Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

giero13 / 2009-06-16 19:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.pb.pl/a/2009/06/16/WZA_Alchemii_zdecyduje_o_skupie_do_265_mln_akcji_wlasn

Przesyłam link info do Alchemii, widzę, że ją posiadasz Ciułaczu.Roman powinien jutro powinien pod to info ciągnąć kurs. Co myślisz? Ja jutro nie mam czasu ale z rana ustawiłbym zlecenia i zaryzykował. Info jest typowo spekulacyjne moim zdaniem. Pozdrawiam
giero13 / 2009-06-16 16:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
graty Pietroo oby tak dalej czego oczywiście życzę:-)
Zenon i u mnie pięknie w portfelu puchnie, aż miło:-)
Pozdro...
giero13 / 2009-06-16 16:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Ciułaczu!dobrze, że się rozpisałeś teraz przynajmniej wiem czemu często piszesz późno w nocy...Montreal-Kanada...i rodzinę już masz, super. Słyszałem, żę w Kanadzie fajnie się żyje od jednego Anglika, który tam sporo siedział kiedyś muszę się wybrać:-). Ja właśnie kończę studia, a inwestor ze mnie początkujący ale zarabiam.Pozdrawiam i życzę powodzenia w każdej płaszczyznie
giero13 / 2009-06-16 16:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
panowie pięknie dzięki, że pilnowaliście Zenka jak mnie nie było, jutro też przypilnujcie przynajmniej z rana, pozdro:-)
giero13 / 2009-06-16 15:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miodzio, ale czy to realne nie wiem 3mam kciuki i zysków życzę:-)
giero13 / 2009-06-14 11:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zgadzam się jak najbardziej, niestety prywatyzacja przebiega bardzo nieudolnie w naszym kraju...Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

giero13 / 2009-07-27 20:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór Ciułaczu:).Mam pytanko o Wielton. Na długo kupiłeś, ma tu być jakaś dywidenda? Na long to może być dobra inwestycja bo jak gospodarka ruszy to i transport a później to i Wielton wiadomo...Myślisz, że to już hossa? Ja nigdy hossy nie obserwowałem więc pytam bo wszedłem w bessie i tak buduję już portfel na long taka moja strategia. Pozdrawiam:) P.S. Ostatnio jestem kompletnie poza rynkiem, ale myślę intensywnie co do portfela dorzucić.

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-15 07:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gdybym trzymał się planu od poniedziałku miałbym w portfelu za większoąć TPsa kupiony PKOBP, a tak zyski przechodzą koło nosa i PKO już odjechało, aj plan to podstawa...na dziś nie mam zadnego na razie
giero13 / 2009-07-13 09:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślałem właśnie dość dużo o PKO BP pisał i argumentował i nie wiem czy s tej TPsa nie wsiąść właśnie w to na long oczywiście bo na razie to zbieranie dość długie trwa na tym papierku...swoją drogą nigdy nie byłem na rynku w czasie wakacji...ostatnie dni i takie spadki niby nieznaczne są zniechęcające i chyba mają na celu zabranie akcji ludziom niecierpliwym, którzy chcą szybkich zysków ja mam czas i poczekam...nawet portfel nie ucierpiał na razie więc nie jest źle, wczoraj drogą losową wypadło mi do zakupu Sygnity ale w ślepy los nie będę wierzył;)
giero13 / 2009-07-13 09:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dorwałem ją przypadkiem i fakt cena była śmieszna:), smaczek przedni teraz trzeba znaleźć jakąś perłę z GPW:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-12 22:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jutro planuję wysiadkę z Tpsa, część kasy pójdzie w pakiecik kolejny impexmetalu nad resztą się zastanowię, po miłym weekendzie ciężko się podejmuje decyzje, a lepiej żeby były dobrze przemyślane i trafne:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-07-11 20:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie:)Pietroo miałeś rację Perła Export piwko super, wracam popijać dalej hehe, super weekend:)Pozdrawiam:)
giero13 / 2009-07-10 15:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
są spółki o większym potencjale więc też ją pewnie pożegnam może w poniedziałek i zamienię na coś innego

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

giero13 / 2009-07-10 15:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam. Co sadzicie o Tpsie... posiadam, a ta kolejna emisja obligacji nie wróży raczej niczego dobrego więc myślę pozbyć się jej bo będzie jej ciężko teraz rosnąć
giero13 / 2009-07-09 17:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dokładnie Rockefeller też od razu miliarderem nie został a i kilka razy zbankrutował:)optymistyczny akcent na zakończenie bo muszę zmykac:)Pozdr.

Najnowsze wpisy