Forum

Komentarze użytkownika "gini"

Komentarze użytkownika: gini

Re: Konta oszczędnościowe dla niepełnoletnich

gini / 2010-01-25 09:02 / Bywalec forum
A czy brałaś pod uwagę ofertę dla młodych w skoku, tam można mieć konto już od 13 roku życia. Córka mojej znajomej dostała nawet 90 zl w prezencie na KSO na dobry początek, to chyba taka zachęta na oszczędzanie :)
gini / 2010-01-25 09:10 / Bywalec forum
Konta aż w trzech bankach, przecież z tym wiążą się jakieś koszta, nie lepiej mieć jedno konto tradycyjne połączone z internetowym za darmo?
gini / 2010-01-25 09:20 / Bywalec forum
Każdy teraz bank ma jakaś korzystną lokatę, nocną, dzienną, jednodniową, lepiej jest zwrócić uwagę na koszta związane z prowadzeniem konta, oprocentowaniem i korzystną ofertą dla młodych.
gini / 2010-01-25 09:30 / Bywalec forum
Połączenie konta tradycyjnego z internetowym będzie chyba najlepszym wyjściem, bo w razie czego można do oddziału się przejść, a opłaty robić przez internet.
gini / 2010-01-27 09:56 / Bywalec forum
Też tak może być, ale powinnaś jeszcze ją namówić aby się przeszła do skoku, tam sporo osób starszych trzyma swoje oszczędności i też razem ze standardowym konto internetowe oferują. Może się przekona jak zobaczy, ze dużo ludzi w jej wieku zaufało takim ułatwieniom.
gini / 2010-01-27 10:41 / Bywalec forum
Ja nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o pracę konsultantów , sama niedawno realizowałam niektóre usługi w skoku przez telefon i email, konsultant dostępny jest o każdej porze dnia więc warto zasięgnąć u takiego informacji.
gini / 2010-01-27 14:07 / Bywalec forum
Z tego co się orientuję to do 25 roku życia wszyscy mają dostęp do konta przez Internet i telefon za darmo, a konto można już mieć od 13 roku to wychodzi 12 lat za darmo.
gini / 2010-01-30 10:07 / Bywalec forum
Poczta powinna zająć się pocztowymi usługami , z którymi zresztą nie potrafią poradzić sobie na co dzień, na samą myśl o staniu w ogromnej kolejce aby załatwić jakąś bankową usługę przyprawia mnie o dreszcze.
gini / 2010-01-31 18:35 / Bywalec forum
A no ba, każdy konsultant swój produkt chce sprzedać, to normalne, że prześcigają się w ofertach, ale trzeba być czujnym i wiedzieć czego się oczekuje od banku przede wszystkim.
gini / 2010-02-06 09:47 / Bywalec forum
Według gazety finansowej skok został finansowa marką roku, jako instytucja posiadająca najlepszą ofertę bankowości spółdzielczej. Im to chyba żadne bankructwo nie grozi, bo liczba osób korzystających z ich usług ciągle rośnie.
gini / 2010-02-06 10:19 / Bywalec forum
Na szczęście są instytucje, które mogą zaoszczędzić nam takiego pośrednictwa, nie podoba się? to proszę jeszcze są kasy spółdzielcze.
gini / 2010-02-07 10:56 / Bywalec forum
Jeśli wierzyć analizom, to za kilka lat na naszym rynku mogą pozostać trzy, cztery duże banki i kilkanaście mniejszych, w tym właśnie kasy spółdzielcze, które specjalizują się w obsłudze konkretnego klienta.
gini / 2010-02-08 09:50 / Bywalec forum
Lokaty długoterminowe są oprocentowane na poziomie 6 proc., a nawet w niektórych instytucjach finansowych np w SKOK 7,5 proc. Trzeba tylko zwrócić uwagę, czy lokata ma oprocentowanie zmienny lub stałe, bo w zmiennym może być różnie. Dzienne chyba będą najkorzystniejsze jeśli potrzebujesz szybkiego zysku.
gini / 2010-02-09 08:44 / Bywalec forum
Pamiętaj, że open finanse jest tylko pośrednikiem w zakładaniu lokat, pieniądze tam złożone w końcu lądują w noble, także już lepiej przyjrzyj się ofercie skoku i tam załóż "korzystną" lokatę.
gini / 2010-02-14 09:30 / Bywalec forum
Fakt, niektóre to nawet kryzysu nie odczuły, ale głównie te czysto polskie, których kapitał pozostaje w kraju.

Najnowsze wpisy