Forum

Komentarze użytkownika "Gerwazy"

Komentarze użytkownika: Gerwazy

Gerwazy / 2006-05-26 18:39
Biotek to jest dobra inwestycja, dał mi już dużo zarobić, dziś zwiększyłem w nim zaangażowanie, od poniedziałku powinien iść na północ, o tym tygodniu można zapomnieć, chociaż dziś pod koniec sesji wystrzelił ostro w góre, co dobrze wróży na przyszły tydzień, dziś było Walne, uchwały zgodnie z planem - niedługo split i pp - do tego pewnie dojdzie w najbliższym czasie kilka pozytywnych info, inwestycja na długi termin, pozd wszystkich Biotonowców

Re: Spółki, które przyniosą pewny długofalowy zysk

Gerwazy / 2006-05-28 11:23
Dla mnie na długi termin pewniakiem jest ostatnio mocno zapomniana spółka - Motostal Warszawa,
po pierwsze najgorszy okres (rok 2005) ma za sobą - świdczą o tym kolejne raporty kwartalne, które są coraz lepsze - w I kwartale był już minimalny zysk (biorąc pod uwagę że pogoda była kiepska dla budowlańców-podnosi to wartość osiągniętych wyników), dla porównania w I kwartale ubiegłego roku strata ponad 7 mln,
po drugie o coraz lepszej kondycji finansowej świadczą kolejne komunikaty spółki informujęce o nowych kontraktach zawieranych przez samą spółkę i spółki zależne,
po trzecie - jesteśmy po emisji nowych akcji, kóre rozeszly się jak świeże bułeczki w piekarni, emisja jest prawie dokończona, czekamy tylko na poczatek notowań akcji V emisji,lada dzień, akcje są już zarejestrowane i po małej korekcie w dniu rejestracji - jednak trzeba uważać na termin debiutu - pewnie będzie znowu nieduża korekta
po czwarte - jak ktoś śledził kurs tej spółki w zeszłym tygodniu to zgodzi się ze mną że kurs zachował sie rewelacyjnie, przez wszystkie dni korekty spadł nieznacznie, w zasadzie przez te dni stracił miej niż wzrósł przez jeden dzień na sesji 16 maja
i to na tyle, dla mnie to pewniak, pozd
Gerwazy / 2006-05-29 21:20
Ostatnio nie śledziłem na bieżąco komunikatów, praca zawodowa nie pozwali mi na śledzenie na bieżąco większej ilości spółek, mam zawsze na względzie tak do 10 spółek i tak się kręci; w zeszłym roku dość długo miałem akcje tej spółki i troszke na nich zabiłem ale cena była poniżej 1,5; na wzrosty na początku tego roku się nie załapałem, ostatnio cena rzeczywiście jest dość dobra, pojawiają się dobre komunikaty, zobaczymy jak uporządkują sprawy w spólkach zależnych, jest dość ciekawie, w najbliższych dniach będzie w MIDWIGU, warto się nią zainteresować w bliskiej przyszłości
Gerwazy / 2006-05-30 22:30
Ja polecam Ge Money Bank, brałem u nich kredyt niecały rok temu, w zeszłe wakacje, wszystkie formalności od złożenia pierwszego dokmentu do finalizacji załatwiłem w 2 tygodnie, w niektórych bankach na samą decyzję odn. zdolności kredytowej czeka się nawet ponad m-c, dobre oprocentowanie w CHF, możliwośc kredytowania do 100% wartości nieruchomosci na dość korzystnych warunkach, jasne procedury, zdecydowanie polecam
Gerwazy / 2006-10-31 20:27
ja od początku roku licząc korety majowe jestem 89% na plus oczywiście (licząc tylko od czerwca +18%), tylko akcje, głównie dzięki Biotkowi, Sanwilowi i Mostostal W-wa + niższe zyski pochodzące z szybkich transakcji, oczywiście nie obyło się bez bolesnych wpadek.

Najnowsze wpisy