Forum

Komentarze użytkownika "Gienek45"

Komentarze użytkownika: Gienek45

Jakie zmiany szykuje resort zdrowia -czy mamy czego się obawiać?

Gienek45 / 2011-05-17 12:14
Witam serdecznie!!
Jakie nowe zmiany szykuję dla nas resort zdrowia? Czym tym razem nas zaskoczy i zdenerwuje? Słyszałem że tym razem ma coś być związane z lekami refundowanymi!!

Co może odliczyć emeryt

Gienek45 / 2011-05-17 12:52
Witam serdecznie!!
Mam pytanie , jako emeryt , pobierający zasiłki , które naprawdę są niskie, co może odliczyć od podatku? Koszta przejazdu?

Zmiany na allegro-znika super sprzedawca

Gienek45 / 2011-05-19 14:15
Witam!!
Allegro wprowadza nowe zmiany, tym razem z serwisu mają zninąć oznaczenia Super Sprzedawca , a ma go zastąpić Standart Allegro-czyli osoba która otrzymuje od kupującego tylko oceny wzorowe i bliskie wzorowym!

Praca za granicą, jasne, ale gdzie?

Gienek45 / 2011-05-23 13:45
Witam serdecznie!!
Straciłem niedawno w Polsce pracę! po 4 latach nie pozostało mi nic , orpócz doświadczenia!! Postanowiłem więc że wyjadę za chlebem za granicę!! Gdzie polecacie się wybrać, aby godnie żyć?

Co to za wirus, który atakuje Europę

Gienek45 / 2011-05-30 13:36
Witam!! Czy ktoś wie co to za wirus który panoszy się po Europie? Czy można umrzeć na skutek zarażenia nim?

Dzień księgowego Dzień księgowej

Gienek45 / 2011-06-08 13:11
Całe szczęście nie ma dnia urzędnika!!

Polska Kolej Zajęła ostatnie miejsce w Europie

Gienek45 / 2011-06-16 14:43
Komisja Europejska przygotowała raport z którego to wynika , że nasza kolej jest najgorsza w Europie!! Za równo pod względem usług, porządku, jak i bliskości parkingów!! Niestety będziemy musieli jeszcze długo męczyć się z takim poczuciem , że nasza kolej jest do niczego i że tak naprawdę szybciej dojedzie się samochodem niż pociągiem!!

podatek smieciowy

Gienek45 / 2011-06-24 13:15
A czy wiadomo na co będzie nałożony taki podatek i czemu tak naprawdę ma służyć?

nowe opakowanie papierosów-mają odstraszać od palenia!

Gienek45 / 2011-06-29 12:53
No i już niedługo w polskich sklepach, kioskach , pojawią się papierosy z naprawdę ciekawymi opakowaniami...na nich bowiem będzą widoczne zdjęcia osób zmarłych na skutek chorób związanych z paleniem papierosów, opakowania zawierać będą również sotrzeżenia... zastanawia mnie pewna sprawa ,czy to odstraszy ludzi? A po drugie czy nie stanie się to atrakcja dla kolekcjonerów?

Parlament zainaugurował polską prezydencję

Gienek45 / 2011-07-01 12:05
No to będziemymieli być z czego dumni, tradycji musi się stać zadość i pewnie wszystko zepsujemy

Sprzedaż alkoholu

Gienek45 / 2011-07-04 13:12
Prowadzę mały sklep monopolowy w jednej z mieścin pod Krakowem. Często do mojego sklepu trafiają osoby , mówiąc delikatnie w stanie nietrzeźwości. Często muszę im tłumaczyć że sprzedać im nie mogę. W zasadzie dla mnie to też jest strata , bo mam mniejszy utarg. Który paragraf zabrania sprzedaży alkoholu osobom nietrzeźwym?

Niemcow nie może opuścić granic Rosji.

Gienek45 / 2011-07-07 14:22
Widać że Sowieckie zagrywki , nadal w chodzą w rolę w Rosyjskim życiu politycznym. Byłemu wicepremierowi Borysowi Niemcowi zakazano opuszczać granicę kraju przez pół roku!! Za co? A no za to że był współtwórcą książki krytykującej rządy Putina!! Może i u nas coś takiego wprowadzą?

założenie firmy przez internet

Gienek45 / 2011-07-15 14:58
Chciałbym w końcu rozkręcić własny biznes, wiem że nie będzie mnie stać na wynajem lokalu, więc postanowiłem że będę sprzedawał przez internet... poradźcie mi proszę jakie dokumenty muszę złożyć żebym moja firma mogła zacząć działać?

dla kogo Rodzina na swoim

Gienek45 / 2011-07-19 14:46
Kto może się starać o porgram rodzina na swoim? Kto ma większy priorytet w otrzymaniu takiego kredytu?

większy VAT !

Gienek45 / 2011-07-26 13:31
Kiedy w końcy ludzie przjerzą na oczy!!

Najnowsze wpisy