Forum

Komentarze użytkownika "gg5"

Komentarze użytkownika: gg5

gg5 / 2010-01-22 13:44 / Bywalec forum
Witam jak dlugo potrwa awaria? wyslalam odpowiedzi do Baxa wieczorem nacisnelam wysij i wszystko mi zniklo mam nadzieje ze to nie ja zepsulam;(

Re: NOWY ROK----------zycze

gg5 / 2009-12-29 14:26 / Bywalec forum
Ja tez ci zycze SZESLIWEGO NOWEGO ROKU ale gdzie jestes odezwij sie prosze nie jestem tu zalogowana wiec jak mozesz odpisz co robic z zlotowka?please;)
gg5 / 2009-10-07 19:04 / Bywalec forum
a oscypkiem to sie TY udlaw bo ja ich nie jadam
gg5 / 2009-10-07 19:03 / Bywalec forum
s*********** ty durny oszolomie jeszcze box czy jak go juz wyzwalas nigdy mnie nie zawiodl a waszych rad to ja sluchalam w tamtym roku i wyszlabym na tym jak zablocki na mydle gdybym sie nie posluchala boxa tak wiec radze ci ztad zniknac i nie zasmiecac bo juz i tak wszystko posuliscie gnojki smierdzace
gg5 / 2009-10-06 15:15 / Bywalec forum
mam problem z emailem wogule nie moge go otworzyc ale naprawie jak z pracy wyjde teraz jestem zajeta ale dzieki za pamiec ;)
gg5 / 2009-10-06 15:05 / Bywalec forum
Witam Irons ja nic nie dostalam :) ale moja poczta cos sie zaciela pozdrawiam :)
no nie wczoraj zebym sie oscypkiem udlawila

A co tu sie za jarmak zrobil!!!!!!!!!!

gg5 / 2009-10-06 03:09 / Bywalec forum
Teraz jak mam czasu troche to same bzdury co to sie wogule zrobilo czy bankiera beda likwidowac co szumowina sie przeniosla wynoscie sie z tad i dajcie normalnie normalnym ludzia pracowac wonnnnnnnnnnnn !!!!!!!!!!!!
gg5 / 2009-10-02 15:48 / Bywalec forum
Dzieki zycze milego weekendu dla ciebie i calej Ekipy i jeszcze raz pozdrawiam;))
gg5 / 2009-10-02 15:12 / Bywalec forum
ha ha ciesze sie ze mnie jeszcze pamietasz ;) ok bede czekac to znaczy juz mam tej lokaty nie przeduzac ? bo troche chcialabym sobie podreperowac konto tez buzika i do uslyszenia a tak szczeze to sie wystraszylam ze juz nie chcesz sie odezwac ;)

do irons45

gg5 / 2009-10-01 23:04 / Bywalec forum
witam cie serdecznie kiedys pisalam ci za konczy m sie lokata lecz ja przedluzylam jeszcze ze wzgledu tego ze nie mialam czasu aby kontrolowac waluty teraz juz znowu bedzie sie konczyc i co mam zrobic pisalam ze kiedys bede potrzebowac Twojej pomocy wiec mam nadzieje ze i tym razem mi doradzisz jak bylo kiedys ;) serdecznie dziekuje pozdrawiam i czekam na odpowiedz
gg5 / 2009-10-01 16:29 / Bywalec forum
tak wlasnie ;) pozdrawiam

Re: witam Irons

gg5 / 2009-10-01 16:03 / Bywalec forum
How To Avoid The


Eat right,

Make sure you get your daily dose of fruits and veggies,


Take your vitamins and bump up your vitamin C,


Get plenty of exercise because exercise helps build your immune system,


Walk for at least an hour a day,


Go for a swim,


Take the stairs instead of the elevator


Wash your hands often,


Get lots of fresh air,


Try to eliminate as much stress from your life as you can


Get plenty of rest,


OR......


Take the doctor's approach... Think about it...
When you go for a flu shot, what do they do first?
They Clean your arm with alcohol...

Why ???
Because Alcohol KILLS GERMS...

So......

I walk to the liquor store... (exercise)
I put lime in my beer... (fruit)
Celery in my Bloody Mary... (veggies)
Drink outdoors on the bar patio... (fresh air)
Tell jokes, laugh... (eliminate stress)
Then pass out... (rest)

The way I see it...


If you keep your alcohol levels up... flu germs can't get you!


My grandmother always said...
'A shot in the glass is better than one in the ass!'

Live Well and Laugh Often !

witam Irons

gg5 / 2009-10-01 16:01 / Bywalec forum
Pozdrawiam serdecznie teraz juz moze jesienia bede miala wiecej czasu wiec bede siegac po Twoja pomoc pozdrawaim chcialam wyslac dobry kawal ale nie przeszlo pozdrowienia dla calej Ekipy;)
gg5 / 2009-09-17 13:39 / Bywalec forum
dziendoberek ja zaspalam ale czekam moze jeszcze cos spadnie nizej pozdrawiam i zycze milego dnia u mnie deszcz pada ale go bardzo potrzebujemy;-) daj cos znac o $ Marku bo do 10;30 moge jeszcze zmienic ale niewiem?
gg5 / 2009-09-16 22:27 / Bywalec forum
witam Irons -Irek pozdrawiam i oczywiscie zostane ta gg ale tylko dlatego ze nie moge znalesc czasu zmienic nika
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy