Forum

Komentarze użytkownika "giib"

Komentarze użytkownika: giib

Konto optymalne w Open Finance

giib / 2012-01-04 14:51
nie wiem jak jest w Open, ale za mBank mogę ręczyć

referencje a rozmowa kwalifikacyjna

giib / 2012-01-02 15:09
referencje to taki dodatek, one nie są wymagane

wybor kredytu hipotecznego?

giib / 2011-12-20 13:49
również radziłabym usługi doradcy finansowego, banki mają tyle kruczków, szczególnie jeśli chodzi o gromadzenie samych dokumentów, że taki doradca naprawdę mógłby pomóc, a co najlepsze za jego usługi wcale nie płacisz, tylko on otrzymuje wynagrodzenie w postaci prowizji od banku, dlatego warto sprawdzić nawet kilku doradców

Re: Kredyt hipoteczny -mąż w KRD

giib / 2011-11-14 13:23
a jeżeli mieliśmy problem ze spłatą kredytu to jak długo widniejemy w BIK-u?

absolwenci bez pracy

giib / 2011-08-26 14:47
łatwiej jest tym, którzy kończą studia inżynierskie, ale tak naprawdę najważniejsza jest kreatywność, trzeba się umieć przepchać przez całą konkurencję, dlatego ważne są też praktyki, dodatkowe kursy, znajomość języków, wtedy mamy większe szanse

jak wywalczyć podwyżkę?

giib / 2011-08-12 12:19
powiedzcie mi w jaki sposób należy rozpocząć rozmowę o podwyżce, wiem że po takim stażu jak mam w tej firmie pracownicy dostają podwyżki, do tego podniosłem swoje kwalifikacje, jak ją wywalczyć?

znani wykonawcy autostrady A2

giib / 2011-07-29 12:21
fuszerki może tym razem nie będzie, choć w historii infrastruktury polskiej są budowy trwające po kilkadziesiąt lat, więc kto wie...

Jak sprzedać mieszkanie bez pośrednika?

giib / 2011-07-27 11:30
najlepiej zareklamować się na portalach internetowych, choć polecałbym skorzystanie jednak z pośrednika, oszczędza nasz czas

zamiana działki rolnej na budowlaną

giib / 2011-05-30 14:15
witam,
chciałbym zamienić moje rolne działki na budowlane i wystawić je na sprzedaż. Ile to kosztuje i gdzie powinienem się zgłosić z takim zamiarem?

nasz dług a windykacja

giib / 2011-05-12 08:57
witam,
powiedzcie mi jak nasz dług został już objęty windykacją to czego możemy spodziewać się po windykatorze? czy można jakoś polubownie to zakończyć, żebyśmy nie zostali wpisani w rejestr dłużników?

dla kogo zasiłek chorobowy?

giib / 2011-04-01 10:23
witam,
ile obecnie wynoszą stawki zasiłków chorobowych? Kiedy taki zasiłek przysługuje pracownikowi? i jak rozkładają się różnice w ich wysokości? pozdrawiam

Najnowsze wpisy