Forum

Komentarze użytkownika "Gienek45"

Komentarze użytkownika: Gienek45

Wymiana waluty przez internet

Gienek45 / 2012-02-13 15:29
Na jakiej stronie internetowej można szybko , tanio i przede wszystkim bezpiecznie wymienić walutę? Bardzo bym prosił o waszą poradę!!

Co dalej ze Stadionem Narodowym? Jest dymisja prezesa NCS

Gienek45 / 2012-02-14 14:34
To że stadion nie funkcjonuej, to nie ważne, ważne jest to że mamy wielkiego molocha , że wydano na niego kupę kasy, rozmach jest i to jest najważniejsze...jeszcze tylko nowy sejm i będzie ok!! By żyło się nam lepiej!!

Metody rekrutowania pracowników

Gienek45 / 2012-02-15 14:18
Jakie są sprawdzone metody do rekrutacji pracowników? Niedawno założyłem firmę (małą) , jak na razie wszystko bardzo fajnie funkcjonuje, pracy jest coraz więcej , a ja mam tylko jedną parę rąk... muszę zatrudnić dodatkowego pracownika żeby z wszystkim wyrobić... Jakei są techniki rekrutowania pracowników?

Wisła Kraków-Standard Liege

Gienek45 / 2012-02-17 12:52
Jeszcze jest nadzieja dla Wisły . Wczoraj w meczu z Standard Liege udało się jej zremisować... po straconym golu podyktowanym przez sędziego Standard Liege prowadził jeden do zera, na szczęście gola dla Wisły strzelił Gol Cwetan Genkow. Obawiam się że teraz piłkarze Wisły nie wytrzymają stresu i w kolejnym meczu pokażą słabą piłkę...

karta kredytowa

Gienek45 / 2012-02-23 14:38
Z tego co wiem żeby miec kartę kredytową wystarczy mieć założone konto w banku i zadeklarować że chce się mieć kartę kredytową, w większości banków , jest pobierana opłata za posługiwanie się "ich" kartą...

Re: Afera sopocka. Sąd umorzył większość zarzutów

Gienek45 / 2012-02-28 15:07
Tak właśnie wygląda sprawiedliwość w naszym kraju...sądownictwo w Polsce coraz bardziej zaczyna przypominać to które mamy w Rosji albo na Białorusi...

kredyt we frankach czy w złotówce?

Gienek45 / 2012-03-15 14:55
Teraz chyba nie dostaniesz w ogóle kredytu we frankach...

Re: Telekomunikacja Polska właśnie znika z rynku

Gienek45 / 2012-04-16 13:11
I tak o to wyprowadzane są pieniądze z kraju... BRAWO!!

Re: Proces Breivika. Trenował na World of Warcraft

Gienek45 / 2012-04-19 14:42
Czyli należy się zastanowić czy Ci wszyscy ludzie którzy grają w WoW albo CoD nie trenują do jakieś światowej rewolucji?!!!

W jaki sposób odzyskać dług?

Gienek45 / 2012-04-26 13:59
Dość nie przyjemna sprawa. Pożyczyłem pieniądze bratu mojej żonie . Miał on spłacić kredyt. Pieniądze miał mi oddać po roku czasu (wiadomo rodzina). Z tego co się dowiedziałem kredyt nei został spłacony , a moje pieniądze zniknęły , prawdopodobnie wszystko przegrał na "maszynach"! W jaki sposób mogę odzyskać dług ?

Na którym koncie oszczędnościowym zarobię najwięcej?

Gienek45 / 2012-05-04 13:36
Chcę założyć konto oszczędnościowe, na którym będę odkładał pieniądze. W dużej mierze będzie to moje zabezpieczenie na przyszłość. Pytanie tylko na którym koncie zarobię najwięcej? Który bank ma najkorzystniejsze oprocentowanie?

Firmy kurierskie - Wasze opinie

Gienek45 / 2012-05-08 14:21
Która firma kurierska waszym zdaniem jest najlepsza? Potrzebuję nawiązać kontakt ze sprawdzoną firmą kurierską...inną opcja jest jeszcze poczta Polska , ale jej w sumie wolę unikać...

Re: tani kurier???

Gienek45 / 2012-08-22 14:24
Ja od lat korzystam z usług firmy kureirskiej "Siódemka" i jestem naprawdę bardzo zadowolony!! Nie miałem jak na razi ez nimi w ogóle porblemu!!

Jak nie płacić podatków kiedy interes źle idzie?

Gienek45 / 2012-09-13 13:48
Poprzedni miesiąc zakończyłem na minusie, zamiast zarobić, czy też wyjść na zero , to jeszcze straciłem. Nie mam pieniędzy na zapłatę podatków. Co mam zrobić żeby nie płacić podatków , kiedy interes idzie naprawdę kiepsko?

Jak zwrócić towar?

Gienek45 / 2012-09-28 14:01
Zamówiłem ostatnio z Allegro buty. Nie doczytałem że buty te są sprowadzane z Chin... szły do mnie ponad miesiąc. Niestety , po tygodniu się rozleciały... czy mogę taki towar zwrócić? Czy mogę rządać zwrotu pieniędzy zamiast wymiany towaru? Nie chcę czekać kolejny miesiąc, a może nawet więcej aż mi przyjdą nowe buty....

Najnowsze wpisy