Forum

Komentarze użytkownika "Gienek45"

Komentarze użytkownika: Gienek45

Dopłaty do mieszkań-co z rodziną na swoim?

Gienek45 / 2011-09-22 12:04
Mam takie pytanie w sprawie dopłat rządu do kupna mieszkania. Czy jeżeli posiadam dwójkę dzieci, jestem żonaty od pięciu lat, to czy mogę liczyć na pomoc rządu? Czy jest to już historia przedawniona?

Re: Stadion Narodowy

Gienek45 / 2011-07-29 12:49
W końcu Polska będzie miałą jakąś wizytówkę!!

większy VAT !

Gienek45 / 2011-07-26 13:31
Kiedy w końcy ludzie przjerzą na oczy!!

dla kogo Rodzina na swoim

Gienek45 / 2011-07-19 14:46
Kto może się starać o porgram rodzina na swoim? Kto ma większy priorytet w otrzymaniu takiego kredytu?

Niemcow nie może opuścić granic Rosji.

Gienek45 / 2011-07-07 14:22
Widać że Sowieckie zagrywki , nadal w chodzą w rolę w Rosyjskim życiu politycznym. Byłemu wicepremierowi Borysowi Niemcowi zakazano opuszczać granicę kraju przez pół roku!! Za co? A no za to że był współtwórcą książki krytykującej rządy Putina!! Może i u nas coś takiego wprowadzą?

Sprzedaż alkoholu

Gienek45 / 2011-07-04 13:12
Prowadzę mały sklep monopolowy w jednej z mieścin pod Krakowem. Często do mojego sklepu trafiają osoby , mówiąc delikatnie w stanie nietrzeźwości. Często muszę im tłumaczyć że sprzedać im nie mogę. W zasadzie dla mnie to też jest strata , bo mam mniejszy utarg. Który paragraf zabrania sprzedaży alkoholu osobom nietrzeźwym?

Parlament zainaugurował polską prezydencję

Gienek45 / 2011-07-01 12:05
No to będziemymieli być z czego dumni, tradycji musi się stać zadość i pewnie wszystko zepsujemy

nowe opakowanie papierosów-mają odstraszać od palenia!

Gienek45 / 2011-06-29 12:53
No i już niedługo w polskich sklepach, kioskach , pojawią się papierosy z naprawdę ciekawymi opakowaniami...na nich bowiem będzą widoczne zdjęcia osób zmarłych na skutek chorób związanych z paleniem papierosów, opakowania zawierać będą również sotrzeżenia... zastanawia mnie pewna sprawa ,czy to odstraszy ludzi? A po drugie czy nie stanie się to atrakcja dla kolekcjonerów?

podatek smieciowy

Gienek45 / 2011-06-24 13:15
A czy wiadomo na co będzie nałożony taki podatek i czemu tak naprawdę ma służyć?

Polska Kolej Zajęła ostatnie miejsce w Europie

Gienek45 / 2011-06-16 14:43
Komisja Europejska przygotowała raport z którego to wynika , że nasza kolej jest najgorsza w Europie!! Za równo pod względem usług, porządku, jak i bliskości parkingów!! Niestety będziemy musieli jeszcze długo męczyć się z takim poczuciem , że nasza kolej jest do niczego i że tak naprawdę szybciej dojedzie się samochodem niż pociągiem!!

Dzień księgowego Dzień księgowej

Gienek45 / 2011-06-08 13:11
Całe szczęście nie ma dnia urzędnika!!

Co to za wirus, który atakuje Europę

Gienek45 / 2011-05-30 13:36
Witam!! Czy ktoś wie co to za wirus który panoszy się po Europie? Czy można umrzeć na skutek zarażenia nim?

Umowa faktoringowa- na co uważać?

Gienek45 / 2011-04-05 13:58
Witam serdecznie!! Zamierzam pośredniczyć w dostarczaniu internetu od jednej z firm. Firma Owa ma zamiar podpisać ze mną umołe faktoringową, mam iść do nich w tym tygodniu uzgodnić szczegóły... na co powinnienem najbardziej zwrócić uwagę przy podpisywaniu takiej umowy, żebym nie poszedł poźniej z torbami?
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy