Forum

Komentarze użytkownika "gig"

Komentarze użytkownika: gig

przebywanie osoby niezameldowanej

gig / 2011-07-14 14:16
myślę że nie masz się co martwić, ilu wynajmuje mieszkania osobom niezameldowanym i ma z tego duże zyski?

Brak doświadczenia zawodowego,a CV.

gig / 2011-12-21 14:17
nigdzie do tej pory nie pracowałeś ?

Re: stała umowa minimalne wynagrodzenie

gig / 2012-01-13 12:44
właśnie zdziwiła mnie pierwsza wypłata, bo jestem zatrudniony na pełen etat, a dostałem mniej niż wynosi najniższa krajowa, i zacząłem zachodzić w głowę dlaczego, ale teraz już wiem, to moja pierwsza praca, więc pracodawca ma prawo uciąć mi "co nieco" z pensji! nie ma jak to ułatwianie życia na starcie kariery zawodowej w naszym kraju :/ albo u nas nie ma pracy, albo jest za pieniądze przy których ciężko się utrzymać samodzielnie

stała umowa minimalne wynagrodzenie

gig / 2012-01-13 10:11
Czy jeśli otrzymamy stałą umowę o pracę, tzn. na czas nieokreślony, to czy nasze minimalne wynagrodzenie może być niższe od najniższej krajowej, czy jest to łamanie prawa?

wpis do KRD

gig / 2011-07-07 09:37
dostałem ponaglenie o zapłatę mandatu, wraz z nim przyszła informacja, że jeśli nie uiszczę opłaty to zostanę wciągnięty do rejestru dłużników. Co mi grozi jeśli znajdę się w KRD, jak długo nasze dane tam widnieją?

Wprowadzenie euro co myślicie?

gig / 2011-04-22 11:25
Co myślicie o wprowadzeniu strefy euro w Polsce? Czy nasze życie nie zdrożeje wtedy jeszcze bardziej? a może te wszystkie podwyżki właśnie z tym są związane? czy możemy liczyć na podwyższenie płac? jesteście za walutą euro? bo ja mam bardzo sceptyczne nastawienie do tego tematu.

czy jesteście za legalizacją marihuany

gig / 2011-11-22 12:14
Ciekawi mnie czy jesteście za legalizacją marihuany w naszym kraju? a jeśli tak, to jak miałoby to wyglądać? jakie ilości powinny być według Was dostępne? Czy hodowla też powinna być legalna, a trawka objęta akcyzą?

Re: Jak zmieniły się przepisy dla rowerzystów?

gig / 2011-09-30 12:37
u nas nie ma kultury jazdy ani wśród kierowców aut ani wśród rowerzystów! każdy chciałby być pierwszy...

Bank Śląski- jak najbardziej na "Tak"!!

gig / 2011-03-31 12:44
również jestem zadowolona z ING, także jak ktoś szuka warto sie u nich zaczepić :)

Strauss - Kahn zwolniony

gig / 2011-05-20 08:32
Strauss - Kahn zostanie zwolniony z areszty ale za kaucją, która wynosi milion dolarów, został mu już przedstawiony akt oskarżenia, za gwałt na pokojówce grozi mu nawet 25 lat więzienia, myślicie że się wywinie? ja obstawiam długoletni proces, który będzie odwlekany jak się tylko da, a korupcja i tak zrobi swoje.

zamrożenie płac

gig / 2012-01-09 11:07
Czy faktycznie płace w publicznych instytucjach zostaną zamrożone? nie będzie podwyżek u nauczycieli, urzędników?? dlaczego ma być tak, że tutaj pensje staną w miejscu, ale posłowie diety sobie podnoszę?? zacznijcie zamrażanie od siebie Panowie i Panie z Wiejskiej!!!

Najlepsze marki w Polsce to...

gig / 2011-08-29 13:25
szczerze powiedziawszy na pierwszym miejscu spodziewałem się niezawodnej Toyoty

Najnowsze wpisy