Forum

Komentarze użytkownika "gini"

Komentarze użytkownika: gini

Re: Tanie ubezpieczenie samochodu

gini / 2018-01-09 12:21 / Bywalec forum
Ja polecam to, co oferuje Concordia - mają mega dobre oferty, które można fajnie dobrać do swoich potrzeb :) Dla mnie mega sprawa

Re: Walcz o pełne odszkodowanie z OC

gini / 2018-01-09 12:13 / Bywalec forum
Wracając ze świąt mieliśmy stłuczkę na skrzyżowaniu, ale odszkodowanie z Concordii wpłynęło szybciej niż się spodziewaliśmy. Także warto zwracać uwagę na ubezpieczyciela jakiego wybieramy.

Re: Najlepsze ubezpieczenie AC. Jak je znaleźć, żeby nie stracić pieniędzy...

gini / 2018-01-05 16:05 / Bywalec forum
Wybór najlepszego AC doradzili mi pracownicy Concordii. Sama nie miałam dobrego rozeznania w ofercie ubezpieczycieli, a nie chciałam, żeby ktoś mnie oszukał. Miałam do nich zaufanie, bo wiedziałam, że działają w moim interesie.

Re: ENTER AIR odwołuje loty, walka o odszkodowanie

gini / 2016-06-16 10:47 / Bywalec forum
Jak przeczytałam te wszytskie opnie to bałam się lecieć, ale okazało się że jest zupłenie inaczej. Czyste, dobrze utrzymane samoloty i miły pomocny personel. Bardzo sympatyczna, czarterowa linia moim zdaniem..

Re: Gdzie w Warszawie po apartament od dewelopera?

gini / 2013-06-19 16:13 / Bywalec forum
A Oxygen ci się podoba? Już jest otwarty a w piątek 14 czerwca w biurze sprzedaży odbędzie się fiesta w stylu hiszpańskim, nawiązującym do źródeł koncepcji architektonicznej inwestycji.

Re: Poszukuję ubezpieczenia indywidualnego!

gini / 2013-06-09 13:55 / Bywalec forum
Jeśli chodzi o takie ubezpieczenie to warto w pierwszej kolejności się zastanowić, czy potrzebna jest nam ochrona z inwestycją czy zwykłe ubezpieczenie. Jeśli ochrona z inwestycją, to dobrym rozwiązaniem jest zabezpieczenie swojej rodziny przed nieoczekiwanymi zdarzeniami losowymi jak i pomnożenie swojego dochodu dzięki funduszowi inwestycyjnemu.

Re: Noc Muzeów 2013. Zobacz program imprezy

gini / 2013-05-17 19:11 / Bywalec forum
Jutro rozpoczyna się noc muzeów w Wedlu, zapowiada się ciekawe zwiedzanie Pracowni Rarytasów i taśmy produkcyjnej venus.

Re: Wedel- czekolada z tradycją

gini / 2013-05-14 07:57 / Bywalec forum
Ja z wedla najczęściej kupuję czekoladki Lalibelle, którą są dostępne w 6 smakach. Inne słodycze też lubię, zwłaszcza bombonierki Pasjonata, ale do czekoladek mam szczególną słabość.

Re: Sytuacja na rynku nieruchomości nie jest dobra

gini / 2012-12-08 18:06 / Bywalec forum
Ceny spadają a developerzy organizują akcje promocyjne, i tak na przykład Warszawa Apartamenty Oxygen, 10 % rabatu na wybrane mieszkania tylko w ten weekend.

Re: Mieszkanie dwupokojowe najłatwiej sprzedać

gini / 2012-12-08 18:00 / Bywalec forum
Takie zawyżone te ceny nie są. Teraz jest na przykład wyprzedaż u JWC i po okazyjnych cenach można kupić mieszkanie.

Re: Sprawdź, gdzie najbardziej potaniały mieszkania

gini / 2012-12-08 17:58 / Bywalec forum
Też jestem ciekawa jak to będzie, ale póki co to developerzy sami się starają obniżać ceny. Teraz jest na przykład wyprzedaż mieszkań na osiedlu Górczewska Park i Bursztynowym osiedlu.

Re: jakie wybrac OFE?

gini / 2012-12-08 17:06 / Bywalec forum
Mnie się wydaje, że w PKO PTE najlepiej, przynajmniej ma się pewność, że nasze pieniądze są dobrze inwestowane.

Re: OFE to wielki przekręt przekręt

gini / 2012-12-08 17:04 / Bywalec forum
A od kiedy zaczęłaś oszczędzać? Im wcześniej się zacznie inwestować w swoją emeryturę, tym dłużej będą pracować dla nas pieniądze i będzie ich więcej. W każdej chwili możesz przecież zmienić OFE na inne.

Re: OFE jaki wybrać?

gini / 2012-12-08 16:58 / Bywalec forum
Akurat ten fundusz jest godny zaufania, instytucja znana od lat no i co najważniejsze nasze środki są zabezpieczone prawnie, tj, zgromadzony kapitał nie podlega masie upadłościowej.

Re: tanie OC gdzie?

gini / 2011-06-10 08:37 / Bywalec forum
Po co ci porównywarki, więcej skorzystasz jak zapytasz fachowca na stronie jakieubezpieczenie.pl
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8

Najnowsze wpisy