Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-10-29 20:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kupiło mi się dziś PKO BP po 32,80 a zamknięcie jak widać więc super szkoda że za grosze, ale zawsze i zysk już jest:-). Oby tak dalej:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-10-26 19:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam. Wystawiłem w weekend Liberty sprzedal sie myslalem ze po 1zl a ja wpisalem 95gr...zarobilem i dywidende tez zgarnalem, zarobilem ladnie, ale niedosyt ze drozej mozna bylo pozostal...tak to bywa jak nie ma opcji sledzenia notowań na bierzaco. Czesc chce odkupic a reszte ustawiam pod spolki, które według mnie pokaże środkowy palec m.in. Wielton, którego mam juz odrobinke...Jutrzenka to druga spółka na osłodę portfela;-)Pozdrawiam.
giero13 / 2009-10-24 14:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dokladnie tak samo myślę i obstawiam remis...wtedy i Adamek i Golota beda zadowoleni a jak juz beda na emeryturze można zrobić rewanż...
giero13 / 2009-10-24 14:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W pelni się zgadzam ustawka stulecia...ale obejrze mimo wszystko i będzie takich wielu więc pan prezes Polsatu i uczestnicy będ~ą zadowoleni i o to chodzi:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-10-24 13:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niestety nici z moich planow...w cigu 2 tygodni 4 razy bylem w biurze maklerskim i nie zostalem obsluzony aby dokonac wplaty....sa straszne kolejki byc moze zwiazane z pora w ktorej zajezdzam czyli o 17 po pracy...fakt faktem tylko jedna osoba na 4 pracuje i wkurza mnie to pewnie zmienie biuro tym bardziej ze dosc spore sa prowizje...z drugiej strony kolejki moga swiadczyc o naplywie kapitalu dlatego wielkich spadkow juz nie powinno byc i chyba mamy hosse co mnie bardzo ceszy:)czas dokupic akcje i przebudowac portfel:)
giero13 / 2009-10-24 13:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w sobotnie popolodnie. Obstawiam remis w tej walce ze względow czysto biznesowych...sercem jestem za Adamkiem, zobaczymy co bedzie wieczorem...
giero13 / 2009-10-24 13:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w sobotnie popolodnie. Obstawiam remis w tej walce ze względow czysto biznesowych...sercem jestem za Adamkiem, zobaczymy co bedzie wieczorem...
giero13 / 2009-10-19 20:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki za opinie...jak na razie CZP to moja najwieksza ostatnio wtopa dzieki ya info o Gino...na razie z centkiem poczekam ale ciezki to dla mnie pepier...

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

giero13 / 2009-10-19 19:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam:)I mam ciężki orzech do zgryzienia z Centrozapem... śmierdzi mi bankrutem ciągle nowe emisje...klops na calej inni dobrze że mam tego za grosze...Przymierzam sie do zakupu Ginorossi i Jutrzenki...czytam Was często ale rzadko piszę.Pozdrawiam:)
giero13 / 2009-09-27 19:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
działki tam co pracuję nie mam więc na razie mieszkanie, a dom to melodia przyszłości dalekiej, a jak na giełdzie się powiedzie może bliższej.
giero13 / 2009-09-27 19:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja już w zasadzie podjąłem decyzję, ale radzę się tęższych głów, do końca roku mam plan i go zrealizuję, troszkę pomogą rodzice, ale oddam im z giełdowych zysków bo hossa kiedyś nadejdzie, a może już jest;-)wypiję piwko w tej intencji;-)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2009-08-25 10:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Pietroo. Mój portfel woła o uzupełnienie ale to co mam 3mam do wyższych poziomów bo wierzę w potencjał swoich walorów...Twój portfelik też wygląda super najważniejsze, że wierzysz w swoje inwestycje i czekasz cierpliwie to chyba jedyna słuszna strategia...ja uczę się jej od najlepszych Biga, Jarga, Adrianoo, Kloszarda, Ala, Ciułacza, Smootha, Lawooka i oczywiście Ciebie, czytam podglądam i wyciagam wnioski więc Uwaga! jesteście inwigilowani;)hehe żarcik, a kolejność wymienionych osób jest oczywiście przypadkowa...zmykam do roboty. Pozdrawiam i rosnących w czasie zysków życzę.

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-08-20 22:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ech...ostatnie wzrosty nie dla mnie, mam nawet niezle typy ale brak czasu i brak dostepu do gotówki mam problemy z kontem internetowym mnie juz dolują bo mogły być dobre inwestycje poczynione a tak kasa sie marnuje...początki pracy jednak za bardzo zaprzątają mi głowę i zabierają czas, może korekta wreszcie głębsza przyjdzie...

Re: CENTROZAP

giero13 / 2009-08-20 22:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja jupiłem pakiet na Longa i bede dokupowal kupuje sie przyszlosc a nie to co jest teraz akbo bylo...
giero13 / 2009-08-13 18:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też buduję już na Long bo nie przewiduję już mega zjazdów i nie mam czasu tak śledzić sesji na bierząco...trudny orzech do zgryzienia dla mnie ta spółka, a EMC muszę poczytać pomyślę i może kupię pakiecik, muszę jakos jeszcze kilka branż skubnąć żeby była dywersyfikacja

Najnowsze wpisy