Forum

Komentarze użytkownika "Gepard"

Komentarze użytkownika: Gepard

Gdzie najlepsze konto

Gepard / 2007-03-13 15:00
Witam wszystkich. Mbank juz znam i mam pytanie do zaawansowanych graczy gdzie najlepiej zalozyc internetowe konto ktore jest niedrogie, elastyczne i ma jak najwiecej mozliwosci i opcji w inwestowaniu czy to BZWBK czy BOŚ czy moze gdzies indziej dziekuje i pozdrawiam.

Gdzie najlepsze konto

Gepard / 2007-03-13 00:59
Witam wszystkich. Mbank juz znam i mam pytanie do zaawansowanych graczy gdzie najlepiej zalozyc internetowe konto ktore jest niedrogie, elastyczne i ma jak najwiecej mozliwosci i opcji w inwestowaniu czy to BZWBK czy BOŚ czy moze gdzies indziej dziekuje i pozdrawiam.
Gepard / 2007-03-13 00:09
Popieram, to forum powinno dzialac na zasadach informacyjno pogladowych a nie na zasadzie reklamy i naganiania w jakims kierunku pozdrawiam wszystkich.

Re: AEGON??????

Gepard / 2007-03-12 23:57
Witam Cie
Jesli moge cos zasugerowac to nasuwa mi sie przypuszczenie ze ktos mogl wcisnac Ci to czego nie chcialas. Masz dostep do internetu wiec lepiej byloby zalozyc konto internetowe z mozliwoscia inwestowania na gieldzie , w fundusze rowniez i nie tylko i to bez jakichkolwiek zobowiazan czasowych a juz nie wspomne o konsekwencjach finansowych jakie nakladaja instytucje typu Aegon czy np Skandia..... Warto jest popytac o takie konto z szerokimi mozliwosciami. Arki nie ma wszedzie ale jest bank gdzie ona jest dostepna przez net. No w kazdym razie ja bym sie zdenerwowal gdyby ktos mi wcisnal cos podobnego i pewno nie tylko ja. Zasiegnij informacji, poczytaj sama zobaczysz..... Pozdrawiam

Najnowsze wpisy