Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-08-13 18:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki zajrzę poczytam może coś mądrego lub mniej mądrego skrobnę...może napiszesz coś jeszcze odnośnie Centrozapu...wiąże z nim duże nadzieje bo plany mają ambitne ale to tylko plany, chyba miałeś kiedyś w portfelu...
giero13 / 2009-08-13 18:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jakby chcieli zniechęcić drobnychi inwestowrów to mogą wykonać taki ostry zjaz, wtedy każdy już przy niewielkim zysku będzie oddawał i na dołku nie kupi, filozofia nie najgorsza, ale mam nadzieje, że się nie sprawdzi choć czekam na korektę bo rynek mocno przegrzany
giero13 / 2009-08-13 17:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nowe emisje tego nie lubię więc podumam dzięki za komentarz, wyczekuję korekty jakiejś żeby taniej kupić a tu już wiele spółeczek odjechało...dobrze że kilka w miarę tanio mam

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-08-13 13:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Planuję kupić 2 kolejne spółki, pierwszą jest Swissmed z 2 powodów...nie odbił się jeszcze znacząco od dołków drugim jest mój zysk na Reedgen...miałem tu zwiększać zaangażowanie jak były niskie poziomy ale mam to co mam i niech rożnie do nieba... interesują mnie też spółki związane z budową infrastruktury Energetycznej wszelkiego rodzaju i tu mam dylemat, pierwszy typ padł na energomontaż z NewConect, jak środki pozwolą kupię może Elekrobudowę lub Energoinstal, ale muszę jeszcze przemyśleć przez weekend...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-08-13 12:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wszystkich dzięki opóźnieniom pierwszy raz od dłuższego czasu zdążyłem na otwarcie;)szkoda, żę nie wszystko działa ale specjalnych roszad w portfelu nie przewiduję. Chciałem się jedynie wakacyjnie przywitać. Udanych transakcji życzę.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2009-08-09 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć.
Piękny już zysk na Ambrze, ale będzie większy. Myślę,że na Zenku na dniach zacznie się większy ruch obstawiam w górę. Wydaje mi się, żę już weszliśmy w hossę i zostawiam swoje akcje na Long i będę dokupował kolejne pakiety. Nie mam czasu na bierzące śledzenie sytuacji więc przyjąłem taki plan. Teraz muszę się go trzymać. Gdybym został przy moim pierwotnym planie kupiłem w swojej pierwszej życiowej transakcji pakiet KGHM za całość i miałem do dywidendy 3mać to bym jakieś 400% miał, ale było minęło...teraz 3mam się planu. Pozdrawiam, zapraszam do portfela i będę wdzięczny za ewentualne typy. EFH obserwowałem ale nie wszedłem myślę, że ma ogromny potencjał. Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-08-04 21:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W portfelu aż huczy od wzrostów wszystko cieszy oczywiście Romana koniki zawsze warto mieć w swojej stajni...
giero13 / 2009-08-25 20:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam. Ja inwestuję obecnie tylko na Longa, kiedyś bawiłem się w Dt łapanie górek dołków itp. To nie dla mnie, kupiłem i z portfela.Nie ustawiam też stopów może to błąd, ale taką mam strategię. Pozdrawiam:-
giero13 / 2009-08-25 20:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam. Ja inwestuję obecnie tylko na Longa, kiedyś bawiłem się w Dt łapanie górek dołków itp. To nie dla mnie, kupiłem i z portfela.Nie ustawiam też stopów może to błąd, ale taką mam strategię. Pozdrawiam:-
giero13 / 2009-09-27 19:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Też tak myślę i w listopadzie powinienem już sobie coś kupić, musze trochę kredytu zaciągnąć ale trudno spłacę, nieruchomość to nieruchomość:).pozdrawiam Cie serdecznie Ciułaczu
giero13 / 2009-09-27 19:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
WItaj gospodarzu. Dawno nie pisałem ale zaglądam dość regularnie. Mam w planach kupno mieszkania do końca roku z rynku wtórnego...co sądzisz w tym temacie czy to dobry moment cyz jeszcze troche poczekac, wynajem jest okropnie drogi... pozdrawiam
giero13 / 2009-09-22 20:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki za linki pozdrawiam:)
giero13 / 2009-09-22 20:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak jest mi bliska Twoja filozofia Pietroo;-)może w końcu coś ruszy Centrozap, ale ja jestem cierpliwy:)
giero13 / 2009-09-22 19:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chcę kupić na rynku wtornym jakieś używane tak w styczniu myślałem coś już mocniej się rozejrzeć może coś starsi pomogą to będe kombinował, ale giełdowego portfela nie opróżnia 3mam i czekam na setki % zysków:)dzięki za rady:)Pozdrawiam
giero13 / 2009-09-22 19:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki też nie chciałbym zastawiać nieruchomości, a na pewno wezmę w złotówkach bo na nioe chcę ze strachem patrzeć na wahania kursów, czas może nie jest idealny ale wiele już mieszkania raczej nie stanieją, potrzebne mi jest to mieszkanko, wolę spłacać kredyt niż płacić ogromne sumy za wynajem, poszaleli ludzie z cenami...

Najnowsze wpisy