Forum

Komentarze użytkownika "giełdowy"

Komentarze użytkownika: giełdowy

giełdowy / 2009-08-18 15:03
ja bym nie przesadzal tutaj, spadek nie jest na pewno na poziomie 10%, a produkcja nie bedzie ograniczana w nieskonczonosc, kryzys sie konczy
giełdowy / 2009-08-18 15:00
lotos i tak pojdzie w gore w dluzszym rozliczeniu, w przyszlym roku bedziemy walczyc o przebicie 40, takie informacje wplywaja na kurs przez dwa dni a potem wraca do trendu
giełdowy / 2009-05-20 10:48
nie wiem czy chce na kilka miesiecy, wolalbym szybki zarobek na mocnym wybiciu tylko nie wiem czy to juz teraz czy znow zawiesi sie pod linia oporu, a jesli to na jak dlugo?

Re: Tym razem USA nie pomogą

giełdowy / 2009-05-20 10:39
wreszcie wybicie lotosu, po spadku tlumaczonym tylko wynikami slabszymi od oczekiwan dokupilem, bo rozsadek podpowiadal ze rynek w koncu sie obudzi ze "slabsze od oczekiwan" nie znaczy slabe, opalcilo sie! jak myslicie, sprzedac dzis czy trzymac ? hossa?
giełdowy / 2009-04-27 13:50
pewnie tak, juz sie okazuje ze linie lotnicze wcale nie za opcje upadaja tylko przez wirus
giełdowy / 2009-04-27 13:44
wstepne info o czynnikach, ktore wplynely na wyniki Orlenu nie wyglada dobrze, oprocz przeszacowania zapasow dochodza jeszcze teraz straty w sektorze petrochemicznym, których raczej nikt sie nie spodziewal na takim poziomie, jesli nie chcesz ryzykowac to lepiej oddaj
giełdowy / 2009-04-27 12:46
przerzuc sie na Lotos, zalicza chwilowa korekte, ale za IQ powiedzieli, ze wyszedl lepiej niz przewidywania analitykow, pewnie da zarobic, jak tak dalej pociagnie to w koncu wyjedziemy na rownie pochyla, w gore

Re: Zmierzch

giełdowy / 2009-02-04 20:46
to zalezy czy lubi takiego typu filmy, mnie osobiscie sie podobal, ale nie wiem czy jest to typowy film dla kobiet

Re: Tanie linie nie boją się kryzysu. Bo mają zyski

giełdowy / 2009-02-04 20:41
jakis czas temu mowilo sie, ze tanie linie upadaja, bo nie przynosza zyskow, a tu o!
giełdowy / 2009-02-04 20:38
byc moze gdyby dostawali niewiele (nie 1500, ale tyle, zeby wystrczylo na NORMALNE zycie) to wreszice bysmy ich odsiali i zostaliby tylko ci, ktorym naprawde zalezy zeby w tym kraju porzadek zaprowadzic
jakies premie motywacyjne za osiagniecia i tyle
inaczej nigdy nie bedzie dobrze
giełdowy / 2009-02-04 20:34
brzmi jak ironia, nie wiem czy nia jest, wole myslec, ze tak
rzad nie ma niczego pod kontrola, wystarczy obserwowac wydarzenia chocby ostatnich paru dni, zeby calkiem stracic zaufanie
a te 19 mld to chyba tylko na pocieszenie/zagluszenie (tymczasowe)

Najnowsze wpisy