Forum

Komentarze użytkownika "gilette"

Komentarze użytkownika: gilette

jak zmienić OFE

gilette / 2013-05-28 09:13
Zasada jest bardzo prosta, po przystąpieniu do nowego OFE, jesteśmy zobowiązani zawiadomić pisemnie nasze wcześniejsze OFE o migracji. Dodatkowo dostarczamy pisemne oświadczenie woli o rozwiązaniu dotychczasowej umowy. Umowa zostaje rozwiązana z dniem dokonania zmiany w Centralnym Rejestrze Członków Otwartych Funduszy Emerytalnych. Samo w sobie przystąpienie do OFE jest bezpłatne, natomiast zmiana OFE co 2 lata jest również bezpłatna, w innym przypadku jeśli zmiana dokonywana jest w pierwszym roku wynosi ona 160zł natomiast w drugim 80zł. Po zmianie OFE środki zostają przelane z funduszu na fundusz i to wszystko tak w dużym skrócie :)

raj windykacyjny w polsce

gilette / 2013-04-02 09:51
czy to polacy tylko tak kombinuja?? nie rozumiem fenomenu polskiego myslenia. Kazdy kombinuje jak najwiecej zarobic , najmneijszym kosztem albo kosztem innych - czesto slabszych i biedniejszych ludzi ;/ a polski rzad zamiast pomagac to odwraca sie jeszcze

wyższa rata kredytu jak się uchronić

gilette / 2013-06-13 13:26
oczywiscie ze mozna sie uchronic przed tym aby kredyt przez nas zaciagniety nie wzrosl o ogromne ksozty dodatkowe zwiazane z obsluga kredytu. mozna sie obronic przedewszystkim wykupujac dodatkowe platne ubezpieczenie na wypadek np. zmian stop procentowych w panstwie w ktreogo walucie mamy kredyt wiec np. szwajcari. jest tez wiele innych czynnikow od ktorych mozemy sie dodatkowo ubezpieczyc. obecnie prakycznie wiekszosc bankow posiada takie mozliwe do wykupienia ubezpieczenia pozwalajace na zabezpieczenie kredytu z kazdej strony

Zmiany w rządzie Donalda Tuska

gilette / 2013-02-20 14:17
stare smieci, nic ise nie zmieni, nazwiska sie zmienily i na tym sie skonczy, polityka dalej bedzie taka sama i dalej bedziemy topic sie w polskim bagnie gospodarczym

podatek od sprzedanego samochodu

gilette / 2013-02-08 08:46
witam, jakiś czas temu postanowiłem swój samochód rozebrać i sprzedać na części (miałem wypadek wiec samochód tylko na rozbiórkę). Jak to jest teraz z opłatami. Kiedyś jak sprzedawałem samochód w całości to go po prostu wyrejestrowałem, a co w tym przypadku jeśli z samochodu tak naprawdę została tylko "skorupa" ?

cofniecie zaplanowanego urlopu

gilette / 2013-02-15 13:45
chyba niema prawa. az tak bardzo podpadles ze do tego doszlo ? mysle ze powinienes na spokojnie porozmawaic z szefem i przedstawic mu swoje stanowisko w tej sprawie, moze wytlumaczyc?

Re: zatrudnienie niepełnosprawnego

gilette / 2013-03-21 11:46
o tez sie nad tym zastanawialem a tu taka profesjonalna odpowiedz :) dzieki napewno skorzystam, ciekawe jak dlugo tak bedize czy rzad nie zaczenie jakos opodatkowywac badz ogarniczac doplaty do takich miejsc pracy

rozmowa kwalifikacyjna, a pytania

gilette / 2013-02-13 12:44
podstawowe pytania, co robiles czym sie zajmowales, dlaczego chcesz pracowac akurat w tym sklepie, jakie masz ambicje, co chcialbys osiagnac, jakie masz plany na przyszlosc

Najnowsze wpisy