Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-07-16 10:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co do Dudy Pietroo dziś spory obrót jak to zinterpretujesz??są możliwe 2 ruchy onstawiam niestety korektę aby schłodzić kapitał i zabrać akcje nerwowym inwestorom...co sądzisz...dopiero wszedłem na notowania i biorę się za wdrażanie planu...
giero13 / 2009-07-09 16:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Najgorsze, żę wszędzie szukają z doświadczeniem, a człowiek pracował jak tylko mógł niestety w innym charakterze...
giero13 / 2009-07-09 16:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ta firma to priorytet dla mnie, a wysyłam wszędzie gdzie się da...minusem takich firm jest to, iż zazwyczaj nie mają swoich biur regionalnych i możliwe jest tylko wysyłanie przez internet...Ja cenię bezpośredni kontakt tak samo większość pracodawców...dzięki za rady, uważam, że będzie dobrze mimo tego , że urodziłem się 13 w piątek hehe:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-02 19:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z jedną robotą, na której mi bardziej zależało niewypaliło, szukam więc gdzie indziej, na giełdę w ogóle nie mam czasu więc portfel będzie pewnie bez zmian przez długi czas, nie ustawiłem żadnych stopów niech się dzieje co chce...

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2009-06-29 19:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Najlepszego w dniu imienim Pietroo, wielu sukcesów na tle rodzinnym, zawodowym i na naszym straganie, a przede wszystkim dużo zdrowia:)!!!
giero13 / 2009-06-29 17:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki była długa konsolidacja ale jakoś później szedł w dół, ale Roman pewnie wiedział co robi, dzięki adrianoo ja ostatnio nie jestm za bardzo na bierząco...

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-06-29 17:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A co dziś tak Krezus wystrzelił wierzyłem i w niego ale, że aż tak:), jakoś nie mogę przypomnieć sobie numeru do konta maklerskiego ale nie może sobie przypomnę, fatalna burza mnie dziś w drodze autem zastała, myślałem, że popłynę ale jest ok:-)
giero13 / 2009-06-27 15:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To moje najbliższe plany jak już się wkręce to za jakiś czas pomyślę o jakimś własnym biznesie to moje marzenie, pomysły już nawet są, ale muszę trochę kapitalu zgromadzić, jak będę pracował systematycznie będę powiększał swój portfel na GPW i czekał na Hossę i mam nadzieję pokaźne zyski
giero13 / 2009-06-27 14:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dziękiuję ślicznie za gratulacje:)
giero13 / 2009-06-27 14:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
skończyłem Biologię więc tak sobie, a szukam pracy jako przedstawiciel farmaceutyczny/medyczny, na razie 2 rozmowy już w najbliższych dniach wię zacząłem się przygotowywać, jedna oferta bardzo atrakcyjna, druga mniej...zobaczymy co będzie,ale ja zawsze jestem nastawiony optymistycznie:)
giero13 / 2009-06-27 14:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Teraz już nieźle ale o 18 następna dla znajomych takich od przedszkola i podstawówki więc będzie ostrzej, ale jutro już będzie spokój;-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-06-27 14:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie w sobotnie popołudnie:-)
Ładna pogoda dziś nawet u mnie za oknem;-)

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

giero13 / 2009-06-27 13:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki Ciałaczu za gratulacje, to początek dopiero zobaczymy jak pójdzie mi z szukaniem pracy...Pozdr.
giero13 / 2009-06-26 14:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ee tam dobrze, że weekend to starym sposobem klina klinem będę leczyć:P

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-04 09:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie wszyscy:)Dzięki za rady, bynajmniej nie zrażam się jedynym niepowodzeniem, jeszczde nie powiedziałem ostatniego słowa w staraniu się o robotę w tej firmie, zresztą dałem im to wyraźnie do zrozumienia. Teraz dorywczo się złapałem od przyszłego tygodnia bo ja nie potrafie usiedzieć na miejscu taki już jestem i tyle...o stopach pomyśle w niedzielę jak już będę miał więcej czasu bo dziś na weekendzik do swojej połówki jadę:-). cały czas się rozglądam i szukam więc może za jakiś czas się uda jestem optymistą w tej kwestii. Pozdrawiam wszystkich dużych zysków życzę i wreszcie słonecznej pogody...P.S. wczoraj próbowałem ratować warzywo na działce bo pobliski staw nie był na tyle pojemny by zatrzymać całą wodę, część udało mi się zrobić oby już było teraz słoneczne lato!

Najnowsze wpisy