Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2010-04-10 10:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
fakt pogoda tez mogła mieć duży wpływ...i błędu ludzkiego nie wykluczam...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2010-04-02 16:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzowi oraz odwiedzjącym portfel Życzę radosnych, spokojnych Swiąt Wielkanocnych spędzonych w gronie Najbliższych:)

Re: Komentarze do portfela "Jarg"

giero13 / 2010-04-02 15:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W nadchodzące Święta Życzę przede wszystkim spokoju, radości oraz złapania dystansu i oderwania się od codziennych często męczocych spraw. Niech te Święta będą odskocznią w rodzinnym gronie. Wesołych Świąt Jargu:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-03-19 21:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w piątkowy wieczór. Zakupił się mi EKoexport niewielkim pakiecikiem i pewnie będę zwiększał zaangażowanie. Mam jednak pytanko co do PP na Boryszewie. Dzwoniła do mnie kobieta z maklerskiego i coś mi tłumaczyła. ale prowadziłem samochód i nie do końca ją zrozumiałem. Co mam zrobić żeby objąć te akcje bo PP nie chce sprzedawać? Co robisz Pietroo ze swoimi PP? Życzę super weekendu i pozdrawiam Wszystkich odwiedzającyhc portfel. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-03-18 19:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadł Photon jutro polowanie Na EEX kupię i będę zwiększał jedną i drugą spółkę...
giero13 / 2010-03-17 19:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z WDM mi się udało więc może i z tym się uda:), trzeba zainwestować w Polskie rozwiązania...przeznaczę na to premię kwartalną:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-03-17 19:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam i pozdrawiam,

Osobiście zastanawiam się czy wejść w Photona czy Ekoexport. Eko bardzo mocno już urosło i to mnie trochę blokuje. Ustawię się na obydwie i która wpadnie tej później dokupię.

Wszystkim gratuluję zysków i życzę znacznie większych.
giero13 / 2010-03-16 21:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej udało się trafić, wczoraj Jutrzenkę kupiłem. Myślałem o Ekoexport swego czasu i Photonie przy 2,8 ale zabrakło zdecydowania. Gratuluję zysków:-). Z IPX i Krezusa wyskoczyłem za wcześnie, ale ważne, ze z zyskiem. Życzę powodzenia i praktycznie codziennie zaglądam do Twego portfela i czytam...patrzę jednak, że ostatnio totalnie wypadłem z obiegu giełdowego
giero13 / 2010-03-12 19:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki, portfel może być, ale czekam na jeszcze lepsze czasy:-). I mamy odpał na WDMsa. W porę wszedłem, ale IMPex też rośnie ciekawe jak długo. Na razie na pewno nie dokupię. Teraz na celowniku mam Jutrzenkę.

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-03-11 19:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadło WDM, Impex jednak rośnie może za wcześnie oddałem. Myślę jednak, że taniej odkupię niż sprzedałem.

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-03-10 16:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zyski zrealizowane na Krezusie i Impexmetalu. Czas pokaże czy nie za wcześnie...kiedyś walory były już wyżej ale to już było. Teraz czas przebudować trochę portfel i zasiorbać coś z New Conect...mój typ Photon mocno odjechał wiele walorów też mocno z tego indeksu urosło, myślę o kupnie WDMsa było już troszkę zbierane
giero13 / 2010-01-13 20:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:)Portfel jak na inwestora z rocznym stażem może być;-)Wywaliełem dziś Centrozap a on odbił...bywa znowu brak cierpliwości się nie opłacił.Redgene w tą spółeczke wierzę jakoś bardzo mocno ale mam ją za drobne. Wchodzi w nią Adamed i myśle, że będzie jeszcze emisja i wejście na GPW w tym lub przyszłym. Pozdrawiam.
giero13 / 2010-01-11 22:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zlecenie już ustawione jak pójdzie to się pożegnam...kasa nie jest mi potrzebna bo niezle zarabiam ostatnio odpukać...najwyżej odkupię...U Ciebie na Athonie też pięknie, Gratulacje.
Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-01-11 21:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jutro żegnam się z Centrozapem i Zenkiem jak osiągnie 0,93gr, już go zresztą skróciłem, nie wiem czy zostanie z Boryszewem było słuszne...miało być chyba 5-pp na akcję...nie wiem o co chodzi z tym bo z czasem kiepsko...prawie doładnie trafiłem w odbicie Energoinstala i trzymam na long....Reedgen też bardzo cieszy na longa ale za drobne już niezle zarabia...Cognor ma szanse do końca stycznia, reszta na Long:_)
giero13 / 2010-03-21 12:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki fakt mogliśmy się dogadać ale ja kupowałem malutki pakiecik początkowy:)Pozdrawiam:)

Najnowsze wpisy