Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-03-11 19:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadło WDM, Impex jednak rośnie może za wcześnie oddałem. Myślę jednak, że taniej odkupię niż sprzedałem.

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-03-10 16:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zyski zrealizowane na Krezusie i Impexmetalu. Czas pokaże czy nie za wcześnie...kiedyś walory były już wyżej ale to już było. Teraz czas przebudować trochę portfel i zasiorbać coś z New Conect...mój typ Photon mocno odjechał wiele walorów też mocno z tego indeksu urosło, myślę o kupnie WDMsa było już troszkę zbierane
giero13 / 2010-01-13 20:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:)Portfel jak na inwestora z rocznym stażem może być;-)Wywaliełem dziś Centrozap a on odbił...bywa znowu brak cierpliwości się nie opłacił.Redgene w tą spółeczke wierzę jakoś bardzo mocno ale mam ją za drobne. Wchodzi w nią Adamed i myśle, że będzie jeszcze emisja i wejście na GPW w tym lub przyszłym. Pozdrawiam.
giero13 / 2010-01-11 22:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zlecenie już ustawione jak pójdzie to się pożegnam...kasa nie jest mi potrzebna bo niezle zarabiam ostatnio odpukać...najwyżej odkupię...U Ciebie na Athonie też pięknie, Gratulacje.
Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-01-11 21:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jutro żegnam się z Centrozapem i Zenkiem jak osiągnie 0,93gr, już go zresztą skróciłem, nie wiem czy zostanie z Boryszewem było słuszne...miało być chyba 5-pp na akcję...nie wiem o co chodzi z tym bo z czasem kiepsko...prawie doładnie trafiłem w odbicie Energoinstala i trzymam na long....Reedgen też bardzo cieszy na longa ale za drobne już niezle zarabia...Cognor ma szanse do końca stycznia, reszta na Long:_)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-01-01 20:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Troszkę zmian w portfelu z nowym rokiem oby był byczy!!!Zyczę sobie samolubnie i wszystkim trafnych decyzji:-)
giero13 / 2009-12-05 17:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki za wszystkie opinie wiedziałem Adrianoo, że masz konto w Aliorze i chwaliłeś. Jeśli chodzi jednak o formalności ze zmianą i przeniesieniem czy jest to strasznie skomplikowane i czasochłone?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-12-05 12:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w weekend.
Planuję zmienić konto maklerskie. Mam w Pekao, a teraz najbliżej mi do Aliora. Ma ktoś jakieś doświadczenia i podrzuci coś byłoby super. Z nowym rokiem chyba najlepiej by było ale nie wiem czy gra jest warta świeczki jeśli to dużo formalności. Dodam że nie chce pozbywać się akcji. Teraz zmykam na zakupy wspierać naszą gospodrkę;-)Pozdrawiam:-)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-11-22 18:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadła premia z pracy więc spożytkuję na inwestycje, oby trafne:-)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-10-29 20:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kupiło mi się dziś PKO BP po 32,80 a zamknięcie jak widać więc super szkoda że za grosze, ale zawsze i zysk już jest:-). Oby tak dalej:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-10-26 19:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam. Wystawiłem w weekend Liberty sprzedal sie myslalem ze po 1zl a ja wpisalem 95gr...zarobilem i dywidende tez zgarnalem, zarobilem ladnie, ale niedosyt ze drozej mozna bylo pozostal...tak to bywa jak nie ma opcji sledzenia notowań na bierzaco. Czesc chce odkupic a reszte ustawiam pod spolki, które według mnie pokaże środkowy palec m.in. Wielton, którego mam juz odrobinke...Jutrzenka to druga spółka na osłodę portfela;-)Pozdrawiam.
giero13 / 2009-10-24 14:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dokladnie tak samo myślę i obstawiam remis...wtedy i Adamek i Golota beda zadowoleni a jak juz beda na emeryturze można zrobić rewanż...
giero13 / 2009-10-24 14:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W pelni się zgadzam ustawka stulecia...ale obejrze mimo wszystko i będzie takich wielu więc pan prezes Polsatu i uczestnicy będ~ą zadowoleni i o to chodzi:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-10-24 13:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niestety nici z moich planow...w cigu 2 tygodni 4 razy bylem w biurze maklerskim i nie zostalem obsluzony aby dokonac wplaty....sa straszne kolejki byc moze zwiazane z pora w ktorej zajezdzam czyli o 17 po pracy...fakt faktem tylko jedna osoba na 4 pracuje i wkurza mnie to pewnie zmienie biuro tym bardziej ze dosc spore sa prowizje...z drugiej strony kolejki moga swiadczyc o naplywie kapitalu dlatego wielkich spadkow juz nie powinno byc i chyba mamy hosse co mnie bardzo ceszy:)czas dokupic akcje i przebudowac portfel:)
giero13 / 2009-10-24 13:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w sobotnie popolodnie. Obstawiam remis w tej walce ze względow czysto biznesowych...sercem jestem za Adamkiem, zobaczymy co bedzie wieczorem...

Najnowsze wpisy