Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-06-24 19:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam ja polecam Reedgen z mojego portfela kupiłem tanio odrobinkę i papier nie chce się korekcić, a dokupiłbym chętnie, spółka bardzo interesująca moim zdaniem, ale nie naganiam Pozdro.
giero13 / 2009-06-24 17:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zenka mam nadal i dokupiłem nawet zobaczę jak na tym wyjdę na Long, Ciech to solidna spółka i mało odbiła jak na razie zarabiałem na niej kilka razy po kilka złociszy, zaniżyli troche przed wynikami które powinyc być ok, powinien urosnąć do 32-34 w ciągu 2 tygodni, tak mi się wydaje...O Zenku jest strasznie głośno przydałoby mu się trochę spokoju i jeśli wzrost to spokojny a nie tak jak ostatnio,Pozdr

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-06-24 16:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sesja udana, odkupiłbym Ciecha, ale brak środków...oby tak dalej pozdrawiam zaglądających
giero13 / 2009-06-23 18:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co do Tpsa oczywiście 3mam ze stratą nie sprzedam:-)
giero13 / 2009-06-23 09:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jednak dorzucili do pieca:(

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2009-06-23 09:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wygląda tak jakby już sypaczowi na Zenku kończyła się amunicja, a popyt jest spory...
giero13 / 2009-06-23 09:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj pietroo ja myślę, że do południa dziś jeszcze postraszą, a zakończymy neutralnie...postraszyli tak wczoraj żeby dziś z rana odebrać akcje ze słabych rąk, zobaczymy czy mam rację po obrocie, ale tak w ogóle to ja się słabo znam, pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-06-23 09:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry:-)Zenek zaliczy podwójne dno i odpał, co sądzcie może być taki scenariusz, dla mnie super:-)
giero13 / 2009-06-22 18:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
-6% Bardzo dobrze szybsza korekta będzie jakoś mnie to specjalnie nie wzrusza...zmienię chyba rangę z "nerwowy optymista" na "cierpliwy optymista" i tyle...jak będzie silniejsza korekta dokupuję, na początek kolejny pakiecik Zenka póki jest komu sypać...Pozdrawiam:-)
giero13 / 2009-06-18 22:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wiem wiem raz już miałem TSę i nie wytrzymałem,ale teraz mam więcej cierpliwości, zresztą okaże się
giero13 / 2009-06-18 22:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślę jeszcze dokupić TPSA ma ostatnio kiepskie rekomendacje choćby dzisiejsze info o podziale, który ma kosztować bagatela 1mld zł...ja uważam, że ktoś znaczny zbiera, ale będzie można zarobić za jakiś czas...fakt to jest ciężka spółka i potencjał wzrostowy ma niewielki, ale w portfelu moim od potencjału jest Zenon:-)

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

giero13 / 2009-06-16 13:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Adrianioo byłeś chyba zainteresowany odnawialnymi źródłami energii itp. co sądzisz o biowęglu jakby nie było polski patent, ale cicho o tym i mało można znaleźć...szczerze uważam to za dość ciekawe rozwiązanie
giero13 / 2009-06-16 13:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mam nadzieje:-)tnij straty uśredniaj w górę...pozdrawiam
giero13 / 2009-06-16 13:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja dziś wywalilem gniota ze stratą widziałem to info i i dokupiłem Zenona
giero13 / 2009-06-16 12:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratulacje, z tym PPWK to już cierpliwość moja się kończy, ale wiadomo już kto sypał więc może już wysypał co miał, Zenon pięknie dokupiony i 3mam...Liberty też nie sprzedałem na razie,,,Pozdro

Najnowsze wpisy