Forum

Komentarze użytkownika "giez33680"

Komentarze użytkownika: giez33680

giez33680 / 2010-03-26 15:52
Dzięki za dodanie mi otuchy!!! Jak dostanę wezwanie do Sądu, też będę dzwonić! Moc serdecznych pozdrowień!
giez33680 / 2010-03-25 18:06
Gdyby prawo było po stronie konsumenta to taki Pobieraczek szybko byłby zlikwidowany! Też pozwoliłem im zrobić z siebie durnia, ale drugiej głupoty nie popełnię - do końca będę bronił się przed zapłatą za frycowe, mimo że nachodzą mnie czarne myśli o finiszu sprawy ! Taki NACIĄGACZEK to dziecię transformacji, jaką obdarzyli nas patrioci opozycji. Vivat "S"!
giez33680 / 2010-03-24 21:14
"...żałosne jest to że władze nic nie robia..."
Z tego można byłoby wysnuć wniosek, że obecne władze pilnują interesu naciągaczy a nie poszkodowanych. Chyba tak jest, bo to ustrój kapitalistyczny, więc władza służy kapitałowi, a biedoty miejsce pod mostem i na śmietniku... Jak się sam nie obronisz, to władze ci nie pomogą! A z tym NACIĄGACZKIEM powiedzą ci: trzeba było czytać regulamin, zachciało się darmowego ściągania plików, za darmo boli gardło!

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

giez33680 / 2010-03-24 14:10
Czy już ktoś dostał takiego maila, a jeśli tak, to co było dalej?
Szanowny Panie,

Informujemy iż spółki cywilne nie mają obowiązku wpisu w rejestrze KRS.

W nawiązaniu do Pańskiej ostatniej wiadomości, informujemy że Pana sprawa zostanie skierowana dnia 26 marca 2010r. do naszej kancelarii prawnej, celem wstąpienia przeciwko Panu na drogę sądową.

Nadmieniamy, iż strona przegrywająca w procesie sądowym zobowiązana jest zwrócić stronie przeciwnej koszty poniesione w celu dochodzenia przysługujących jej roszczeń, w tym koszty postępowania windykacyjnego oraz zastępstwa procesowego, jak również koszty sądowe i komornicze.

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

giez33680 / 2010-03-23 12:21
Nie jest to łatwa sprawa z tym "naciągaczkiem"! Ani organy ścigania ani Urząd Ochrony Konsumentów od wielu miesięcy nie może /albo nie chce!/ zlikwidować tego draństwa. Dzieje się tak, gdyż obecny ustrój -KAPITALIZM - w imię odzyskanej wolności broni oszukujących a nie oszukanych !!! "Nabieraczki" to biznesmeni, a nabrani to tłum, pospólstwo, proletariat, lud, motłoch...Styropianowi patrioci opozycyjni dla korzystnej sytuacji "nabieraczków" obalili PRL ! Przekręt Pobieraczka, być może nie naruszający obecnego kapitalistycznego prawa, to "pestka" w porównaniu z przekrętem dokonanym przez twórców obecnej rzeczywistości. Przypomnijmy sobie postulaty, hasła "Solidarności" i przez ich pryzmat proszę spojrzeć na obecną sytuację większości polskiego społeczeństwa spoza elit styropianowych. Obawiam się, że w obecnej sytuacji Pobieraczek będzie na wygranej a tacy jak ja i mnie podobni poniosą koszty transformacji.
giez33680 / 2010-03-17 02:09
Wysłałem im dzisiaj takiego maila, może to jest najwłaściwsza forma obrony:
Do
Zespołu Pobieraczka

R E K L A M A C J A
Chcąc przekonać się o wiarogodności Waszej Firmy, jak przed kazdym zawarciem umowy, zajrzałem do Krajowego Rejestru Sądowego. Mając z Regulaminu Wasz REGON 220665002 i NIP5842658731 chciałem uzyskać szersze informacje o Firmie, która domaga się ode mnie pieniędzy i nęka mnie upomnieniami, Sądami, windykacją, policją itp...
Nie można powiedzieć, że KRS jest niewiarogodny!
Odpowiedzi na moje zapytania nasunęły mi domniemanie, że firma o podanym REGONie i NIPie jest fikcją!!!
Odpowiedzi były takie:
Nie odnaleziono danych podmiotu !!!
Biorąc pod uwagę powyższe, żądam natychmiastowego zaprzestania prześladowania mojej osoby! W przeciwnym wypadku będę zmuszony zwrócić się o pomoc do organów ścigania!!! Żądam także usunięcia moich danych osobowych!!!
Zbigniew chowski

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

giez33680 / 2010-03-16 21:23
Dobre rady w tej sprawie
http://wieszjak.pl/forum/thread/17792

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

giez33680 / 2010-03-10 22:17
W ich regulaminie jest taki zapis:
§ 4.
Zawieranie umowy na świadczenie Usługi Usenet realizowane jest na stronie pobieraczek.pl i realizowane jest poprzez rejestracje danych potencjalnego Usługobiorcy oraz FAKTYCZNE ZLECENIE REALIZACJI USŁUGI Usenet w udostępnionym na wskazanej stronie formularzu rejestracyjnym.

Formularz zaczyna się od słow:
Tak, chcę testować przez 10 dni!

A wyżej wielkimi literami:
10 DNI POBIERANIA ZA DARMO

KONSTRUKCJA STRONY JEST TAKA, ŻE NIE MA MOŻLIWOŚCI TESTOWANIA BEZ AKCEPTACJI REGULAMINU ! Potencjalny klient jest zmuszony do do tej akceptacji, aby mógł przystąpić do testowania programu i zorientowania się o jego walorach lub bezużyteczności.

Z boku strony jest taka uwaga:
"Podczas 10-dniowego darmowego okresu próbnego przysługuje prawo do pisemnego wypowiedzenia zamówienia (fax, email itp.). Po upływie 10-dniowego okresu próbnego ważność umowy od 3 miesięcy i koszt od 7,90 PLN miesięcznie".

Czy na podstawie tych wyeksponowanych przez Pobieraczka informacji można rejestrację uznać jako zawarcie umowy?! Ponadto sam Pobieraczek pisze tu PISEMNE WYPOWIEDZENIE ZAMÓWIENIA! Z a m ó w i e n i e to n i e u m o w a !!!

Więc nich się ode mnie odczepią! Nie będę płacił! Czekam na Sąd!

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

giez33680 / 2010-03-10 15:44
Też wdepnąłem w to łajno!!! Na ich mailowe wezwania do zapłaty wysyłałem im wyjaśnienia, że rejestrację traktowałem jako rzeczywisty okres próbny, że ich produkt mi nie odpowiada i nie mam zamiaru z niego korzystać, że zgodnie z opinią Urzędu Konsumenta mam 3-miesięczny okres wypowiedzenia tej niby umowy i ją wypowiadam - nic nie pomagało, dalej się upominali!
W związku z tym zredagowałem swój regulamin wykorzystywania mojego adresu elektronicznego /adresu mailowego/ do przesyłania wszelkich wiadomości i wysłałem go do nich, by go respektowali. Teraz straszą mnie sądem i innymi konsekwencjami: organami ścigania i więzieniem. Więc im znowu odpisałem, cytuję:

Witam!
Proszę wyjaśnić, dlaczego ja mam dostosować się do Waszego regulaminu, a Wy do mojego nie macie zamiaru?!
Przypominam treść mojego regulaminu:
"Jeżeli ktokolwiek wykorzystuje moje adresy poczty elektronicznej do przesyłania jakichkolwiek informacji, to tym samym wyraża zgodę na odstąpienie od wszelkich należności, jakie dotychczas wynikały z roszczeń wobec mojej osoby.
Powyższy Regulamin obowiązuje od 5 marca 2010 r."

Nie wiem, czy to ma jakiś sens, czy rzeczywiście czekać na pisemne wezwanie do Sądu?
A może na odczepnego zapłacić i zapomnieć o tych...?
Jeśli ktoś się na tym zna, proszę o pomoc !!!

Najnowsze wpisy