Forum

Komentarze użytkownika "Gienek45"

Komentarze użytkownika: Gienek45

Ubezpieczenie na życie-którą firmę wybrać?

Gienek45 / 2012-09-28 14:23
Zastanawiam się nad wykupem polisy na życie. Mój znajomy polecał mi wykupienie ubezpieczenia w PZU życie... tylko czy jest to dobry wybór? Jakie są wasze opinie?

Jak zwrócić towar?

Gienek45 / 2012-09-28 14:01
Zamówiłem ostatnio z Allegro buty. Nie doczytałem że buty te są sprowadzane z Chin... szły do mnie ponad miesiąc. Niestety , po tygodniu się rozleciały... czy mogę taki towar zwrócić? Czy mogę rządać zwrotu pieniędzy zamiast wymiany towaru? Nie chcę czekać kolejny miesiąc, a może nawet więcej aż mi przyjdą nowe buty....

Jak nie płacić podatków kiedy interes źle idzie?

Gienek45 / 2012-09-13 13:48
Poprzedni miesiąc zakończyłem na minusie, zamiast zarobić, czy też wyjść na zero , to jeszcze straciłem. Nie mam pieniędzy na zapłatę podatków. Co mam zrobić żeby nie płacić podatków , kiedy interes idzie naprawdę kiepsko?

Re: tani kurier???

Gienek45 / 2012-08-22 14:24
Ja od lat korzystam z usług firmy kureirskiej "Siódemka" i jestem naprawdę bardzo zadowolony!! Nie miałem jak na razi ez nimi w ogóle porblemu!!

Firmy kurierskie - Wasze opinie

Gienek45 / 2012-05-08 14:21
Która firma kurierska waszym zdaniem jest najlepsza? Potrzebuję nawiązać kontakt ze sprawdzoną firmą kurierską...inną opcja jest jeszcze poczta Polska , ale jej w sumie wolę unikać...

Na którym koncie oszczędnościowym zarobię najwięcej?

Gienek45 / 2012-05-04 13:36
Chcę założyć konto oszczędnościowe, na którym będę odkładał pieniądze. W dużej mierze będzie to moje zabezpieczenie na przyszłość. Pytanie tylko na którym koncie zarobię najwięcej? Który bank ma najkorzystniejsze oprocentowanie?

Re: PSL zmienia zdanie w sprawie ratowania strefy euro

Gienek45 / 2011-12-09 15:07
Pięknie PSL jak chorągiewka!!

Znamy termin wyborów prezydenckich w Rosji

Gienek45 / 2011-11-25 14:20
I tak wiadomo kto wygra. Putin nie odda władzy.

Co może odliczyć emeryt

Gienek45 / 2011-05-17 12:52
Witam serdecznie!!
Mam pytanie , jako emeryt , pobierający zasiłki , które naprawdę są niskie, co może odliczyć od podatku? Koszta przejazdu?

Jakie zmiany szykuje resort zdrowia -czy mamy czego się obawiać?

Gienek45 / 2011-05-17 12:14
Witam serdecznie!!
Jakie nowe zmiany szykuję dla nas resort zdrowia? Czym tym razem nas zaskoczy i zdenerwuje? Słyszałem że tym razem ma coś być związane z lekami refundowanymi!!

wojna o klientów OFE

Gienek45 / 2011-05-12 15:30
Każdy OFe proponuje trochę inne opcje, warto poszperać w necie i wyszukac tych najlepszych

Kto jest pracodawą idealnym dla studentów

Gienek45 / 2011-05-12 14:41
WItam!!
Według przeprowadzonych badań , dla studenta idealnym pracodawcą jest ta firma która łaczy stabilność finansową i zdynamicznym rozwojem i tak o to na liście rankingowej wyłania się grupa TVN S.A.!!

ceny paliw coraz wyższe-kto za to odpowiada?

Gienek45 / 2011-05-10 12:24
Witam!! Sądziłem , że gdy sytuacja w Libii stanie się mniej więcej normalna, ceny paliw nie będą dalej szły w górę... ale widocznie u nas jest inaczej, zastanawiam się kto na tym najbardziej zarabia, zarabia na winodwaniu cen benzyny...

przesunięcie daty raty kredytu-w jaki sposób?

Gienek45 / 2011-05-06 13:20
Witam serdecznie!! Czy jest szansa aby przesunąć w banku datę raty spłaty kredytu, czy to jest sztywna sprawa? Jakie papiery należy złożyć w banku , aby przyznali inny termin?

Rezygnacja z LINK 4-WIELKI PROBLEM!!

Gienek45 / 2011-05-04 12:28
Witam! Mam problem z zerwaniem umowy z LINK 4. Podczas podpisania umowy z nimi , dostałem drugi na dwanaście miesięcy, umowa miała mi się skończyć 15 grudnia 2010 r. Zadzwoniłem do nich i wysłałem rezygnację pisemną dnia 12 grudnia 2010. Nagle dzwoni wczoraj do mnie Pani i mówi że zalegam im z zapłatą za ubezpieczenie!! Co mam w takiej sytuacjai zrobić?

Najnowsze wpisy