Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-07-13 09:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dorwałem ją przypadkiem i fakt cena była śmieszna:), smaczek przedni teraz trzeba znaleźć jakąś perłę z GPW:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-12 22:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jutro planuję wysiadkę z Tpsa, część kasy pójdzie w pakiecik kolejny impexmetalu nad resztą się zastanowię, po miłym weekendzie ciężko się podejmuje decyzje, a lepiej żeby były dobrze przemyślane i trafne:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-07-11 20:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie:)Pietroo miałeś rację Perła Export piwko super, wracam popijać dalej hehe, super weekend:)Pozdrawiam:)
giero13 / 2009-07-10 15:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
są spółki o większym potencjale więc też ją pewnie pożegnam może w poniedziałek i zamienię na coś innego

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

giero13 / 2009-07-10 15:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam. Co sadzicie o Tpsie... posiadam, a ta kolejna emisja obligacji nie wróży raczej niczego dobrego więc myślę pozbyć się jej bo będzie jej ciężko teraz rosnąć
giero13 / 2009-07-09 17:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dokładnie Rockefeller też od razu miliarderem nie został a i kilka razy zbankrutował:)optymistyczny akcent na zakończenie bo muszę zmykac:)Pozdr.
giero13 / 2009-07-09 17:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niektórzy właśnie takich wolą ulepią Cię i myślą, że już będziesz zawsze przytakiwał bo to Twoja pierwsza praca i zrobili dla Ciebie wyjątek
giero13 / 2009-07-09 17:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
o proszę mamy coś wspólnego, a w jakim miesiącu? ja z września jestem i też wżyciu wiedzie mi się nie najgożej...wielu mówi ja to mam w życiu pecha, a ja zawsze na to odpowiadam: pH to ma roztwór:)
giero13 / 2009-07-09 17:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
musi być:) Pozdrówka i jeszcze raz dzięki za rady!Sorki Pietroo, że u Ciebie w kąciku tak dużo o mnie i moich poszukiwaniach, ale myślę, że jesteś wyrozumiały;)
giero13 / 2009-07-09 16:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Najgorsze, żę wszędzie szukają z doświadczeniem, a człowiek pracował jak tylko mógł niestety w innym charakterze...
giero13 / 2009-07-09 16:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ta firma to priorytet dla mnie, a wysyłam wszędzie gdzie się da...minusem takich firm jest to, iż zazwyczaj nie mają swoich biur regionalnych i możliwe jest tylko wysyłanie przez internet...Ja cenię bezpośredni kontakt tak samo większość pracodawców...dzięki za rady, uważam, że będzie dobrze mimo tego , że urodziłem się 13 w piątek hehe:)
giero13 / 2009-07-09 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miało być technik;)
giero13 / 2009-07-09 16:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślę zrobić podyplomówkę z Biotechnologii, albo zdobyć dodatkowe uprawnienia z tachnik molekularnych bo podstawowe już mam(genetyka to przyszłość) jak nie wyjadę za granicu od października zaczynam... poluję na firmę Adamed rozwojowa jest, dobre leki maja, i w listopadzie pod Łodzią rusza duża inwestycja...
giero13 / 2009-07-09 16:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
plany się nie zmieniły i faktycznie bez znajomości to ciężka sprawa, ale szukam wytrwale może za jakiś czas sie uda wiem na czym ta robota polega ale na początek po studiach to niezły pomysł jak dla mnie, może wyjadę za granicę na trochę...najbliższe dni pokażą, ale ja jestem wiecznym optymistą...
giero13 / 2009-07-09 15:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja jeszcze nie wiem mam trochę gotówki, ale pracę na razie dorywczą, dużo znaków zapytania pojawiło się po studiach, jak załapię się gdzieś konkretnie to włożę resztę oszczędności część w Zenka, a część w Kopex....Obserwuję teraz TPsa ostra walka jest na poziomie 16,20 mam nadziję, że utrzymają i będą systematyczne powolne wzrosty, nie wiem czy ten poziom wynika jakoś z AT bo się na tym nie znam

Najnowsze wpisy