Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-07-09 17:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niektórzy właśnie takich wolą ulepią Cię i myślą, że już będziesz zawsze przytakiwał bo to Twoja pierwsza praca i zrobili dla Ciebie wyjątek
giero13 / 2009-07-09 17:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
o proszę mamy coś wspólnego, a w jakim miesiącu? ja z września jestem i też wżyciu wiedzie mi się nie najgożej...wielu mówi ja to mam w życiu pecha, a ja zawsze na to odpowiadam: pH to ma roztwór:)
giero13 / 2009-07-09 17:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
musi być:) Pozdrówka i jeszcze raz dzięki za rady!Sorki Pietroo, że u Ciebie w kąciku tak dużo o mnie i moich poszukiwaniach, ale myślę, że jesteś wyrozumiały;)
giero13 / 2009-07-15 17:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gratki pietroo z tą Dudą to ja nigdy nie patrzyłem a chyba muszę w końcu zwrócić na nią uwagę...ostatnio w ogóle nie śledzę notowań a tu na indeksie piękne wzrosty, a mój portfel na zero musze go trochę przebudować i w końcu po męsku zamienić tą TPsę na coś innego, Roman na Impexie wszystkich zaskoczył, ale spółkę zostawię na long przyjdzie i na nią czas...może Centrozap zakupię coraz więcej informacji o nim się pojawia in plus

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-15 18:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wywałka TPSY plan na jutro i cztery spółki na tapetę wrzucam na Long: Ronson, Centrozap, Cognor i Ferrum, możę Dude, ale nie wiem...
giero13 / 2009-07-27 10:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratulacje za świetny moment wejścia w Dudę, ale myślę, że będzie na tym walorze ostro bujać...Co do Centrozapa to moim zdniem może być czarny koń nadchodzącej hossy...jeśli wszystokie inwestycje wypalą to kurs może być niesamowity, ale nigdy nic do końca nie wiadomo...jednak bez ryzyka nie ma zysków i zabawy...jeśli chodzi o Zenka może być różnie, za głośno o nim i musi się trochę atmosfera wyciszyć na nim, ja mam go na niskim poziomie więc poczekam jak sytuacja się potoczy, o WDM nie mam zdania nic o nim nie wiem. Pozdrawiam i zysków życzę:)
giero13 / 2009-07-25 10:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z kasą poczekam na korektę myślę,że zacznie się w okolicach 2,90zl za dolara głębsza korekta
giero13 / 2009-07-25 10:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć LTG przespałem miałem inne sprawy na głowie teraz poczekam na 1,50;)Centrozapa pewnie jeszcze dokupię, ale to tak z 2 lata myślę go potrzymać:)3maj się:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-24 17:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Super na giełdzie, a i z pracą mi w końcu się udało:)Może nie szczyt marzeń, ale zbliżone do tego co chciałem robić:)super weekendu życzę:)od poniedziałku wkładam kolejne 2tys. na GPW może niewiele, ale zawsze nowy kapitał;)
giero13 / 2009-07-23 11:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ustawię zlecenie na 1,05 i wychodzę albo sprzeda się albo nie...jak nie będę czekał na 1,50;)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-07-23 10:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Serdecznie witam i o Liberty pytam:)Skąd ten szalony wzrost dzisiaj???Miałem plan trzymać do 1,50, ale jakoś tak mnie kusi sprzedać dzisiaj kupiłem po 0,69 dywidenda też wpadła, a z PPWK w zeszły piątek wyleszczyłem się po 1,15 ale ze sporym zyskiem. Pozdrawiam:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-20 20:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ostatnie moje decyzje w krótkim horyzoncie nie najlepsze, ale wszystko jest kupuione na Long miałem lepsze typy choćby Sygnity lub sugerowane przez Biga PKO BP, nie wiem skąd ta euforia dzisiaj ale to tylko na Wigu 20 u mnie w portfelu raczej stagnacja, Pozdrawiam zaglądających:)
giero13 / 2009-07-16 14:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Lawok ja już tą spółkę jakiś czas obserwuję, ale nie mogłem się zdecydować, bardzo jest przeceniona i pełza już jakiś czas...kupiłeś na long ja myślę, że to dobr inwestycja, ale na bardzo bardzo długo.Gratulacje za decyzję zysków życzę:)Pozdrawiam
giero13 / 2009-07-16 14:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam ja impex 3mam choć muszę przyznać, że liczyłem na dywidendę...na razie potrzymam będę cierpliwy choć na PPWK dziś zrezygnowałem i puściłem w ludzi.pozdr
giero13 / 2009-07-16 11:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Plan częściowo zrealizowany TPsa poszła choć możę być dziś 16 z przodu w grosze się bawił nie będę, wywalony też kolejny gniot PPWK mało go miałem ale już jak patrzyłem ostatnio na niego to załamka...Kupione 2 podobne pakieciki Ronsona, Centrozapu i mniejszy Cognora...spore więc dziś zmiany oby na lepsze...na resztę nie starcza środków na razie...

Najnowsze wpisy