Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2010-03-29 11:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
WItajcie ja nie mogłem z kolei zasnąć normalnie może z 3 godzinki pospałem więc robota dziś nie idzie, ale nie musi w sumie bo mam świetny miesiąc i mogę końcówkę odpuścić, ciekawe czy Athonka do mojej ceny spuszczą...miłego dnia pozdrawiam:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-03-28 20:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przyczajam się jutro na Athona moja cena to 5,60 zobaczymy czy wpadnie...Oczywiście na long zakup bedzie:)Fajnie, że już wiosna idzie:)Portfel tez coraz bardziej sie zieleni:)
giero13 / 2010-03-25 20:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki szkoda że tak mało

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2010-03-25 20:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wszystkich i pozdrawiam Gospodarza i Odwiedzających portfel,

Mam pytanko co do PP- Boryszewa, nie chce nic pokręcić jest zapis podstawowy i dodatkowy...Czy mogę w podstawowym wpisać do objęcia więcej niż mi przysługuje czy tylko tyle co w zapisie i czy dostanę akcje na pewno? Może to głupie pytanie ale nigdy nie obejmowałem jeszcze PP. W dodatkowych to pewnie można spróbować ile się chce a dadzą coś albo nie...Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
giero13 / 2010-03-25 20:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam na oku mieszkanko z rynku wtórnego i sam będę remontował wyjdzie taniej a robiłem już takie rzeczy...na razie mieszkanko a kiedyś dom takie marzenia dalekosiężne;)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-03-25 19:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wieczorkiem:)
Sesja super Borek bardzo pozytywnie szkoda, że resztę Karkosików wcześniej sprzedałem, ale ważne, że z zyskiem. Jutrzenkę kupiłem w czas i Cognor choć ze stratą się dzisiaj sprzedał...może niedługo wycofam część kapitału bo bede kupował mieszkanie, ale szkoda bo fajnie ostatnio idzie...
Pozdrawiam i zysków życzę.
giero13 / 2010-03-23 20:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki wielkie pytam bo mam mało czasu ostatnio a chce objąć pp:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-03-23 19:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam. Wie ktoś może do kiedy trzeba wykupić PP-Boryszewa???Miłego wieczorku, Pozdrawiam.
giero13 / 2010-03-21 12:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki fakt mogliśmy się dogadać ale ja kupowałem malutki pakiecik początkowy:)Pozdrawiam:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-03-19 21:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w piątkowy wieczór. Zakupił się mi EKoexport niewielkim pakiecikiem i pewnie będę zwiększał zaangażowanie. Mam jednak pytanko co do PP na Boryszewie. Dzwoniła do mnie kobieta z maklerskiego i coś mi tłumaczyła. ale prowadziłem samochód i nie do końca ją zrozumiałem. Co mam zrobić żeby objąć te akcje bo PP nie chce sprzedawać? Co robisz Pietroo ze swoimi PP? Życzę super weekendu i pozdrawiam Wszystkich odwiedzającyhc portfel. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-03-18 19:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadł Photon jutro polowanie Na EEX kupię i będę zwiększał jedną i drugą spółkę...
giero13 / 2010-03-17 19:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z WDM mi się udało więc może i z tym się uda:), trzeba zainwestować w Polskie rozwiązania...przeznaczę na to premię kwartalną:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-03-17 19:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam i pozdrawiam,

Osobiście zastanawiam się czy wejść w Photona czy Ekoexport. Eko bardzo mocno już urosło i to mnie trochę blokuje. Ustawię się na obydwie i która wpadnie tej później dokupię.

Wszystkim gratuluję zysków i życzę znacznie większych.
giero13 / 2010-03-16 21:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej udało się trafić, wczoraj Jutrzenkę kupiłem. Myślałem o Ekoexport swego czasu i Photonie przy 2,8 ale zabrakło zdecydowania. Gratuluję zysków:-). Z IPX i Krezusa wyskoczyłem za wcześnie, ale ważne, ze z zyskiem. Życzę powodzenia i praktycznie codziennie zaglądam do Twego portfela i czytam...patrzę jednak, że ostatnio totalnie wypadłem z obiegu giełdowego
giero13 / 2010-03-12 19:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki, portfel może być, ale czekam na jeszcze lepsze czasy:-). I mamy odpał na WDMsa. W porę wszedłem, ale IMPex też rośnie ciekawe jak długo. Na razie na pewno nie dokupię. Teraz na celowniku mam Jutrzenkę.

Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy