Forum

Komentarze użytkownika "gieniaa"

Komentarze użytkownika: gieniaa

udana rozmowa kwalifikacyjna

gieniaa / 2011-10-26 13:49
oczywiście elegancko, nawet jeżeli w pracy mają luźny styl ubioru, to na pierwszy rzut oka muszą widzieć, że traktujesz to poważnie, z szacunkiem, dlatego najlepiej eleganckie spodnie, żakiet, biała koszula, taki uniwersalny zestaw

prawo jazdy jakie zmiany

gieniaa / 2011-09-07 14:39
zastanawiam się czy robić już prawo jazdy czy w przyszłym roku, czy wiecie może czy będą jakieś zmiany w związku z egzaminami na prawo jazdy kat. B od przyszłego roku?

Re: czas przelewu między bankami

gieniaa / 2011-07-22 14:17
dokładnie, nie wydaje mi się żeby mogło to dłużej trwać :/

czas przelewu między bankami

gieniaa / 2011-07-22 10:20
czekam aż moja pensja pojawi się na koncie, trzy dni temu pracodawca zarzekał się że pieniądze już przelał, a ja ich wciąż nie mam, czy możliwe żeby przelew tak długo szedł? konta mamy w innych bankach, czy mogłoby to wpłynąć na ten czas?

Nie uczciwe zagrywki Neti

gieniaa / 2011-07-07 13:57
telemarketer już na wstępie wyczuwa na co może sobie z rozmówcą pozwolić, niestety ale firmy mają w swoim sposobie działania i takie przekręty i nie bardzo jest co z tym zrobić...

kiedy wygasa prawo do świadczeń na ubezpieczenie zdrowotne?

gieniaa / 2011-05-11 14:19
witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć kiedy ubezpieczonemu wygasa prawo do świadczeń z ubezpieczenia zdrowotnego? po jakim czasie od rozwiązania umowy o pracę nie będziemy mieć już prawa do korzystania z darmowej opieki zdrowotnej?

Spis powszechny 2011: Zrób to przez internet

gieniaa / 2011-04-05 11:08
niech dadzą wskazówki gdzie można to uzupełnić!

Na zakupach wybieramy tanie, a nie polskie

gieniaa / 2011-03-31 12:09
sprawdzajcie dobrze czy produkt oznaczony znakiem polskiego na pewno jest polski, spotkałam się z miodem który miał taki znak a wcale u nas nie był produkowany tylko było napisane produkt pochodzenia z krajów Unii i z poza, nie wiem jak w ogóle mógł dostać taki znak!

pośrednictwo pracy - praca dorywcza

gieniaa / 2011-03-30 15:12
witajcie,
Pracuję na umowie o dzieło w jednej firmie ale niestety z tych zarobków nie jestem w stanie się utrzymać, czy korzystaliście może z jakiegoś fajnego pośrednictwa pracy w Poznaniu, chciałabym podjąć się dorywczej, weekendowej pracy, ale nie w każdy weekend, w końcu kiedyś też trzeb odpocząć.

Najnowsze wpisy