Forum

Komentarze użytkownika "gini"

Komentarze użytkownika: gini

gini / 2010-03-09 09:07 / Bywalec forum
Tam jest piękny zamek to fakt, przepiękne Stare Miasto i Królewskie Ogrody Botaniczne, gdzie czekają na nas hektary spokoju i zieleni, to miejsca dla których dałabym wszystko :)
gini / 2010-03-04 08:31 / Bywalec forum
Sama nie wiem, chyba w pierwszej kolejności chciałabym zobaczyć zamki w Walii, ale i Edynburg mnie kusi i Wyspy Normandzkie, może kiedy te wszystkie miejsca zwiedzę, ale po kolei :) A tak na marginesie to ciekawe mapy znalazłam na tej stronie, dzięki.
gini / 2010-03-03 13:11 / Bywalec forum
Zawsze można sobie wykupić kartę PZU pomoc jeśli AC już nie się nie da, zawsze to można na jakąś pomoc liczyć w razie jakiejś stłuczki, co prawda to nie to samo, ale duże spore korzyści można mieć z takiego ubezpieczenia.

Wielka Brytania

gini / 2010-02-25 10:33 / Bywalec forum
W tym roku mam zamiar spędzić tam wakacje, może znacie jakieś ciekawe szlaki, trasy samochodowe którymi moglibyśmy w krótkim czasie zwiedzić jak najwięcej miejsc na tych Wyspach?
gini / 2010-02-19 11:45 / Bywalec forum
Poza tym ich członkowie mają korzystne możliwości oszczędzania na bieżących opłatach i sporo innych przywilejów, których są pozbawieni np klienci banków.

Re: Jaka jest różnica między bankowością spółdzielczą a tradycyjną?

gini / 2010-02-18 08:25 / Bywalec forum
Właściwiej to dla wielu klientów nie ma różnicy pomiędzy jednym, a drugim bankiem. Jedną z podstawowych różnic jest chyba tylko to, że klienci SKOK tworzą pewnego rodzaju społeczność.
gini / 2010-02-17 10:05 / Bywalec forum
W SKOKu to trzeba mieć 18.tys na taką lokatę inaczej nie założysz, mają jakiś limit, ale to chyba tylko z tego względu, że są bardzo popularne.
gini / 2010-02-15 08:40 / Bywalec forum
No niestety Wołomin już tego nie ma chociaż nie wiem do końca czy się też połączył czy nie, na razie ma najkorzystniejszy chyba ROR z miesięczną kapitalizacją.
gini / 2010-02-14 09:30 / Bywalec forum
Fakt, niektóre to nawet kryzysu nie odczuły, ale głównie te czysto polskie, których kapitał pozostaje w kraju.
gini / 2010-02-09 08:44 / Bywalec forum
Pamiętaj, że open finanse jest tylko pośrednikiem w zakładaniu lokat, pieniądze tam złożone w końcu lądują w noble, także już lepiej przyjrzyj się ofercie skoku i tam załóż "korzystną" lokatę.
gini / 2010-02-08 09:50 / Bywalec forum
Lokaty długoterminowe są oprocentowane na poziomie 6 proc., a nawet w niektórych instytucjach finansowych np w SKOK 7,5 proc. Trzeba tylko zwrócić uwagę, czy lokata ma oprocentowanie zmienny lub stałe, bo w zmiennym może być różnie. Dzienne chyba będą najkorzystniejsze jeśli potrzebujesz szybkiego zysku.
gini / 2010-02-07 10:56 / Bywalec forum
Jeśli wierzyć analizom, to za kilka lat na naszym rynku mogą pozostać trzy, cztery duże banki i kilkanaście mniejszych, w tym właśnie kasy spółdzielcze, które specjalizują się w obsłudze konkretnego klienta.
gini / 2010-02-06 10:19 / Bywalec forum
Na szczęście są instytucje, które mogą zaoszczędzić nam takiego pośrednictwa, nie podoba się? to proszę jeszcze są kasy spółdzielcze.
gini / 2010-02-06 09:47 / Bywalec forum
Według gazety finansowej skok został finansowa marką roku, jako instytucja posiadająca najlepszą ofertę bankowości spółdzielczej. Im to chyba żadne bankructwo nie grozi, bo liczba osób korzystających z ich usług ciągle rośnie.
gini / 2010-01-31 18:35 / Bywalec forum
A no ba, każdy konsultant swój produkt chce sprzedać, to normalne, że prześcigają się w ofertach, ale trzeba być czujnym i wiedzieć czego się oczekuje od banku przede wszystkim.

Najnowsze wpisy