Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2013-03-25 19:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bigu:)

Też czytam Twoje coniedzielne przemyślenia. Wnoszą bardzo wiele i jest sporo cennych wskazówek. Niestety brak czasu ostatnio sprawia, że przestałem przebudowywać aktywnie swój portfel. Mam tak z 70% tego co bym chciał na long, a resztę może sprzedam i mam inne spółki na oku.
Ostatnio nasze indeksy zachowują się fatalnie, ale nie dziwi mnie to. Rządzą nami ludzie może nie głupi, ale okropnie przekupni i krutkowzrocznie. Na razie jakoś ta nasza gospodarka sobie się rozwija, ale korzystają na tym nieliczni.
Mamy na prawdę debilne decyzje w wielu kwestiach gdzie nie wierzę, że decydenci są na tyle głupi, aby nie widzieć jak wiele szkody przynosi to dla obywateli.

Myślę, że w długiej perspektywie wzrosty przed nami, ale jeszcze trochę potrwa zanim łatiwej będzie zarabiać.

Pozdrawiam i czekam na trafne i dosadne komentarze.

Pamiętam jak w 2008 roku to forum tętniło życiem, a teraz jest kiepsko.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2013-03-25 17:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kaczka elegancko wyszła choć ja wolę bardziej pokantne dania;-)

Widzę, że na PSW wydupczyć chcą Nas drobnych...
Strasznie śmierdzi ta spółka pełno obietnic i ZERO konkretów:/
Jestem szczerze wściekły i nawet bym się przejechał do prezesiny i powiedział co o nim myślę.
Jak Rostowski ukradnie nam 2 połowę z OFE to juz wtedy zobaczycie mnie z flagą w Warszawie niech nie myślą, że wszystko im wolno pazernym delikwentom.

Pozdrawiam.

P.S Ostatnio frustracja we mnie wzrasta jak widzę co się dookoła dzieje...

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2013-03-23 08:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Nie wiem co za durne czasy, ale u mnie jesli chodzi o robotę to jakoś tak bez sensu...
Pracuję coraz dłużej czasu mam na wszystko za mało i nie podoba mi się to...
Giełda też miałem ostatnio trochę wątpliwości.
Jedyne o czym ostatnio trafnie pisałem, a i tak nie zainwestowałem to spółeczka Harper, pamiętasz pietroo.
Rośnie sobie systematycznie na niskim obrocie, ale zawsze.
Dziś mam trochę czasu i zrobię Żonie niespodziankę:)
Upiekę kaczkę z jabłkami po raz pierwszy!
Mam nadzieję, że się uda:P

Pozdrawiam

Jak tam synek pietroo, nie dokucza mocno w nocy;-)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2013-02-13 17:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemanko:-)

Widzę, że na giełdzie ciekawe i zaskakujące rzeczy się dzieją...TPsa jak kamień dziś Cormay po rzekomo dobrym komunikacie i Midas jak pocisk w powietrze...

Ja jestem za to MEGA zadowolony ze ślubu i wesela:-)Pogoda super, gości w sam raz i z chęcią do zabawy. DJ dal rade, prawie zabrakło, wszyscy zadowoleni do 6 rano jeszcze w kilka osób balowaliśmy;-)Rodzinka zachwycona, a my tak bez udziwnień i bez spięć podeszliśmy do tego. Każdy pyta kiedy powtarzamy wesele bo nie chwaląc się było SUPER:-)

Teraz czekam na potomka:-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-02-11 18:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już po ślubie i weselu:-D

Później napiszę więcej bo mimo obaw było super:-)

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2013-02-05 17:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Maleństwo już na pewno w domu i pewnie średnio daje pospać:-)

My już dopinamy ostatnie szczegóły i liczymy, że pogoda będzie łaskawa bo do wojej przyszłej żony mam ponad 100km.

W garniturze wyglądam super i pewnie gybym założył na ostatnia firmową imprezę to kto wie...:p

Pozdrawiam i życze zdrowia całej rodzinie:-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-05-26 19:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czytałem analiza Dudy super, ale ja obecnie nie mam czasu na analizy:-)Córka pierwsza mi się urodziła:-D
Jest zdrowym wcześniaczkiem i wymaga więcej uwagi, i opieki:-)
Może kiedys przysiądę i uzasadnię dlaczego te a nie inne spółki mam na oku.
Kupiłem w tym tygodniu Grupę Azoty tak do końca czerwca planuję potrzymać.

Pozdrawiam.

W przetwórstwie mięsnym spora selekcja i Duda jako gigant pewnie na tym zyska, wiem trochę o tym bo w branży rolniczej się obracam:-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-05-26 20:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki Bigu, ma apetyt i charakterek jak Panie położne mówią niemały w tak małej osóbce:-)

Pozdrawiam:)

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

giero13 / 2013-05-28 15:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Ciułaczu.

Jak myślisz z PSW Capital zostaniemy w skarpetkach przewiezieni czy coś z tego będzie???Na razie to ostrym przekrętem tu pachnie. Mam trochę tego papierka bo na spadkach dokupowałem.

Myślę, że GPW oprócz zawieszenie powinna zareagować ostrzej i dać konkretny dość krótki termin na wyjaśnienia spółki, a nie stresować inwestorów.

Pozdrawiam:)

Re: GPW przed szansą. Wykorzysta ją?

giero13 / 2014-09-01 23:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciekawe bo nasza GPW to już chyba bessę zaczęła. Generalnie to marazm na giełdzie i na money jest taki, że szok. Nastroje kijowe, nikt nie przyznaje się, że ma akcje więc teoretycznie powinny być wzrosty, ale GPW i sytuacja na Ukrainie sprawiają, że trudno cokolwiek wyczuć.

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-11-16 09:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo o tej Białowieży to świetny temat. Ja Kocham las nawet cholernie chciałem zdawać na lesnictwo, ale nie wyszło...
Teraz tez jak najszybciej chcę uciekać z Białegostoku, miasto to nie mój klimat.
Marzy mi się taka fest działak 2-4ha ze stawikiem i własnym lasem, ale na razie za biedny jestm na to.
Ja to nawet w Białowieży mógłbym tylko bym poprosił o zmianę terenu i dałoby się, ale tam tez wszystkie działki drogie i nie ma co się dziwić.

Widzę, że u wszystkich dzieci obowiązuje Magia rączek:)

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2013-11-10 10:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć,

Kopę lat.
Ja zrobiłem ostatnio trochę ruchów chociaż na formu dzwno nie pisałem.

Monnari mam kupine po 4,6zl, a obserwowałem już dużo wcześniej.
Groclin obserwowałem chyba od 12zl, ale po 19kupiłem.
ZWG kupiłem po 5,7zł po 10zł sprzedałem i czekam na korektę tak do 7,5zł bo tam ładnie buja i możne tak zarobić.
Cormaya, o którym pisaleś pogoniłem po jakieś 11zł wkurzył mnie chociaż i na nim zerobiłem, ale chyba z 3 lata trzymałem.
Ekoekxport też jeszcze 3mam ale wystawiałem po 55zl lecz nie osiągnął swej ceny.

Kiedyś od jakiś niecałych 3zł polecałem Harpera u Ciebie w portfelu lub u Biga.

Teraz mam kasę z ZWG, ale nie mam pomysłu co kupić wszystko jest dość wysoko co bym chciał.

I mam tez 2 wtopy żeby nie było: PSW i Digate;-)

Córka moja mnie mocno absorbuje. Jak tam Twój synek.

W robocie tez mam niezły sajgon, ale idzie dobrze i mam teraz 3 miesiące gdzie moge ładną kase przytulić i na tym się skupię.

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

giero13 / 2013-07-14 10:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Ciułaczu,

Ja też mam sporo tego papierka i powiem szczerze liczę, i mam przeczucie, że jednak zarobię;-)
Może to naiwność, ale w sumie niewiele mi pozostało tylko poczekać co będzie.
Jestem teraz na urlopie więc jutro rano będę obserwował otwarcie.
Na innych forach większość nastawiona pesymistycznie, a na giełdzie miejmy nadzieję większość się pomyli:-D

Czas pokaże...

Pozdrawiam i życzę nam zysków na PSW.

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-06-04 19:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W domu to tylko wieczory i spać.

To w niedzielę imprezka:-)

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-06-04 15:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć,

W sumie to już od 20 maja rodzina się powiększyła:-)
Mamy Córeczkę Zosię, 2 miesiące za wcześnie, ważyła 1590 gramów, ale teraz już ponad 1800 i dobrze sobie radzi.

Jak przekorczy 2 kilkogramy i będzie dobrze jadła to zabierzemy do domu:-)

Jestm więc teraz mocno zajety rodziną i trochę odpuszczam pracę...ale i tak będę bronił awansu pod koniec czerwca, a w połowie mam egzamin.
Dam radę, a awans się przyda bo to minimum 1000 podwyżki, a wydatki wzrosły;-)

Pozdrawiam:-)

Jak u Ciebie Synek rośnie?

Najnowsze wpisy