Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: IMMOEAST

giero13 / 2009-10-07 21:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiem krótko już dawno się wyleszczyłem na IMMO w okolicach jakichś 4zł, gratuluję innym zysków i cierpliwości, której mi zabrakło...teraz już jestem dużo bardziej cierpliwy ale do IMMO juz nie wrócę chyba ze przy kolejnej bessie. Pozdrawiam wytrwałych inwestorów! i Życze 50zl na IMMO!
giero13 / 2009-10-05 22:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja inwestuję w spółki i jestem cierpliwy, Impex miał niezłe wyniki Boryszew lepsze przyjdzie prawdziwa hossa i wspomnicie moje słowa, ja kupiłem i trzymam bo spółka ma dobre podstawy...najważniejsza jest cierpliwość!
giero13 / 2009-10-05 21:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelio ja tej cierpliwości uczyłem się pół roku może dłużej może i miałem szczęście bo wszedłem na giełdę w listopadzie 2008 troszkę dostałem po tylnej części ciała zacisnąłem zęby i zacząłem czytać mądrzejszych od siebie...portfel Biga i Kloszarda, Modliszki, Ciułacza, Pietroo i jeszcze kilku osób na forum ogólne raczej nie zaglądam...zapraszam czasem do swojego portfela:)mam pytanie po ile kupowalas techmexa???nie wiem co o nim sadzic ale radze cierpliwość moze jutro z rana wybije się o kilka kilkanaście procent bywa tak na bankrutach...poradz się tęższych głów. Pozdrawiam:)
giero13 / 2009-10-04 19:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Pietroo:)Święte słowa cierpliwość to podstawa pozdrawiam:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-10-04 15:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dawno nie zaglądałęm, ale planuję poczynić nowe decyzje więc podzielę się planami. Ostatnie moje ruchy w budowaniu portfela na longa: ze spożywki kupię Jutrzenkę żeby osłodzić portfel, dokupię Wielton bo to super spółka, z banków głośno o PKO BP emisja i w ogole pamietam jak kupowalem go po 20zl ale z niewielkim zyskiem oddalem i pewnie kupie skromna ilość, jeszcze coś z branży komputerowej i tu zdecydowanie Komputronik mocny walor i dalej się nie wybił mocniej...widzę też że mocno inwestują i to przyniesie rezultat za jakiś czas. Nie wiem co myśleć o Centrozapie trace wiare w ten papier a to zły prognostyk, jest duża strata więc szkoda sprzedawać...to tyle sporo inwestycji i 2 tygodnie na realizacje:)

Re: IMPEXMET

giero13 / 2009-10-04 15:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Impex pokaże na co go stać czekam na kilkuset procentowe zyski
giero13 / 2009-10-04 15:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cierpliwości spółka jest bardzo dobra
giero13 / 2009-09-27 21:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciężka sprawa z tym to juz lepiej szybki ślub w Vegas;)))
giero13 / 2009-09-27 21:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na razie to ja jestem singlem za 2 latka slun planuje:)
giero13 / 2009-09-27 20:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jutro bede w banku to jak sie czegos dowiem podziele sie infem
giero13 / 2009-09-27 20:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a długo trzeba czekac na taki kredyt 100tys. ??

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-10-07 21:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie:)Może napisze ktoś coś mądrego o Centrozapie...w sumie już nie wiem co z nim robić znowu emisja zero konkretów same plany...trace wiare w ta spolke i chyba czas sie bedzie z nia pozegnac. Pozdrawiam:)
giero13 / 2009-10-17 17:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiatm, a pomyśleć, że miałem pokiet 1000szt. IMMO po 1700zl kupione i oddałem po 3zl z groszami...ale to tez nauczyło mnie cierpliwości i dystansu;-)Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-12-05 12:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w weekend.
Planuję zmienić konto maklerskie. Mam w Pekao, a teraz najbliżej mi do Aliora. Ma ktoś jakieś doświadczenia i podrzuci coś byłoby super. Z nowym rokiem chyba najlepiej by było ale nie wiem czy gra jest warta świeczki jeśli to dużo formalności. Dodam że nie chce pozbywać się akcji. Teraz zmykam na zakupy wspierać naszą gospodrkę;-)Pozdrawiam:-)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-11-22 18:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadła premia z pracy więc spożytkuję na inwestycje, oby trafne:-)

Najnowsze wpisy