziło.Tak że jestem za tym aby nasi rodzimi biznesmeni płacili więcej pracownikowi bo znając życie wcale im to nie zaszkodzi,najwyżej ograniczą ilość kochanek i prezentów dla nich...

Najnowsze wpisy