Forum

Komentarze użytkownika "gif"

Komentarze użytkownika: gif

Luty: Studenci powinni płacić, a wykładowcy lepiej zarabiać

gif / 2011-04-06 11:41
jeszcze tego brakowało, żeby płacić za studiowanie, którego poziom i tak jest bardzo niski

rodzaje umów o pracę

gif / 2011-04-28 13:12
umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony, na zastępstwo, na okres próbny i na wykonanie określonej pracy (zlecenie lub o dzieło)

jak wysokie jest bezrobocie?

gif / 2011-04-29 09:59
na marzec stopa bezrobocia wynosi 13,1% to spadek o 0,1% w stosunku do miesiąca lutego. Także media i politycy trąbią o spadku bezrobocia a chodzi o około 17 tysięcy Polaków, ofert pracy w marcu było raptem 47,7 tysięcy a bezrobotnych 2133,9 tysiąca.

zmiana regulaminu a umowa

gif / 2011-05-10 08:57
witam,
czy moglibyście mi wyjaśnić jak to jest gdy operator sieci komórkowej zmieni regulamin w trakcie trwania umowy, czy można wtedy ją zerwać bez konsekwencji? czy mają prawo narzucać nam nowe warunki, na które nie wyrażaliśmy zgody?

Re: Najlepsze i najgorsze konta-opinie

gif / 2011-06-24 09:54
nie ryzykowałabym obecnie z kontem w banku paribas, zbyt duże ryzyko bankructwa związanego z problemami Grecji, mogą się one niemiło odbić na klientach wspominanego banku

Już niedługo Chorwacja będzie w UE

gif / 2011-06-24 15:03
Państwa mają wobec siebie zbyt wiele zobowiązań żeby móc od tak zacząć sobie odchodzić z Unii, także nie siejmy strachu gdzieś gdzie go nie ma

droższy LPG

gif / 2011-07-06 09:34
Jest ryzyko że gaz zdrożeje, jeśli Komisja Europejska oprócz akcyzy wprowadzi dodatkowo podatek węglowy, to wtedy LPG podskoczy o złotówkę na litrze! Czy może to ma nas zachęcić do biopaliw albo hybryd?!

Jak promować firme na Facebook

gif / 2011-07-27 14:23
dzięki facebookowi można trafić do szerszego grona, gdyż jeśli jeden użytkownik polubi twoją stronę, automatycznie zostanie to rozpowszechnione między wszystkich jego znajomych, ale to jest dobre w momencie gdy masz znajomych którzy korzystają z tego portalu, bo jakoś musisz się tam na początek pokazać, lub załóż sobie tam profil swojej firmy i wraz z wizytówką rozpowszechniaj go wśród obecnych klientów, postaw może na promocję w internecie ale za pomocą bazy firm, takiej jak na przykład panorama firm

odwołanie od decyzji PZU

gif / 2011-08-02 09:32
skradziono mi auto, zostało ono odnalezione w innym województwie niezdatne do jazdy, skorzystałem z lawety, teraz PZU nie chce zwrócić za nią kosztów, pomimo że mam u nich OC/AC, co mogę zrobić? jak się odwołać?

zasiłki dla bezrobotnych

gif / 2011-08-05 10:12
po jakim stażu pracy przysługuje nam zasiłek dla bezrobotnych? czy jeśli przez cały czas pracowaliśmy na umowę zlecenie to będzie nam ten zasiłek przysługiwał, czy to obejmuje tylko umowy o pracę?

ekshumacja Zbigniewa Wassermana

gif / 2011-08-29 14:05
dziś dokonano ekshumacji zwłok Zbigniewa Wassermana ze względu na wątpliwości co do rosyjskiej dokumentacji sądowo-lekarskiej po sekcji zwłok, myślicie, że więcej ofiar katastrofy będzie ekshumowanych?

ZUS straszy Polakow pracujacych za granica

gif / 2011-09-08 12:00
czy to nie chodzi o emerytury pomostowe, bo jeśli tak to w Polsce jest taka sama sytuacja, albo zatrudnienie, albo emerytura...

punkty karne za rozmowę przez telefon

gif / 2011-12-08 13:19
nie wiem jak jest z zestawem słuchawkowym, ale za rozmowę przez telefon już dziś, a nie od nowego roku, można dostać 5 punktów karnych

rejestracja online firmy

gif / 2012-01-05 09:48
Czy chcąc założyć własną firmę wystarczy ją zarejestrować przez internet na wspominanym formularzu CEIDG-1, czy może trzeba jednak odwiedzić jeszcze jakieś urzędy?

Re: rejestracja online firmy

gif / 2012-01-05 15:07
dziękuję za odpowiedź
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy