Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-09-22 19:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki pietroo może i mam w życiu trochę szczęścia, ale nie, aż tyle;-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-09-22 19:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wszystkich. Mam w planach kupić w niedługim czasie mieszkanie. Niestety muszę posłużyć się kredytem w 3/4. Może miał ktoś ostatnio jakieś doświadczenia w tej kwestii. W tej chwili mam jedynie umowę o pracę na czas określony, ale dałbym radę spłacać raty, tylko czy dostanę kredyt, może pod ziemie którą posiadam. W jakim banku najkorzystniej byłoby to zrobić?Za wszystkie rady z góry dziękuję i żeby nie zaśmiecać portfela Biga prosze o odpowiedzi w moim portfelu. Gorąco pozdawiam. Przepraszam Bigu za prywatę:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-09-09 21:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadł Wielton za grosze w celach rozpoznawczych przy głębszej korekcie na pewno dokupię bo wierzę w tą spółkę...o spółkach Romana się nie wypowiadam choć są siłą mojego portfela...jeszcze jedno zlecenie czeka na realizację...

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-09-08 21:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już nie bede sobie pluł w brodę gotówka przelana zlecenia ustawione...początki pracy po szkoleniach mnóstwo niewiadomych...coś moje spółki z New Connect korekcą się zwłaszcza Liberty...kilka moich typów odjechało choćby Borek...jutro zakupię Ipopemę jeśli się uda i zlecenie wejdzie i może coś jeszcze...dziś tylko Ronson dał radę
giero13 / 2009-08-25 20:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sorki, że 2 razy ale coś komp szaleje

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-28 20:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Znowu Liberty dało radę, niedługo będzie zysk 3 cyfrowy na to czekam:)trochę mnie to zadziwia ale pozytywnie:)
giero13 / 2010-04-15 22:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja nie lubie tej papierkowej roboty i tego wnikania w cyferki...czasem jednak trzeba zrealizować zyski i zwinąć żagle na czas bessy a wtedy podatek nieunikniony...
giero13 / 2010-04-06 21:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trzeba się przyzwyczaić ważne żeby sprzedawać z zyskiem, ja też za szybko sprzedaję, ale myślę, że to przez brak doświadczenia jeszcze i zimnej krwi, aj z bankiem też trzeba się czasem podzielić bo jeszcze upadnie,:p, ja jak zaczynałem to tylko bank zarabiał;-)
giero13 / 2010-04-06 21:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja odkupiłbym IPX, ale też czekam na korektę tak z 15 % na nim
giero13 / 2010-04-06 21:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zysków więc życzę jak największych, to dobra spółka, ale Roman zrobi co zechce z kursem
giero13 / 2010-04-06 20:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dokładnie ja IPX i Krezusa oddałem za wcześnie ale i tak z niezłym zyskeim co ważne:)
giero13 / 2010-04-06 20:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mówi się trudno:-)będą inne okazje ale trochę boli;-)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-04-06 19:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wieczorem:) Pozostaje niedosyt po zbyt wcześnie sprzedanym IPX i Cognorze, Borek idzie super a New Conect ostatnio zawodzi, ale i na ten segment mojego portfela przyjdzie pora:) Gratuluję wszystkim zysków i życzę coraz większych. Pozdawiam:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-04-04 13:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję wszystkim ślicznie za życzenia:-)

Re: Komentarze do portfela "amelian"

giero13 / 2010-04-04 13:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Życzę radosnych, spokojnych Świąt:-)Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy